Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik   my to takie dwa Don kichoty, tylko my dwoje i tak wiele wiatrakow ? @Obcyk19  Moja rada dla Ciebie, zacznij od zdobywania wiedzy, porywasz sie z motyka na morze, nic nie wiesz na temat uprawy konopi i pokazujesz to na kazdym kroku, w kazdej wypowiedzi. Poza tym zabierasz sie za uprawe od dupy strony. Czytaj, tu na forum jest wszystko opisane.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czytam i śledzę relacje. Nie moja, może moja wina że koszta przerosły i za big uprawie się nie powołanie wziolem.

 

Więc po 25h oba WW mają pokazane kiełki a WR niestety zamknął się w sobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 weź sobie zostaw 1 roślinę w środku, a resztę jak masz gdzie to na out. Niczego się nie nauczysz w taki sposób i mało Ci z tego wyjdzie. Będzie totalny brak miejsca, brak światła i z brakiem wiedzy z 5 roślin zbierzesz 10g jeśli w ogóle przeżyją. Mierz siły na zamiary.

Czasem mi się wydaje, że ludzie myślą że uprawa roślin to takie "cyk pyk" i zaraz będzie nowe (o zgrozo) BMW

@CheMsKuN eee tam, przesadzasz.... Jest tu kilka dobrych dusz, z którymi można by się piwa napić jak np Pani @Farmerka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 1 zostawić jak można mieć 4 na taką pojemność? Pisałem że pc-boxto przejściowa sprawa bo muszę kupić lampę lub zakupić z 8x swietlowki by mieć około 150W. Na OUT się miejsce awsze znajdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 Stary na jarzeniowkach to ja uprawialem 20 lat temu, inwestuj w cos sensownego. Ile kasy chcesz wydac na te 0.36m2 ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz a dobrze bez podejść na do kupowania, dlatego ciągle odczytuje co lepsze HPS 150W czy Led około 100W

Po tej ciężkiej z pewnością ciężkiej uprawie, mam zamiar zainwestować również w namiot bo jest wart, choć by zawsze można to złożyć jak się nie używa 

Edytowane przez Obcyk19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Obcyk19 napisał:

 dlatego ciągle odczytuje co lepsze HPS 150W czy Led około 100W

 

 Obojetne co kupisz bedziesz zadowolony, tylko leda kupuj z glowa, diody COB albo quantum board.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19  To zalezy jaki, ale tak sensowny panel led 100W starczy na Twoja powierzchnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś na allegro

Żarówka LED 100W E27 GROW GrowBox DO UPRAWY RoŚlin, nic innego nie mogę znaleźć poza tymi w sklepie dla growerow!

 

 

Porażka po całość i na starcie, żali i rozpacz w wykonaniu, nic tylko płakać nad sobą.

 

Proszę o zamknięcie i usuniecie tematu jak ogarnę wsio to będę relacjonował.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 Jeśli nie szkoda nasion i energii możesz nawet na parapecie trzymać i doświetlać czym możesz nikt nie zabroni ale efekty będę słabe sam mam budżetowy growbox i jak parę gram ściągnę to będzie git. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Obcyk19 napisał:

Właśnie że szkoda bo podobają mi się kwiatostany.

To nic tylko inwestować w konkretny sprzęt 

I zdobywać doświadczenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi ludzi co nie mogą uprawiać w domu, ale tak serio, też kiedyś nie mogłam i jestem z wami w bólu ?

Mogłabym przygarnac do swojego boxa i oddać troszkę światełka z mojego spiderka, gdybyście mieszkali blisko mnie?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 nie ma się co załamywać ani płakać. Zabrałeś się do tego od dupy strony kupując i kiełkując nasiona. Określ konkretnie budżet i lecisz. Zamiast kupować dziesiątki beznadziejnych żarówek kup sobie panel od ledam. To wszystko to dopiero początek "problemów" bo dojdzie Ci zapach ect.

Jak pracujesz to jakieś zaskórniki pewnie masz jeśli się za to wziąłeś. Nie zrobisz kilogramów za 200pln. Masz mały box, to nie rób na siłę giga plantacji. Ja myślę by na takiej powierzchni wsadzić 1 sezon i zobaczyć ile wyjdzie, czy czasem nie lepiej niż 4

@Farmerka mieszkam bliżej niż myślisz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...