Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green To nie mój punkt widzenia.Natknąłem się napewne informacje i tak sobie analizuje.Ja w żadnym zdaniu nie twierdze, ze to pewniak a pani kłamała bo ją zmusili.Nie nie.Nic z tych rzeczy.Mam zdrowy rozsądek, pomimo wszystkiego i staram się trzeźwo patrzeć wokół.Uwielbiam obserwować rzeczywistość i mam do niektórych rzeczy dobrą pamięć.Np. dobrze przeszłość pamiętam 🙂

Teoria mówi, że ksieżyc jest zjawiskiem plazmatycznym na niebie.Jego tam poprostu nie ma tylko widać odbicie czegoś co jest pod nami.Wewnątrz ziemii lub nawet pod nią.Grubo opisane zjawiska opytczne jednym słowem niesamowicie spójna i ciekawa teoria.

P.s nikt nam wybuchow wielkich nie wmawia.Uczą o tym w szkołach poprostu :)

P.s najpierw jest tez potem udowodnienie tezy i na koniec wnioski.

Ty piszesz o teoriach, ktore mają nam wystarczyć bo na tą chwilę nie ma nic lepszego.Wyczuj różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu czubek jestem i zwykłe rzeczy juz mnie nie kręcą.To mi tak wyobraźnie odpaliło cudownie, że aż się fajnie czułem.

@Boczelli Spal dużo i dołączaj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Musisz sativke jakąś skosztowac energetyczną 🙂

 aha i od paru lat nie mam ochoty myśleć jak wszycy.Mam swoją główkę i nie lubię narzucać nic ludziom a nie cierpię gdy mi się narzuca. @Mr.Green

Myśleć jak wszyscy, myśleć z wszystkimi, myśleć telewizorem - synonimy dla mnie.

W niektórych dziedzinach nauka dla mnie wygląda tak : boli głowa - zjedz tabletke, nauką są te łacińskie nazwy opisujące skład.Nauką bo my wiemy co to znaczy i jak zadziała a Ty się ucz, że bez nas zginiesz.

Chca dzieci o seksualnosci w podstawówce uczyć a połowa 18latków nie umie jajecznicy z pomidorami zrobić.

Ale cykl azotowy ktory działa wszedzie na świecie.Noesamowity proces ktorego zrozumienie pomoze Wam kochani w koncu ten azot "wypłukać" to dla mnie nauka 🙂

Niesamowita nauka 🙂

Kurwa nastepnego bucha zagryzam kartą sim chyba 🙂

P.s niestety nie pamietam ze szkoły jak bylo o cyklach zamknietych na Ziemii.Chyba chory musiałem być wtedy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Mr.Green napisał:

 

@Lady Green widzisz.. wiara nie ma tu nic do szukania. W naukę się nie wierzy. Wiara to przeciwieństwo nauki.

  

Rozumiem że byłeś na księżycu? A moze jednak wierzysz w to co głosi w tym temacie "nauka"?

Powiem Ci że od małego dzieciaka uwielbiałam z tatą oglądać nocą niebo przez lunetę. Do dzisiaj nie potrafi odpowiedziec mi na pytania ktore wtedy jako kilkulatka mu zadawałam. 🙂 Poobserwuj sam, najlepiej latem gdzieś na wsi. 

Godzinę temu, Mr.Green napisał:

  Tylko jak się jest chorym to wtedy nauka jest cacy..

 

Tu też się nie zgadzam. Jest nauka, i jest "nauka". Dla mnie lekarz właśnie powinien być naukowcem, powinien poszukiwać przyczyny problemu i ją eliminować a nie zaleczać skutki problemu kolejnymi receptami bo protokół mu tak karze lub fajna wycieczka za to będzie. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

4 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Lasir słaba to teoria że to stare słońce ☀️.. słońca nie wygasaja jak bateryjki którym kończy się moc.. lecz imploduja i kończą istnienie życia na planetach jak nasza.. 

Dwa jakby to było słońce tak blisko.. to by nas wypaliło jak towar w lufce.. w minutę 😄

Ogólnie to ta rozmowa odbywa się jakbyśmy byli w średniowieczu i mieli w chuj domysłów a zero nauki.. 

