Jump to content

Aron

Members
 • Content Count

  689
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Bardzo dobra

2 Followers

About Aron

 • Rank
  D.

Info

 • O mnie
  Szybko w górę i jeszcze szybciej w dół

Recent Profile Visitors

1,386 profile views
 1. Chce się podzielić swoim życiem, z jej perspektywy ciekawym. A to tylko mama na pełen etat. Kobiety tak mają, że muszą obwieścić wszystkim wszem i wobec co jadła tydzień temu. Jakie zajebiste to było i że ten przystojniak na nią patrzył (tutaj następuje najczęściej śmiechy-hichy). Dla madki bycie madką to poważny level up w życiu. Nieważne, że nikogo nie obchodzi pierwsza kupka bombelka na nocniczku.
 2. Znajomy, który zajmuje się cyber-bezpieczeństwem mówił, że nawet nie wolno rozmawiać o marii, kiedy masz przy sobie tel. bo system wyłapuje słowa klucze. Na przypadek terroryzmu, czy innych przestępstw. W ogóle to rozważam, żeby powoli zmywać się z neta i z tych całych nowych technologii komputerowych. Szkodzi na mózg (powodują zbyt duże wyrzucenie dopaminy stąd rozleniwienie i rozkojarzenie).
 3. Na fb nawet zdjęcia nie mam. Konto mam dla komentarzy czy kontaktu z innymi. Ale znajoma (mamuśka 30 lat) umieszcza dosłownie wszystko na swój temat. Swoją drogą, strasznie atencyjna osoba. Japrdl...
 4. Panowie (i Panie). Czytałem, że producent strasznie zawala sprawę jeżeli chodzi o nasiona. Co Wy na to? Warto jeszcze kupować odmiany z RQS?
 5. Z vapka manualnego. Ile nie wiem, ale weszło do pełna (mniej więcej pół skręta). Potem z bonga, to weszło masakrycznie szybko.
 6. Długo, bo długo go trzymałem na vegu. Na wegu z 7 tygodni kwitnęła 9, bo miała trochę za ciepło. Nie wiem czy da radę na out.
 7. Tak, to był indoor. Popatrz sobie moją ostatnią fotorelkę.
 8. @Rusy Jestem bardzo zadowolony. Moc naprawdę duża, faza wybitnie indicowa (mocne zjaranie fizyczne). Dosłownie biorąc pierwszego bucha wiesz, że będzie grubo. Psychicznie nic nie ogarniasz: piszesz coś na komórce, ale nie wiesz co, i czy dobrze zdania układasz. Gubisz wątki. Łatwo się wkręcić. Ja sobie wkręciłem, że przecież ludzie dostają od tego psychoz i co ze sobą robię, że źle skończę. Ale szybko ogarnięte. Fazę (a raczej bardziej trip) kontynuowałem dalej. A było szczerze nudno... Wiadomo, zależy dla kogo. Nie miałem gastrofazy, ani żadnych ciekawych przemyśleń. Dosłownie, oddajesz się roślinie i odpływasz w wizualizacje. Plon bardzo dobry. Nie powiem Ci ile gram, bo nie mam wagi. Ale w donicy 5,7L rośłina miała 4 grube szczyty, średnicy około 0,750ml butelki coli. Kształtem przypominającą choinkę. Z plusów, przy kwitnieniu prawie nie wydziela zapachu. Zapach miała oleisty, gęsto obalana żywicą. UWAGA: NIE lubi przenawożenia. Polecam, ale posadź sobie też inną roślinkę (np. SUPER LSD XL, która wymiata). Albo AK47. Czemu? Bo jak wspomniałem, faza trip jest: 1. monotonny, 2. ciężki, 3. dla niedoświadczonego, będzie to ciężki knock-out i można nie ogarnąć, 4. jej działanie (jak dla mnie) jest pozbawione tego, co lubię w marii ze wszystkimi minusami (przekrwione oczy, masakrycznie chce się pić, nieogar).
 9. LSD kozak odmiana. Uważać pod koniec kwitnienia, bo bardzo śmierdzi.
 10. @onyx Wiesz co. Mam ten sam problem, jeżeli chodzi o utratę zapachu. Mój AK 47 pięknie pachnął podczas kwitnienia. Takim mixem cytrusowo-sosnowym. Po wysuszeniu jak siano...
 11. Jeszcze. One dopiero się zmieniają na białe. Sprawdź za tydzień.
 12. Dobre czerwone wytrwane winko lubię. Tak samo z piwem - ścierwa sikowatego nie tknę. Niestety polskie piwa najczęściej takie są, wszyscy zachwalają Perłę a dla mnie to ma smak płynu do mycia naczyń "miętowy Ludwik". Wódki nie lubię. Whisky nie pamiętam, czy kiedykolwiek piłem. Powoli staram się rezygnować z jakichkolwiek używek. Kawę odstawiłem, brakowało tego ale po około tygodniu się przyzwyczaiłem. Coraz mniej korzystam z internetu, filmów dla dorosłych i wszystkiego co związane z dopaminową stymulacją. Fajek nienawidzę 🤮 No, ale piwko sobie walnę Budweiser na zawsze w moim serduszku, to znaczy lodówce miało być 🤣 A zielone raz na 2 tygodnie.
×
×
 • Create New...