Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

No jak na 1wsza przygodę to chyba ciała po całość i dałem ale zobaczymy, człowiek uczy się na błędach, jedną WR dalej w doniczce 0,5L wczoraj zaglądałam i bardzo słabo ma rozwinięty system korzeniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry zamów sobie jakiś root juice za parę groszy i podlej , być może wtedy rośliny ruszą. Czym je podlewasz ? Jaka to ziemia ? I skąd masz te nasiona wgl ?

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom  nasiona od Bulg z GF są  tam WW i 2xWR oraz dokoptowane WW i 2xWR i tak samo na 3 nasiona 2 wykiełkowały.

Podlewamy je biohomusem forte extra zalecana dawka co 3 podlanie.

Jeśli chodzi o ten "starter" proszę o nazwę bym wiedział czego szukać.

Zobaczymy co za 2 tygodnie będzie jak nic się nie ruszy, ??  GET OUT!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  ten cytat

@Dom  " nasiona od Bulg z GF są  tam WW i 2xWR oraz dokoptowane WW i 2xWR i tak samo na 3 nasiona 2 wykiełkowały "

nie rozumiem za bardzo nawet co to znaczy , wybacz ?  chciałem tylko napisać, że moim skromnym zdaniem nasiona to ostatnia rzecz na jakiej powinniśmy oszczędzać przymierzając się do uprawy. Myślę że warto zainwestować w feminizowane , silne genetycznie odmiany żeby potem uniknąć rozczarowań, no i jest to absolutna podstawa udanej hodowli , tak więc jeśli są to jakieś słabe genetycznie odmiany, z których połowa nawet nie wykiełkowała, to polecam ci wynieść te kwiaty na out lub pozbyć się ich całkowicie i zakupić jakieś sprawdzone odmiany z pewnego źródła. Nie wiem jaka masz ziemię , od siebie mogę polecić biobizz all-mix . Jeśli słabe korzenie to możesz zakupić np. Root juice od biobizza , tutaj w UK kosztuje jakieś £8 za 250ml , do tego nawozy (opcjonalnie) może być try pack biobizza , kosztuje tutaj £15 . Masz tam 3 odżywki bio-grow, bio-bloom i top max i to wszystko właściwie starczy ci na całą uprawę.

Żeby było jasne, nie robię tutaj żadnej reklamy. Po prostu nie używałem innych zestawów więc nie mogę ich polecić lub nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po FIMie Ruska poszła jak strzała do tego dostała dobra dawkę biohomus to i liście jej sciemnialy bo jasne miała. Druga biedna Ruska zaś ma jasne liście z przebarwieniami żółci ale nie reaguje na biohomus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miały niedobory to co Ci poradzę, uboga gleba bo uniwersalna, wiec nie można się Bóg wie czego spodziewać.

Dla sprawdzenia czy coś da zmniejszylłem pomieszczenie o 0,18m2 bo światło dawało na minimum wymaganym dla boxa.

Do wtorku podlewać będę sama woda jak przyjdą wspomagacze to zaaplikuje, a cos uniwersalnego na rozwinięcie systemu korzeniowego polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...