Skocz do zawartości
Grzechoczący Grzechotnik

Bio na pół metra vol 2 - Opium, Amnesia, Hindu Kush, Flubber, Super Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Sztuka w mojej ocenie zupełnie nieproduktywna, jak chodzi o włożony czas, zaangażowanie i trud, ale jak kto woli uprawiać, jak wybrałeś organikę i taki artystyczny szlif, z jakiego nie będzie wiele, ale będzie artystycznie, a ty w taki artyzm idziesz, jak malowanie obrazu, nawet , jak będzie mały, ale ma wyglądać tak, aby to było wyrazem twojego pomysłu, twojego autorstwa i objawieniem twojej ludzkiej duszy. :classic_wink:

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik  Sztuka w mojej ocenie zupełnie nieproduktywna, jak chodzi o włożony czas, zaangażowanie i trud, ale jak kto woli uprawiać, jak wybrałeś organikę i taki artystyczny szlif, z jakiego nie będzie wiele, ale będzie artystycznie, a ty w taki artyzm idziesz, jak malowanie obrazu, nawet , jak będzie mały, ale ma wyglądać tak, aby to było wyrazem twojego pomysłu, twojego autorstwa i objawieniem twojej ludzkiej duszy. :classic_wink:

Weź człowieku pisz te obrazy poetyckim słowem tam gdzie Cię chcą. Ja już do Ciebie zaglądam żeby się pośmiać ale ochoty nie mam nawet skomentować. Ludziom chcesz wcisnąć kit i będziesz 100 postów teraz napierdalał jak one, te Twoje maczugi pachną🤦‍♂️ powtarzaj te kłamstwa, wymyślaj zapachy, jak ze stron producentów. Ja już nic co z spod Twojej ręki nie docenię, bo tak napompowane sterydami, to jedynie mogą jebać chemią. Jak jebią wieprze z siłki najebani strzykawkami w dupe. Na pewno masz dużo takich kolegów🙈

@Zielone krainy 3 tyg flo. Inny namiot. A jak tam Twoje sztuczniaki. Moje na moich grzybkach rosną i sypia śniegiem 😎 pięknie pachną, a Twoje chemią 😁

IMG_20231220_000509.jpg

Ja to robię ze świadomością, że będę małe i mało. Jestem tego świadomy, pure ogrodnik. Ty jesteś napakowana małpą która jedynie potrafi obskakiwać podglądaczy i śmieszyć ich swoją prymitywnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Groszku, teraz znów apeluje ja. 😉 Nie warto, on siebie sam świetnie radzi z wystawianiem opinii sobie samemu... 🙈 Więcej empatii proszę 🤍 on samotny pewnie jest bo wątpie aby jakakolwiek kobieta z nim wytrzymała, w dodatku chleba nie jada.... Co to za życie? Pozwól mu choć cieszyć się swoimi zabawkami. 🙂

 

Co do uprawy... Rozumiem że te robaczki to też coś co należy do grupy destruentów? Ogólnie szczerze mówiąc to nienawidzę robactwa pod każdą postacią, ale powiem Ci że im bardziej wnikam i analizuje tym chyba bardziej to rozumiem. Pewnie troche czasu jeszcze upłynie zanim to pojmę i przetworze na wystarczającym poziomie, no ale nie od razu Kraków zbudowano. 😉

Mnie się podoba co tam tworzysz. 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie wiem co masz na myśli i nie chce nawet wnikać... Robaków nie lubie żadnych, a juz na pewno nie tych co wchodzą tam gdzie nie trzeba. 🙂

1 godzinę temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

 

IMG_20231220_000509.jpg

 

Wygląda jak takie ciasteczko świąteczne z lukrem... 🤍 Kiedyś miałam podobne foremki do wycinania ciasta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green masz rację.. zostawmy to 😄 idą święta i lepsze tematy są do bajerowania :)))

Przecież widać że @Grzechoczący Grzechotnik sam ten cukier sypał.. 😄 łyżeczką xD a może to feta od @WBB..? Chociaż ten już tak nie wali ponoć.. To może @Lasir mu dosypał trochę tynku ze szkłem co by się tak ładnie świeciło.. 😛

z pewnością taki cukier nie jest możliwy by był naturalny bo topy nie sa mega konkretnie napuchnięte.. 😎

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Lady Green masz rację.. zostawmy to 😄 idą święta i lepsze tematy są do bajerowania :)))

Przecież widać że @Grzechoczący Grzechotnik sam ten cukier sypał.. 😄 łyżeczką xD a może to feta od @WBB..? Chociaż ten już tak nie wali ponoć.. To może @Lasir mu dosypał trochę tynku ze szkłem co by się tak ładnie świeciło.. 😛

z pewnością taki cukier nie jest możliwy by był naturalny bo topy nie sa mega konkretnie napuchnięte.. 😎

 

Feta to zło, to cukier puder z ciasteczek na święta, zalany wodą z domieszką bazaltu żeby się skleił i lśnił😎 jak napisze że jest możliwy taki lukier, w tak młodym wieku, na zapoczątkowanym flo, to jest możliwy bo właśnie tak powiedziałem /napisałem. To fakt. To prawda. Reszta to fotoszop lub szopfoto🙈

12 godzin temu, WBB napisał:

@Mr.Green mączki bazaltowej mu ostatnio użyczyłem bo po śliwowicy mówił, że też go klepie no i pewnie rozsypał nad plantem 🙂

Masz mnie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lasir napisał:

@Lady Green @WBB Nieprawda.Ja się zawsze podzielę 🙂 Wychodzę z założenia żresz sam jesteś ćpun.

Podzielić się to tak... ja ostatnią kreską się podzielę.

Jak mi braciszek czasem mówił, że mało ma i nie da mi bo musi mieć na jutro to nie wiedziałem czy go jebać w ryj czy co... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...