A od kiedy kawałek zwykłego szkła potrafi skupiać energię?

Śnieg też odbija promienie słoneczne.. woda odbija i częściowo pochłania światło bo je zakrzywia.. itd. 

Księżyc to nie sama skała..bo jest pokryty "białym" pyłem.. do tego nie ma atmosfery więc promienie słońca nakurwiaja w niego z pełną mocą.. więc uważam że ma możliwości odbijania promieni świetlnych 🙂

Skoro bez armosfery i grzeje go słonce pelną mocą to jak Ci goscie 60lat temu stanęli tam statkiem kosmicznym z folii aluminiowej.Poskakali se i wrócili na Ziemię.Potem gdy "nauka" jest 60 lat starsza i mamy zaawansowaną, co do tamtej, technoligię nie da się tego powtorzyć bo zapiski o tamtej ów technologii gdzieś się zapodziały.Hmm.Dla mnie słabe.To co teraz napisałem przeczytałem niedawno.Jeszcze kilka miesięcy temu kibicowałem Muskowi.Przestałem wtem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir tez kiedyś się interesowałem tym że wszystko co nas otacza to wielkie oszustwo.. i powiem Ci że można bardzo głęboko w to wejść. Problemem staję się to że odrzuca się cały świat i zatraca granicę 😉

W roli ścisłości.. bo często piszesz tak jakbyś sam tworzył nierealne opowieści.. na księżycu było 6 lądowań nie że sobię byli raz poskakali i wrócili.. 

Łatwo drwić że wszystkiego i bagatelizować robiąc z tego jakaś opowiastkę typu czerwony kapturek czy baba jaga..

Jak ludzie mówili że człowiek nie będzie latał bo to tylko dla ptaków zostało stwoezone.. to co się stało..? Przyszła nauka i wyjaśniła temat. Jak ludzie zaczeli latać maszynami to nie można było tego znegowac i trzeba było zaakceptować ten fakt. Tak jednak jak już coś leci w kosmos.. i twoje oczy tego nie widzą.. to już jest nie realne bo co..? Bo nie potrafisz sobię tego wyobrazic? To do połowy kosmosu jest realne ale dalej już nie? I cały świat kłamie..? Po co? Jaka wielka tajemnice przed nami ukrywają 😄

Wracając do ksiezyca.. jak wedlug Ciebie powinno dalej to wyglądać..? Przylecieli i co powinni tam zrobić? Zbudować coś? Czym niby? Co mieli tam osiagnac po wylądowaniu? Polecieli.. wzięli próbki i wrócili.. poskakali i tyle.. jak Ty to ująłeś.. 

Nie wiem czego się spodziewałeś.. że za 5/10/20 lat wrócimy tam statkiem na miarę StarTreka..? 

Tam nic nie ma!!!! W tak ogromnej przestrzeni wrogiej dla człowieka nie ma nic w obrębie wiellluuu kilometrów.. czego tam szukać..? Latać sobie tak o i co?? Szukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania..? Bądźmy realistami. Światem rządzą pieniądze a pieniędzmi rządzą ludzie.. jak nie ma interesu to nie ma kasy. Sprawdź jak topniały fundusze dla NASA z czasem gdy odkryto że tam jest jedna wielka pustka.. jedna wielka pustka która nasze głowy póki co nie za bardzo ogarniają a bazujemy na domysłach.. 

100 lat temu szykowaliśmy się do największej wojny jaka była.. a Ty twierdzisz że nauka stoi na miejscu bo nie powtarzamy czegoś co na chwilę obecną nie ma sensu i nie wiele wnosi do naszego istnienia. 

Baza na księżycu..? i tak powstanie i to może za naszego życia.. Ty jednak dalej będziesz mógł mówić że to fikcja i że to kłamstwo 😛

Wiesz ile kosztuje kosmos..? To drogie gówno.. i teraz jakby taka Ameryka inwestowała kasę w kosmos a inni by stali z boku..to by ją na ziemi zjedli bo by nie dała rady tego finansowac. 

