Jump to content

Groovebusters

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

Community Reputation

17 Neutral

1 Follower

About Groovebusters

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dwa automaty już kiełkują 🙂 Doszły też nowe żarówki. Box został rozbudowany.
 2. Never say never 🙂 Parametry z nowym nawilżaczem są kozackie. Znowu wraca do siebie po perturbacjach z pH. Skąd mam wiedzieć, czy to jest sezon czy auto?
 3. Hah no w sumie do osobistej konsumpcji, mniam. Często piję pokrzywę. Albo mięte ze swojej doniczki. Jutro planuje zakup Royal Bluematic AF i Northern Lights AF 🙂
 4. @Bimbrownik @EneDue co ja bym bez Was chłopaki zrobiła. Era herbatek DIY idzie w zapomnienie.
 5. @Bimbrownik bingo! czemu na to nie wpadłam, że to się rozkłada... Dziękuję!!!
 6. Dobra, nie zaczaiłeś pytanka xd Nevermind. Chodzilo o moją powtarzającą się od nowa ciągle historie z pH. Z tą ziemią co teraz mam od wczorajszego porannego przesadzanie jest wszystko ok. Ale robię to już drugi raz przez ph. Na następny raz w ogóle żadnych herbatek. Teraz jestem już chyba zrozumiała.
 7. @Tester tak zrobiłam, ziemia bez nawozów, keramzyt i podlane odstaną kranówą. Do nowej ziemi poszły wczoraj rano. PH teraz wynosi około 6, wilgotność 65%. Podniosłam też lampy, żeby trochę poszły w górę. Eh... Jak to jest, że inni nawet nie badają pH, a ja muszę aż zmieniać ziemię?
 8. @Tester to prawda, znowu miało około 8 dwa/jeden dzień temu, przesadziłam do nowej gleby bo flushing nie pomógł. Nie dodawałam nawozów, bo wiadomo, że ze złym pH szło w parze słabe wchłanianie. Czemu ja mam takie problemy z tym pH... Od czterech/trzech dni nie dałam im nic oprócz wody. Nawet bio herbatek nie dostały. W piątek będą miały 3 tygodnie, a wyglądają mizernie. Są wyjątkowo wrażliwe na wszystkie wahania. Może przez wapno mikro flora, które już zostało ze starą glebą, które delikatnie w dawca 1/5 rozrzucilam po glebie. Cholera to wie. Dobrze, że to moja testowa pierwsza hodowla. Jestem pewna, że następna hodowla będzie ze sprawdzonych nasion. Zamówiłam na 10tego Royal Bluematic, kupiłam już jeden Blue Cheese.
 9. Piękna robota z treningami. Niziutko, rozłożyście i pro. 🙂
 10. @Morenn masz bardzo dobre podejście do sprawy, planty Ci się na pewno odwdzięczą. 😉
 11. @Morenn czytałam, że tych dolnych liści wiatrakowych się nie usuwa. Dokładniej oglądałam YouTube marihuanista. Są też głosy, że można je usuwać. Trudna kwestia Gdyby to było przenawozenie np. azotem to byłyby ciemnozielone. Poczekajmy na głosy starych wyjadaczy:)
 12. Zaszczepiłam im dziś mikoryzę, zobaczymy, czy ruszą jeszcze szybciej. Na jednym plancie zrobiłam ryzykowny zabieg - FIM albo toping, nie wiem co wyszło. Pierwsze zdjęcie poniżej to właśnie ta roślina. Drugie zdjęcie to druga dżordżina, której oszczędziłam stresu. 10tego ruszam z nową fotorelką. Właśnie przeglądam katalog seedsów. Northern Light automat mnie intryguje. Ale chyba wezmę Easy Bud... Jak długo może stać mikoryza? Zrobiona w 1l wody.
×
×
 • Create New...