Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

@Rocky1988  nie jest Ci łyso za komentarz 

W dniu 02/08/2020 o 23:26, Rocky1988 napisał:

Że ty je jeszcze caly czas trzymasz to Cie podziwiam. I jednocześnie nie rozumiem

Trochę optymizmu dla początkujących.

Na kolejnej FR takie rzeczy nie przejdą jak na pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 40 DZIEN FLO 80 DZIEN ZYCIA

 

Więc powiem tak, dla mnie wydaje się być wszystko w porządku z roślinami, bardziej martwi mnie poziom wilgotności w nocy 75%!!! Dziś zamówię jakiś pochlaniacz chyba że coś doradzicie. Poniżej przedstawiam zdjęcia  2x WR po goleniu oraz WW??.

 

Jak myślicie ile jeszcze do ścinki, pytam bardziej bo chcem na 2 growloga się przygotować a 2 tygodnie wcześniej już mogę Kiełkować.

15993827255471928209259344751373.jpg

15993829939684887232827895998032.jpg

15993832769314773892975835687264.jpg

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym czyli ostatnie 1-2 posłania zawodami i sama woda zostanie. Teraz podlewać średnio co 2-3 dni.

Choć pewnie całość na raz nie dojdzie i na raty będę ciąć jak niektórzy na forum 

@Dobry_Człowiek!  mój WW był na początku faworytem a tu w miejscu ugrzązł, powód nieznany, może za duży stres jej dałem choć miała samo lst które poprawiłem co 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry nie. Łyso to jest na tym chwaście. Mi byłoby szkoda czasu (od momentu kiedy Ci napisalem ze bym go ściął i sądził nowego). 

Tam przecież jest towaru tyle co kot napłakał a meczysz się z tym że hoho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rocky1988  przyjmij do wiadomości, że nie dla każdego liczy się ilość na krzaku bo trzeba zarobić na tym, dla mnie liczy się doświadczenie, adrenalina oraz zabawa jaką towarzyszy przy uprawie konopi. Nawet na początku nie zdawałem sobie że tak ładnie to wygląda, pachnie.

Gdyby była legalna to bym ja trzymał choć by że względu tylko na to że ma ładne kwiatostany, taki inny sposób kwitnienia niż zwykle kwiaty domowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...