Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadra to jest polski program kosmiczny :D. Ja też na codzien jestem za wąsami ta cała ceremonia od kruszenia, skręcania po delektowanie się tym. Na drugim miejscu zwykłe szkiełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścinam to w pizdu, lampy zgaszone dwie bursztyn+mleko, jedna bursztyn na cukrowych+mleko, jedna mleko przezroczyste suszę w boxie, niemam czasu żeby czekać żeby teraz doszły zaraz startuje z nową 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purple przesuszylem z wierzchu, wjebalem do worka do curringu znów nabrało wilgoci, ale tak że można palić, nie mówię że jest złe, ale dobre też nie jest, i tak mam dwa pomysły tak jak pisze w instrukcji od tych worków żeby zostawić uchylony żeby wilgoć odparowała, albo druga opcja na 12h herb dryer, i do worków potem.

Która opcja lepsza proszę o opinię, purple czuć w głębi słodycz, a na wierzchu wilgoć, i diesel, mocno dusi od mocy, i wilgoci, zostawia dobry posmak z nutką wilgoci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to się nie opierdalam:))

 

Screenshot_2023-12-27-00-33-33-709_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-00-33-23-913_com.miui.gallery.jpg

Możecie wynik strzelać 🙂 podpowiem że pruple było 70/80 Gorilla 50/60, a jedna jest może mniejsza, i wszystkie bardziej nabite 

Tutaj wynik będzie dokładny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...