Skocz do zawartości
Growerseed

LSD, Purple Haze - marshydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Startuje z pierwszą fotorelacją tutaj.

Zaczynamy!

Oświetlenie: marshydro ts600

Doniczki: 2x 9L 

Ziemia: biobizz allmix 

Nawozy: biobizz + atami p/k

Powierzchnia: 0,36m2

Trening: LST , może topping.

Nie zależy mi na dużych plonach, jedynie by rosła zdrowa i mieć z tego zabawę.

 

IMG_20221202_195208.jpg

IMG_20221202_200216.jpg

Nasiona od wczoraj są już w wodzie po pokazaniu kiełka odrazu lądują w ziemi. Więc widzimy się za około 3dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 

Dzień [1] LSD

 

 

Screenshot_20221205-214618.png

@Zielone krainy to jest tylko powierzchnia pomieszczenia , planta będę się starał jak najbliżej lampy trzymać 

Ale zaznaczę sobie na glebie ten kwadracik 50x50

Purple Haze jeszcze w ziemi siedzi i nie wiadomo kiedy zechce wyjść dosyć wolno się zbiera oby pestka nie była uszkodzona. Także może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed  Chodzi o to, by światło ci nie uciekało na boki, lampę dostosowuje się do powierzchni, by było w niej zamknięte i nie uciekało, jak ucieka to mniej go dostaje roślina,  lepiej zrobić związku z tym powierzchnie adekwatną do panelu, bo to się odbije na tempie kwitnienia i zaważy finalnie na tym, jak bardzo zbite będą topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień pierwszy [1]

purple Haze 

 

Screenshot_2022-12-09-19-16-31-241_com.miui.gallery.jpg

Wkoncu po wielu dniach wkoncu wyszło. 

I tu jest moje pytanie z racji tego że niechce za dużo prądu zżerać czy 16 godzin światła wystarczy by trochę wydłużyć wega a nie chce mieć go dużego bo tylko miesiąc. Automaty mi zakwitały po 21 dniach i nawet byłem zadowolony ale był trochę niedosyt więc tutaj chciałbym wydłużyć do miesiąca

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSD [10] Purple Haze [6]

IMG_20221215_193106.jpg

Widać ten Purple wolno się zbiera i rośnie niesymetrycznie może się pozbiera wkoncu. Zauważyłem że liście sterczą w górę dość mocno i nie wiem czego to oznaka czy za dużo światła im daję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss panpestka jakiś Polak w Hiszpanii robi niby to jest sativa one dłużej kwitną tak czy siak ale ewidentnie od początku było widać że wolniej się dużo rośnie, zobaczymy w późniejszym czasie bo z takim tempem to pół roku będzie mi rosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed  Mi nie chodzi o to, że niby tak słabo rośnie. Widziałem fotorelacje gdzie takie jak Ty to niektórzy po 3 tygodniach mieli, więc bym się tym nie przejmował. Pewnie jakiś inny czynnik to spowodował, który w ogóle nie będzie miał już wpływu na dalszy wzrost. Ciekawiło mnie jaki seedbank, bo czaję się na jakąś uprawę z purpurkami, a purple haze to klasyk, który miło wspominam i marzy mi się sadzić.😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSD [22] Purple Haze [18]

IMG_20221227_193151.jpg

IMG_20221227_193204.jpg

Jutro chyba zrobię topping LSD i trochę wiatraków odsłonie a po nowym roku przełączam. Purple zrobię narazie LST i przynajmniej z 2 tyg będzie na wegu jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda LSD po toppingu. Teraz pytanie czy dolne liście też usunąć za kilka dni np czy po prostu czekać z defoliacja większą do przełączenia i wtedy wszystko naraz?

IMG_20221228_124002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...