Jump to content

Aron

Members
 • Content Count

  697
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124 Doskonała

2 Followers

About Aron

 • Rank
  D.

Info

 • O mnie
  Szybko w górę i jeszcze szybciej w dół

Recent Profile Visitors

2,535 profile views
 1. Siema. Czy taka ziemia się nada? Tlumaczę: 1. specjalna ziemia dla kaktusów i sukulentów, 2. składniki odrzywcze wystarczają do 8 tygodni, 3. ziemia dobrze pochłania wodę ku optymalnemu wzrostowi korzeni, 4. ziemia z perlitem, Na opakowaniu piszo, że: 5. ziemia torfowa z Ph 6.1 6. zawartość soli w gram/L: 1,2. Ogólnie czuć, że jest cięższa od BioBizz Light Mix, którego używałem wcześniej. Ziemię dorwałem w niemieckim markecie budowlanym.
 2. Kup sobie lupkę jubilerską i popatrz przez nią. Jak dla mnie to jakaś słabo napuchnięta. Nawoz na boost był lany? Rada: nie trzymaj długo automatu. Bo zrobi się wersja turbo-kanapowa przez bez najfajniejszych efektów THC. Ja tak miałem, nie popełniaj mojego błędu.
 3. O kurde, powiem Ci że nie wyobrażam sobie pracy w takim... kołchozie?! Ale pewnie się już przyzwyczaiłeś? Pracujesz w PL? Bo słyszałem, że w Belgii rzeźnik spokojnie wyciąga na początek 2200€ a po jakimś czasie pod trójkę.
 4. Nie spal im liści tymi ledami. Bo u takich małych sadzonek, to będzie kaplica. A ledy poprzez skupienie potrafią wypalić chlorofil. O wiele lepsze byłyby małe CFL'ki typu Philips Tornado. Tym bardziej, że będziesz je przenosił do większego boxa. AK47 to dobry szczep. Ale z sativ, to LSD XL ją miażdży pod względem psychodeli. Wiadomo, co kto lubi.
 5. @MistykTHC O kurka... Ciężko powiedzieć. Myślę, że z 50 cm miała. Top był na tyle ciężki, że łodyga się złamała. Przeniosłem ją w mniej więcej 10 dniu wegetacji.
 6. Po pierwsze, to dopiero 3 tydzień kwitnienia. Puchnąć będą dopiero w końcowej fazie (2 tygodnie). Po drugie, na obfite topy masz za słabe oświetlenie. Polecam wybrać się do budowlanego i dokupić z 5 żarówek 2700k min. 12watowych (pobór z gniazdka a nie deklarowana moc producenta, bo to o kant d... potłuc).
 7. Aron

  Automat vs Sezon

  @Buuh Tak, TS 1000 ma regulację. Ja bym dołożył tę parę stówek i brał 1000 a nie 600. W Niemczech jest to różnica 50 - 70€. Nie wiem jak w PL.
 8. Roślinka została przeniesiona do głównego boxa. Problemem były wysokie temperatury i to, że rozwój listowia spowolnił. Finalnie wyszła kozak odmiana z pięknym zapachem i miłym sativowym działaniem. Mimo 0,5L doniczki zapełniła cały słoik 1L.
 9. Chce się podzielić swoim życiem, z jej perspektywy ciekawym. A to tylko mama na pełen etat. Kobiety tak mają, że muszą obwieścić wszystkim wszem i wobec co jadła tydzień temu. Jakie zajebiste to było i że ten przystojniak na nią patrzył (tutaj następuje najczęściej śmiechy-hichy). Dla madki bycie madką to poważny level up w życiu. Nieważne, że nikogo nie obchodzi pierwsza kupka bombelka na nocniczku.
 10. Znajomy, który zajmuje się cyber-bezpieczeństwem mówił, że nawet nie wolno rozmawiać o marii, kiedy masz przy sobie tel. bo system wyłapuje słowa klucze. Na przypadek terroryzmu, czy innych przestępstw. W ogóle to rozważam, żeby powoli zmywać się z neta i z tych całych nowych technologii komputerowych. Szkodzi na mózg (powodują zbyt duże wyrzucenie dopaminy stąd rozleniwienie i rozkojarzenie).
 11. Na fb nawet zdjęcia nie mam. Konto mam dla komentarzy czy kontaktu z innymi. Ale znajoma (mamuśka 30 lat) umieszcza dosłownie wszystko na swój temat. Swoją drogą, strasznie atencyjna osoba. Japrdl...
 12. Panowie (i Panie). Czytałem, że producent strasznie zawala sprawę jeżeli chodzi o nasiona. Co Wy na to? Warto jeszcze kupować odmiany z RQS?
 13. Z vapka manualnego. Ile nie wiem, ale weszło do pełna (mniej więcej pół skręta). Potem z bonga, to weszło masakrycznie szybko.
 14. Długo, bo długo go trzymałem na vegu. Na wegu z 7 tygodni kwitnęła 9, bo miała trochę za ciepło. Nie wiem czy da radę na out.
 15. Tak, to był indoor. Popatrz sobie moją ostatnią fotorelkę.
×
×
 • Create New...