Jump to content

Aron

Members
 • Content Count

  421
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Dobra

About Aron

 • Rank
  Średnio zaawansowany

Info

 • O mnie
  Przystojny, ambitny.

Recent Profile Visitors

683 profile views
 1. @Cieniu "Podziwiam". Codziennie przez 17 lat, stary to nie wiem. Miałbym dość. Ja miałem okres, że 3 - 4 razy w tygodniu. To przystopowałem, bo miałem zawiechy, że psi *uj xD Typu: otwierałem lodówkę i zapominałem, co miałem z niej wyjąć.
 2. Hej. Zauważyłem, że jak sobie zapalę przed spaniem to zasypiam szybko, ale mega długo śpię. Bywa, że sen jest przerywany. Czasami po 10-12h. Czy to normalne?
 3. Za obrażanie userów powinien być perm-ban. Hallo @Tester ?!
 4. Ja już się chyba wybawiłem i szczerzę preferuję chill max we dwójkę, przy piwerku i blancie. U mnie trochę postrzelali. Ca 20 minut i spokój.
 5. Niestety w tym jednym nigdy Cię nie dogonię 🤣 @Zielone krainy A poczcie jak mnie rozszyfrował! Skubaniec! Pewnie na tym forum przyjąłby się tekst: "cho pokaże ci mojego grubego i długiego" ... ... ... blanta 🤔
 6. No tutaj userów można podzielić na dwie grupy: pierwsza, ta która zaczęła jarać jako dzieci i najwidoczniej ich zdolności lingwistyczne jeszcze się nie rozwinęły. Utknęli w martwym punkcie rozwoju intelektualno-emocjonalnego. Druga: staruchy jak ja (27 lat), co chyba są na tyle stare, że wszystko w garze gra jak powinno. Witaj na forum.
 7. Cóż za uporządkowany umysł! I to jeszcze kobieta. Brawo! Ja osobiście dałbym miejscówkę na dwie roślinki. Wszak a coś się umyśli 😉
 8. O psze-pra-szam! Najbardziej irytujący jestem ja a ponoć na domiar złego nikt mnie tu nie lubi! Opinia od jednej typiary Groovecośtam 😄 Kobiety są święte w naszym społeczeństwie. Czego nie rozumiesz?! Kult Madki P00lki.
 9. Do czytania w zimowe wieczory w sam raz. Młody, nie bierz się za narkotyki.
 10. Ale czy przy fazie 12/12 automatowi nie pogorszy się jakość kwiatów/ ilość THC? Bo jeden sezon ma geny, których nie mogę znaleźć w auto.
 11. Pytanie do ekspertów. Czy zapodanie sezonówki z automatem w jednym boxie to dobry pomysł?
 12. Aron

  AK47 af

  Liście słabe, totalnie zniszczone poobrywaj. To nie konkurs piękności na najpiękniejszą roślinkę! Masz uzyskać materiał a nie certyfikat Modelki Marii Konopnickiej.
 13. Coś tam z tego będzie. Nie za wiele, ale pierwszy raz to i błędy są. Różowypasku.
×
×
 • Create New...