Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, a jakiś lepszy sposób nawet wydłużony, i tak od wczoraj płukam rośliny, dziś wrzucam nasiona na moczenie ale do tego zapraszam do działu  OFF TOPIC, tam chcem poznać wasze zdanie i rzucić wasz wybór na kolejny grow log.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się powstrzymalem od zerwania sampelka, będę wytrwały i poczekam do samego końca. Widać efekt lania samej wody bez nawozów zrzeraja resztę liści ale obstawiam tydzień i kosę dla pań 

Zdjęcie grupowe

16005394916971782431832818707079.jpg

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jarek721 Szczeze to mój pierwszy harwest, uprawa itd, w tle tworzę już #2 Więc zapraszam. Jutro punkt 20 trymowanie wstępne pewnie zajmie mi to w hoho.

 

Pytanko takie czy mogę suszyć w kartonie, zrobić dziury na przeciągu zamknąć. W środku leżały na na siatce służącej chyba do robienia elewacji czy coś takiego??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry tak mozesz ale z jednej strony dobrze by było miec wentylator bo ci mogą zaplesniec

Teraz, Jarek721 napisał:

@WielebnyMerry tak mozesz ale z jednej strony dobrze by było miec wentylator bo ci mogą zaplesniec

Taki komputerowy,gdzies w temacie majsterkowicz jest suszarka z kartonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, WielebnyMerry napisał:

@Jarek721  wrzucę od pcta od zasilacza na wyciagajacy.

Najlepiej bylo by zeby wdmuchiwał a z drugiej strony byl filtr węglowy taki z okapu i brak zapachu i suche bez plesni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Jarek721 zostawiłem na urlop na 13 dni to było na wiór wyschnie te musiałem później podnosić wilgotność więc na pewno mniej jak 13 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...