Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@WielebnyMerry poczytaj o lollipoppingu

ja wygoliłam doły roślin w tym czasie i przeniosły skupienie na kwiaty 

zrób tak, że jedną ogolisz, drugą nie i wyrobisz sobie sam opinię, tak jest najlepiej

I żadnych kwiatów nie obcinaj

 Masz tu artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry nie martw się ? ważne, że cokolwiek będzie swojego. pierwsza uprawa niektórym w ogóle nie wychodzi 

 

ja tam na Twoim miejscu byłabym z siebie zadowolona

tak trudno się prowadzi te panny a Ty dajesz radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo nie było, ale pewnie dla tego że to pierwszy raz @Groovebusters .

Obstawiam że wynik na drugiej FR podwoje lub potroje do tego co zbiorę z pierwszego.

 

Z goleniem coś przeczytałem i wynika żeby na flo robić to stopniowo wiec tak zrobię, tylne focie przed i po. Niestety ale panienka WW golenia nie doczeka bo nie ma tam co golić, wstyd mi za nią ale się ogarnia w kwiatostany, no i jej czas kwitnienia jest dłuższy od WR o 2 tygodnie wiec może to być powód opóźnienia.

Martwią mnie u niej szybko oddychające liście, mało azotu?, ekstra dałem jej pełna dawkę nawozu na wzrost tydzień temu ale to nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry na na początku byłam przerażona zolknieciem, dałam 1/2 dawkę nawozu z azotem i to też nie pomogło

spokojnie liści wystarczy do fotosyntezy do końca flo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 godzin temu, WielebnyMerry napisał:

@Dobry_Człowiek!  a jak wlotowy włączę i zostawię mieszkający i wyciągający, to coś da?

Czyli że wszystko włączone? Jak dolot wyłączysz to i tak będzie powietrze pasywnie zaciągać, jak wyłączysz dolot i wyciągający to CO2 z powietrza nie będzie docierało wtedy butla albo maty CO2. Kup pochłaniacz i już 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...