Dwa że wieksIsc wyborców ma w dupie kosmos 😄 i wydawanie publicznych pieniędzy na kosmos 😄 jak tu problemy natury ziemskiej nas niedługo dojebia :))

Stary my raczkujemy w dziedzinie kosmos i loty kosmiczne a Ty już twierdzisz że to wszystko jest nie prawdą 😄

Każdy ma prawo do swojej oceny rzeczywistości i ja tego nie neguję.  😉

@Lady Green mowiac o lekarzach.. nieudolnie próbujesz zestawic naukę z systemem który ją wykorzystuje. Lekarz nie jest naukowcem. On korzysta z nauki na tyle na ile może lub na ile mu pozwalają. To praca jak kazda inna. Też ma szefów i też należy do izby lekarskiej której musi być podporządkowany. Nie mieszajmy polityki i struktur rządzenia światem z ideą i forma nauki. 

Nikt nigdy nie mówi że nauka jest nieomylna. 

Polecam naszego rodaka Andrzeja Dragana. Gość w chuj wyjaśnia w dziedzinie fizyki kwantowej i przekłada to na ludzki język dzięki czemu o wiele łatwiej jest zrozumiec istnienie całego tego szajsu.. w wielu dziedzinach łączy również to w temacie sztucnej inteligencji i tego co nas czeka jako gatunek. 

Zero uczuć. Zero pierdolenia. Masa ciekawycu teorii i głębokie rozkminy co do otaczającej nas rzeczywistości. Zajebiste tłumaczenie na ludzki język czym jest fizyka.. czym są kwanty.. czym jest życie i czym jest istnienie. 

 

@Lady Green powtarzam Ci drugi raz. Ja nie wierzę. Wiara nie ma tu nic do tego. 

Nie nie byłem na księżycu. Nie muszę być żeby uznać iż  księżyc istnieję. 

W nowym Jorku też nie byłem a wiem że on istnieję. Nie wierzę w to. Wiem to. Jestem tego wręcz pewien 😉

Jakie jest owe pytanie? Z chęcią je poznam. Uwielbiam pytania 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green sam pisałeś że jak jest się chorym to nauka jest cacy. Nie zawsze. A ja nie pisałam ze lekarz jest naukowcem tylko że wg mnie powiniem nim być. 

22 minuty temu, Mr.Green napisał:

W nowym Jorku też nie byłem a wiem że on istnieję. Nie wierzę w to. Wiem to. Jestem tego wręcz pewien 😉

 

To akurat możesz łatwo sprawdzić, złe porównanie. 

@Mr.Green pytania... np dlaczego przez tyle tysięcy lat, od czasów np majów, budowania piramid itp konstelacje nie zmieniły się? Przecież ziemia zapiernicza z taką prędkością, cały wszechświat zapiernicza. Gdy przyjrzysz sie gwiazdom sam zobaczysz jak szybko i energicznie się poruszają (i co przypominają)... 

 

09.jpg

I nasza gwiazda polarna niezmiennie na środku. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green nigdy nie będzie naukowcem bo wtedy by nie mógł być lekarzem. Lekarz musi się nauczyć masę rzeczy by zostać lekarzem a naukowiec się nie tyle co uczy a coś bada i odkrywa. System nas ogranicza bo ograniczenia to kontrola.

Z drugiej strony jedno nie wyklucza drugiego i są ludzie którzy mają multi talenty i łączą różne dziedziny nauki i tak będąc lekarzem wynajdują i odkrywają coś.. jednak samo pojęcie lekarz, dzisiaj który pracuję w przychodni.. nijak sie ma do porównania go do lekarza dr. Medycyny który czegoś dokonał.. Ten pierwszy to zwykły doktorek od tabletek a ten drugi to wybitny uczony.. Nie da rady ich zestawić i porównać by używać określenia lekarz i by miało ono znaczyć coś oczywistego..

Są lekarze i lekarze.. jak zawszę i jak w każdej dziedzinie naszego istnienia.. 

