Skocz do zawartości
Prepers

3x wedding cheescake 3x Gorilla cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa 2 dzień 75% wilgotności niema szans tego zbić, na zewnątrz boxa jest 50% wilgotności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te żółte kropki mam teorię że to woda się zbierała na czubkach liści i lekko je przypaliło? Mogę mieć rację?

IMG_20240203_190427.jpg

Na te żółte kropki mam teorię że to woda się zbierała na czubkach liści i lekko je przypaliło? Mogę mieć rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Nie

58 minut temu, Resio666 napisał:

@Prepers Ja bym stawiał na pierwsze oznaki niedoborów  ( czegoś  😄 )  

Przecież to nie wygląda jak niedobory moim zdaniem na pierwszy rzut oka widać jak są nabite

22 minuty temu, WymiataczMega napisał:

@Prepers zabezpieczasz czymś na 🍄?

Myślisz że to grzyb? Mikroby niby coś tam chronią przed grzybami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 06/01/2024 o 21:25, Prepers napisał:

A tu secik poza tym będę miał jeszcze microby.

Tym razem sativka na dzień, i indica na wieczór

Screenshot_2024-01-06-21-22-49-965_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-01-06-21-22-58-358_com.miui.gallery.jpg

Nasiona trafiają równo o 12 odrazu między wilgotne waciki na talerz, ostatnio skuteczność miałem 100% teraz liczę że po 1 mi nie wykiełkują mam nadzieję na farta 🙂👊

Wedding cheescake mocna odmiana sativa 25% bardzo produktywna, o smakach coś powiem pod koniec xD 

Gorilla już była więc co się będę rozpisywał 

Jeszcze się zastanawiam między 18/6, a 20/4, a 24/0 było spoko 

Czas start, czy od kiedy wy tak liczycie 

Screenshot_2024-01-06-21-53-53-268_com.miui.gallery.jpg

Dobrą wigilę im organizujesz.Z tymi mikrobami 12 potraw naliczyłem 🙂

Ale widać, że im smakuje. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Ida też duże dawki 100% tabeli, i raz 100%, raz woda z cal-magiem tylko pilnuje żeby miały czas to zjeść, w sensie co +/- 72h wodę dostają tak żeby ją wypiły przez tyle czasu 

Poddaje się... Za dużo roslin wilgotność 80% , pokój 8m2 szczelnie zamknięty, mogę coś jutro popróbować tylko jeszcze, i tak jak mówiłem nie da się zmieścić 10 roślin na 1.5m2 w 11 litrowych donicach, osuszacz cały czas odpalony przez noc niewiem ile chodził, ale już pełny, i rośliny chyba już grzyba jakiegoś mają, pogłębiły się te plamy. Już nie jestem zadowolony poprobuje to odratować, jak nie to zamykam relacje, kupuje jaranie, i zamykam pokój ja mam wyjebane w taką uprawę, dla mnie trawa kosztuje 3/4 euro, a nie równa walka z wilgotnością, i ta uprawa skutecznie wyeliminuje mnie z tego forum 🤣 Niemam pomysłu jak to zbijać wilgotność nie wpierdole 500w osuszaczy !!! 

Jestem w chuj zły zmarnowałem na nie miesiąc, i w chuj prądu, wyjebalem las w namiocie który i tak w całości przez wilgoć wylatuje w śmieciach 

Screenshot_2024-02-04-06-10-03-565_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-04-06-09-54-070_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-04-06-09-43-415_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-02-04-05-58-08-382_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Źle trafiłeś, chciałem 6, kielkowalem 8 po 1 na zapas, wystrzeliły wszystkie żal wyrzucić, a 8 doniczek jak postawiłem to miałem jedną Luke 🤣🤣🤣 tak więc chciałem wykiełkować jeszcze jedną, ale znowu na zapas na wacik jedna poszła 🤣 Wszystkie wykiełkowały, a mi żal było wyrzucać chociaż wiedziałem że może być ten problem... To mam jeszcze w chacie żonę doradcę 🤣🤣🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...