Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers dwie sztuki tylko to LST dobrze można zrobić jak jest więcej miejsca. Do tego 300 watt je poskromi do ekspansji w górę. 150-160 to takie na styk. Jedbak śmiało wykonalne. Wystarczy zmienić podejscie i dostisowac uprawę do zaistniałych wytycznych 😉

 

@WymiataczMega zakreci się koło. Z 80 jest na bank 🏦

🧐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow chyba wystarczy na własne potrzeby, nawet nie jestem w stanie +/- policzyć ile tego będzie

Trochę pozrywalem martwe liście z topów, ale jutro dokończę 

Screenshot_2023-12-20-18-42-42-729_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-20-18-42-26-685_com.miui.gallery.jpg

Obstawiam dobry wynik jak na pierwszą plante 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers będzie co jarać ziomek 😉 akurat na święta prezent sobię zrobiłeś. Własna pierwsza kosa organiczna 😄 Możesz być z siebie dumny 😉

Jakbyś ściął tylko górę to te dolne topy by puchły jeszcze i dalej by się wyjadały bo jak widać to dolne wiatraki zielone są nadal 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wow z sampli najlepszy ten wyzarty najwyższy chuderlak, jestem w szoku nigdy bym nie powiedział, smak tak w miętę się wbija, i bez curringu co do mocy ogień, smakiem też nie odstaje za bardzo od coffika. Jestem w chuj zadowolony, jeszcze 3 zdrowaśki zero plechy i 🎸, a pierwszą plante zakończę dużo lepiej niż się spodziewałem.

Obstawiam wynik z tych 5 200 dobrego palonka.

Spróbuj sobie tą gorillke od fast buda kiedys, kilka roślin jak trafisz miętową będziesz zadowolony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers leciałem kiedyś gorillki auto od RQS i każda była inna.. jedna była jagodowa co tez mnie i ziomków wyjebalo z butów. Jak otwierałeś słoik to jakbyś jagodzianke z pieca wyciągnął 😄 tak dawała jagodami. 

Z tych roślin cuda nie raz wychodzą 🙂 a w Bio najlepsze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zgodzę się mam 10 nasion jeszcze gorilli może trafię jagodowa, a ze względu na zróżnicowanie i wydajność, chętnie powtórzę 

@Mr.Green moja jak palisz typowa mieta, przebija się taki skun, ale ta dusi, zostaje posmak herbaty miętowej takiej mocnej, też ma taki intensywny zapach jak otre rękaw zapach przylega do mnie, jaralem tylko popcorn z samego dołu od lampy chyba z 55cm, a nawet więcej, i kurwa jestem w szoku, nawet za bardzo nie miałem tego jarać, ale pachniało to nie wyjebalem. Czekam z niecierpliwością na sczyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza roślina 10/10 curring wydobył moc, i smak, ziomuś z nl próbował na święta wrócił tez zjarus po fachu, i mówi że niczym się nie różni jak z coffika, nawet wygląd i twardość nabrało.

Więcej trawy nie kupię cel został osiągnięty, zero przypalu bo w kraju w którym żyje nikt mnie nie zamknie, organiczne jaranie, prąd za darmo 🤣🤣 Od wczoraj trawka nabrała mocy, jest mix kanapy, i euforii jestem dumny, i nie mogę przestać palić, a po suszeniu wychodzi mi około 10 szkieł.

Jak wszystko dotrwa do końca uprawę mogę ocenić 10/10 nie interesuje mnie że mogło być więcej przyjdzie z czasem, a jarania starczy do następnej kosy z małą pauza miesięczna więc ideolo.

Trawka ma około 17-22%thc, i może jeszcze uda mi się to zmierzyć, bo nabrałem zapału, nie szkoda mi hajsu, i kupuje maszynkę do mierzenia w styczniu, idę dalej palić 🤣🤣

Pzdr

PS. Jeszcze wysieje nasionka co mam, a potem 6 różnych drzewek, i zabawa z uprawa 🙂 Najwyżej będę podstawiać rosliny

Dodam że warto zainwestować w herb dryer, nie wysuszylem do końca w 4 dni, zapeklowalem do worków do curringu podobno są lepsze jak słoiki, leży tam już z 3/4 dni otwieram na godzinę odparować trochę wilgoci, i wyciągam po trochu to też zostawiam chwilę uchylone. Po 8 dniach trawa jest zajebista, i nadaje się do spożycia, wiem co pisze, i pewnie moglobyc lepiej, ale uważam że to dobra metoda suszenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Bierz się nie zastanawiaj l, tylko kombinuj z temp max 20/21 stopni, o pleśni raczej może zapomnieć cyrkulacja jest taka że po 2 dniach na luzie wiadro ściągniesz, jointa spalisz, a ja jestem zadowolony z zakupu będę zawsze dążył do tego żeby ściąć jak najwięcej w jednym terminie, ale szybsze oczywiście do suszarki i po tyg masz jaranko dobrej jakości, jakość wykonania tragedia, ale ma służyć ja bym zostawił 5 gwiazdek z czystym sumieniem.@polecam 420 dzięki

@Mr.Green Jak dla mnie na 5+, chciałem się nie zawieźć pierwsza planta, a teraz powiem ci najlepsze, mam siano, i znajomości żeby na lato otworzyć cannabis club 🤣🔥 w cannabis clubie może być 500 osób każda z nich 60g 500x60 30kg w miechu w teorii możesz ściąć. Nie mówię że tak duży, ale takie 10/20m2 na luzie znajdę, do tego w lato prąd mam zadarmo, i jak znajdę chętnych ludzi to udostepnie takowe miejsce, wtedy wjeżdżam z YouTube, i postaram się nabrać doświadczenia, trawy nie sprzedam mogę oddać tylko, ale sądzę że taki kanał na YT jak dobrze pójdzie będzie sztos, i nie będzie problemu zeby to utrzymać potem wszystko 

Też prawo nie jest do końca skonstruowane jeszcze, ale spokojnie potrafię się dostosować. Jak się uda to zdominuje te forum 🤣🤣 A narazie trzymaj kciuki 

Zastosowałem wasze zalecenia, z małą modyfikacja listki które w topie są żywe, i nie są suche zostawiam, wyrywam tylko te które są martwe w miejscach gdzie się styka z topem, tam gdzie są końcówki tylko suche a dalej liść zdrowy zostawiam

Screenshot_2023-12-21-17-32-46-397_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-21-17-32-37-264_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...