Kiedyś wszystko miało też inny sens a dzisiaj sens wielu logicznych spraw został zaburzony przez rządzące nami pseudo elitarnych kutafonow którym wydaję się że są ponad wszystkimi i mogą z nami zrobić co im się podoba 😉

Zamiast bajerowac o księżycach i gwiazdach.. polecam się przygotować na to co nadchodzi tutaj na ziemi i to pod naszymi ryjami.. bo ida chujowe i ciężkie czasy a każdy kto w to wątpi i się podsmiechuje to będzie miał wielką szansę się samemu potężnie wychujac.:D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Świetnie czujesz schemat ludzki.Jako człek obserwujący Świat zgadzam się z Tobą.Ale, nie gniewaj się, nie chcę nerwowej gadki naprawde, ale tym razem to nie o mnie.Wszystko co opisaleś dobrze rozumiem.Nigdy nie byłem tym co z niewiedzy wszystko neguje.Teorie spiskowe dziejów to nie moja droga.Ja swój sens zycia poznalem na szczęście.W te bzdurki o kosmosie przestaje wierzyć poprostu bo tak jak piszesz to skarbonka wielka i wiele rzeczy się nie klei.Na star trek na księżycu nie liczyłem bo nie bujam w sci-fi na codzień.No ale posiać takie technologie.Aha i specjalnie pogardliwie o tym pisze bo wiarygodniej to brzmi wg.mnie.Że 6 razy ladowali to przeoczyłem chyba 🙂

P.s nigdy nie czułem, że otacza nas jedno wielkie oszustwo.Bo moj swiat jest dość prawdziwy.Dużo lasów, rzeki blisko, natura.Ja w domu nie siedzę za długo jak mam dzień wolny.

Wierz mi to nie ta paranoja.Ja poprostu ohujałem jak przeczytałem co przeczytałem.Nie wpadłbym na to samemu 🙂

A, że poziom nauku (lub pseudo) stale rosnie ale niestety poziom edukacji ostro poszedł w dół to niestety fakt.

Piszesz o pseudoelicie...Czyli jednak spisek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Lady.. to pytanie nie wymagaeskomplikowanej odpowiedzi..

Czas i odległość grają tu kluczową rolę. Od Majów..? To ile to będzie..? Niech będzie 5 tys lat.. górką. 

Skoro zakładamy że wszechświat ma miliardy lat i zakladajac że to może być realne.. to czym jest 5 tyś lat??? Niczym. Nasze istnienie jest jak pierdnięcie. Dinozaury żyły miliony lat i dominowały na planecie.. i chuja co po nich zostało.. 😄 a Ty piszesz o 5 tysiacach lat.. i myślisz że to dużo..? O odległościach i czasie z nią związanym nie będę się rozpisywał.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuje.Na serio.Zapalmy 🙂

I znowu zakładasz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lasir elity to nie spisek 🙂 to fakty. 

Masoneria to też fakt. Przynajmniej dla mnie. Możemy pogadać o wszystkim. Nie przemawiam agresją. Wybacz jeżeli tak to odbierasz. 

Zdradz mi co czytałeś. Może wtedy będę mógł dostroić swój pogląd do twojego i łatwiej będzie nam osiągnąć wspólny mianownik.

Też uwielbiam naturę. Nie mówię tu o paranojach 😄 tylko o tym że pewne informacje potrafią namieszać w naszym życiu i spsobie jego postrzegania.

5 minut temu, Lasir napisał:

Żartuje.Na serio.Zapalmy 🙂

I znowu zakładasz 🙂

Jak siejesz pestkę.. to też zakładasz że ona wyrośnie. Nie wiesz tego na pewno. Więc musisz założyć że się uda i będzie ok. 

Co więc złego w zakładaniu? 

Zakaldanie jest bardziej bezpieczne niż ślepa wiara 😉

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mr.Green napisał:

 

Czas i odległość grają tu kluczową rolę. Od Majów..? To ile to będzie..? Niech będzie 5 tys lat.. górką. 

Skoro zakładamy że wszechświat ma miliardy lat i zakladajac że to może być realne.. to czym jest 5 tyś lat??? Niczym.  

Bez obliczeń nie uwierze... 😅😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Masoneria jest niczym nieoficjalnym.Organizacja zalegalizowana normalnie.W Pl są budynki wolnotynkarzy 🙂 Czytałem o takich "zagadnieniach" mnostwo kiedyś.Stosunek prawdy do bzdur nie do określenia 🙂 Wiele rzeczy okazało się prawdziwe.Miedzy innymi grupy bandytów z dużą kasą.Poglądy mamy takie same.Jestesmy ludźmi chcący palic dobre zioło.Ja wszystko przyjmuję do informacji, staram się ewentualnie sprawdzać co mnie ciekawi i co się da.Ale mi to nie miesza realnie w życiu, choć dobrze wiem o czym mówisz.W głowie moze większe uprzedzenia do polityki i calego mainstramu ale na codzień biegamy z dzieciakami po lesie bez butów i grzybow sobie szukamy 🙂 Spacery robimy wyjątkowo długie.Liczymy w km i godzinach przy pogodnej niedzieli 🙂 więc wspólny mianownik dotyczyłby rzeczy które przeczytaliśmy nie którymi żyjemy a to nie ma sensu bo niewiadomo co prawda co nie 🙂

p.s Chodziło mi o mnie.Bo ja świnia i cham czasem jestem i pod włos lubie wziąć.Ale dla uśmiechu, nigdy bu sprowokowac kłotnie.Tak, ze bez zmian - szacunek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green wylicze Ci to ale nie dzisiaj bo uciekam w kime 😄 jutro praca. Realna 😄 twórcza 😄 płatna żywą gotówką 😄

@Lasir niczym złym jest wątpić i próbować szukać czegoś innego niż to co nam serwują na codzien. Tak jednak przynajmniej dla mnie wiele tematów jest faktem. 

Dla niektórych życie w religii jest czymś oczywistym i takim ludziom jest z tym dobrze i ja to potrafię uszabowac :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zapomniałem odpowiedzieć.Temat który mnie zaintrygował do granic to tak PLASKA ZIEMIA 🙂 znalazłem kanały na telegramie ( dowiedziałem się co to ten telegram w koncu) i chyba trafiłem na ludzi z głową.Nie debile jakieś pajace, tylko ludzi którzy żyją tym.Kiedyś miałem tą grupę za jakichś czubków właśnie.A tu naprawde ludzie którzy poświęcają wiele na szukanie dowodów.Nie "teoretycy" którzy wszystko wiedzą a tyś głupi czlowieku.Pełna kultura wypowiedzi, bez chamstwa i nakłaniania na cokolwiek.Ja tam się nie udzielam bo nie mam z czym wyjechać tam, tylko zaczytuje. Rozjebało mnie, że o tym ktoś poważnie mowi i dało mi do myślenia.P.s w googlach ciężko znaleźć inormacje niedrwiące z tematu i z czymś prawdopodobnym.Mowa trawa na pierwszych 50 stronach.Co też mi daje do myślenia.

Jak lubisz " wziąć coś pod uwagę" nie odrazu skreślić to polecam rzucić okiem.Nie uwierzyć czy nieuwierzyć, poprostu poddać wątpliwosciom jak to ludzka natura nakazuje.Finalnie posiedzisz przy czymś niesamowicie dziwnym do przetrawiania.Jak lubisz oderwać się fajnie czytając lub oglądając to masz wieczor zrobiony dobrze 🙂

14 minut temu, Mr.Green napisał:

@Lady Green wylicze Ci to ale nie dzisiaj bo uciekam w kime 😄 jutro praca. Realna 😄 twórcza 😄 płatna żywą gotówką 😄

@Lasir niczym złym jest wątpić i próbować szukać czegoś innego niż to co nam serwują na codzien. Tak jednak przynajmniej dla mnie wiele tematów jest faktem. 

Dla niektórych życie w religii jest czymś oczywistym i takim ludziom jest z tym dobrze i ja to potrafię uszabowac 🙂

Rozumiemy się zatem.Mam niechrzczone dzieci w domu 🙂 religie baśniami w mym życiu od dziecka.Za duzo sprzecznosci.już jako dzieciak to czułem 🙂 ale ludzi szczerej wiary też szanuje i troche podziwiam ciekawsko.

P.s wiesz ile dowodów mają, że ziemia nalesnikiem jest 🙂 Zartem ale serio pisze.Mnostwo, Moze nie ze plaska ale napewno nie naszmacamy dziko przez odchłań tylko inna fizyko/geografia powinna obowiązywac na tej skale 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lasir Jejku lasir ale żeś odleciał, i rozumiem twój punkt myślenia, ale musisz odrzucić myślenie fantastyczne, na rzecz faktów 🙂 Pisałem 2x że nie jestem plasko-ziemca, posłuchaj kup sobie najlepszy teleskop jaki jest, i obserwuj księżyc przez pół roku, zachowuje się jak ciało stałe, zaufaj mi dokładnie wiem co to plazma, pracowałem z nią, a nie zgadniesz nigdy do czego jej używalismy, a na powierzchni księżyca masz co innego ciekawego mianowicie ślady po deszczu komet co spadł na ziemię 12 tys lat temu, a co do księżyca mi się poprostu wydaje że odbija więcej promieniowania jak światła, gdzie zachodzą jakieś procesy, i do ziemi trafia światło zimne, a mówią nam że neutralne. A teraz największe wow 🤣🤣 Co robi + i -? @Lady Green Wtracę cię tu, i twój Yong/yang, ale twoja teoria że konstelacje są w tym samym miejscu to bujda 🤣🤣🤣 Wiesz jak łatwo stwierdzić kiedy wybudowali gobekli tepe? Albo piramidy? Właśnie za pomocą konstelacji, kiedyś to było dokładne 🙂 Ja tam większy spisek widzę na spalaniu paliwa kopalnianych, już dawno powinniśmy mieć darmową energię, bo gdzie nie spojrzysz dookoła otacza cię energia. Są teorie w których wielka piramida w Gizie to elektrownia darmowej energii, udowodnili już że w piramidzie wytwarzali prąd, problemem było ściągnięcie takiej energii z stratosfery jeżeli dobrze pamiętam, i tu rozwiązaniem była wierza Tesli(nie 12 tys lat temu oczywiście, odkrył odkryte), o tej elektrowni sam sobie możesz poczytać, ale samo to że piramida w Gizie znajduje się koło kopalni wapnia nie? Ale żeby wybudować piramidę użyli wapna bez mg 800km musieli cisnąć po te kamienie, w jedną stronę 😅 Wapno bez mg jest dobrym izolatorem, piramida ma właściwości elektromagnetyczne, w wszystkich lomorach w piramidzie są ślady soli, i kwasów, a w wielkiej galerii udowodnili wybuchy wodoru ... 

Screenshot_2024-02-05-05-14-46-979_com.android.chrome.jpg

4 niezależnych badaczy potwierdza elektryczne, i magnetyczne pole emitowane przez piramidę 

Jak już lecimy na Marsa to wtrace też swoje 3 grosze 🤣🤣🤣

@Lasir Gdzieś tam napisałeś że Biblia jest nie do obalenia 🤭 Czytałeś ten stek bzdur? Fundamentem nowego jest stary, w starym testamencie Bóg był zły, i bogów było wielu "Elohim"-bogowie setki razy powtarzane słowo, stworzenie człowieka "„Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam” (Rdz 1, 26).". Każdy naród miał swojego Boga dziwne... A co jeżeli po potopie resztką technologii co została po poprzedniej cywilizacji zrobili z nas prostych ludzi niewolników, a z siebie coś na wzór bogów?

Nowy testament opowiada o Jahwe, a Jahwe był bogiem Żydów, Egipcjanie mieli innego stary testament o tym mówi. Księga Rodzaju 6:1-4 mówi nam: „A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną; niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat. A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach”. Jest tu kilka sugestii co do tego, kim byli synowie Boży, dlaczego ich dzieci, które mieli z córkami ludzi, wyrosły na olbrzymów (to zdaje się oznaczać słowo Nephilim).

 

 

 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...