Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mam łeb rozjebany indica, każdy kto pisze że organika nie kopie to chyba jakieś habazie jaral, mi gorillka do świąt nie dotrwała, poszła wczoraj i dziś dycha z wiader, i tak jak to z trawka przyjąłbym drugie tyle, ale chodzę do tyłu od wczoraj, przestała wpływać na mnie dobrze, ciężka jest do łóżka, i relaxu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Niech se pierdolą co chcą, więcej indici przez całe dnie nie palę, doszła dobrze ta Gorilla zanim wyjaralem, pierdolil że nie doszła grzechotnik xd, ale bursztynu nie miała tylko na cukrowych.

A dla mnie ogranika musi klepać tak samo jak mineral, nie jestem ekspertem, ale wezmę to na swoją logikę, przecież w bio podajesz to samo, tylko wolniej się to uwalnia, to jak roślinka ma limity swoje, a dobrze prowadzisz bio to urosniesz to genetycznych limitów co wystąpiły by w naturze, coś jak mistrzowie naturalnej siłowni, dojebani w chuj, ale zwykła praca w polu tego nie zrobisz, ale jest też mineral sterydy dla roślinki, widzę na relacjach że te topy końcowe na zdj wyglądają na grubsze, i szersze takie treściwe napuchnięte wydaje mi się że mineralne nawozy wyskakują lekko ponad swój petancjal, ale czy to będzie lepiej klepać? Purple banana punch auto rekord na bio 30.4% THC, będę próbował minerał, bo uważam że jest dużo bio-swirow/mineral-swirow, moim rocki i inne kombinacje to zwykle scierwo dym gryzie, smak chujowy, i prawda jest taka że lepiej w cenie moon rocka zajebac dobrą 5 za 25e w Holandii jak siano wydawać na ten syf którym jest moon rock, to samo olejki 99% THC przerost formy nad treścią, nic nie zastąpi mama huany, stężenia ponad 20/30% wywołują to samo

Jako naprawdę przejarany gostek polecam zrobić sobie DABy najbardziej klepie, jak czujesz się ćpunem, i nic ci nie kopie Halo tu bongo, idź do swojej kobitki po prostownice z ustawiona temp na 180 stopni, papier do pieczenia, 10 jarania, składamy 10 na pół w papier, podgrzewamy prostownicą, i ładnie na papierze wylatują nam soczki zwane Dabem, jest to domowy sposób na uzyskanie tego cacka, jak jaranie jest dobre smak też wyciąga najlepiej mieć specjalne bongo, ale to już z paleniem sami se poradzicie 🤣

Nie zawsze co ładnie wygląda znaczy że lepsze, żonę mam śliczna kobitkę, naprawdę śliczna, ale oko mi zawsze ucieknie na plastikowego szlaufa, i myślę że chodzi nam gdzieś to po głowach z natury zwierzęcej, że prawie każdy facet chętnie by zruchal taka kurwę, i albo się kurwi taki gość, albo trzyma fason, i nie, ale na codzien i tak wybieram żonę.

Tak samo tu organika zostaje, bo po chuj mineral? A po to żeby właśnie zruchac takiego plastikowego szlaufa z wiadra, i zajebac bongosa z błota nawozowego nazwanego hydroponika, pewnie zdradzę parę razy jeszcze organike, ale wrócę do żony, bo mi wystarczy, i nie truje mi życia zjebany myśleniem jak taką kurwa plastikowa.

Ale rozkminy, jebla glowa, jak ta dycha, nie chce mi się poprawiać +/- myśl została przelana 

Niewiem ile tego jest, nie widzę pleśni, niewiem ile to potrwa, te z góry dostają wodę, i tak się wcinają, te z dołu leje nawóz, , ta z prawej na dole karmię mocno, to z lewej z dolu mniej taki mały test po liściach widać jak się żółte robią. Naczytałem się o toksyczności azotu wydaje mi się że wyzarla się już z niego, reszta roślin wydaje mi się mocno nabita azotem, spróbuję water curring z jedną. Pozdro dobrzy ludzie

IMG_20231223_202608.jpg

Purple wiadro jak po bongu przytyka, będzie najmocniejsza teraz mokre trochę syestowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja miałem dojście do tego, skończyłem to palić dobre kilka lat temu, siada sok na płucach, w połączeniu z fajkami nieciekawa mieszanka, ale prostownica+papier też się idzie zajebac bez wydawania hajsu 

9 minut temu, Mr.Green napisał:

@Prepers w mineralnych nie tylko azot jest toksyczny 😄

Koks też zdrowy nie jest, niemniej na sylwestra raz na kilka lat, albo na plaży w ciepłych krajach jak ci cygan wyciągnie grudę śniegu w dobry dzień , chętnie zapodam 🤣

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie paliłem koncentratów itp. Więc będę sobię robił z ciekawości dla siebie swoję organiczne miodki 😉 moonrocka swojego. Sam ekstrakt mam zamiar docelowo vapowac. Bynajmniej chce tego spróbować 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Vapowanie nie siada tak na płuca, a te lecznicze odmiany dają taki luźny haj, nie niszczy tak głowy, i nie siada tak na żołądek jak palisz duże ilości np. z wiader to zaczynają te soki nie korzystnie na trawienie działać, po każdym wiadrze masz pełno soków w mordzie.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zgadzam sie w 100%. Za nastolatka wiadra lecialy jedno za drugim. Czasami bongo. Od 11 lat tylko jointy a bongo mam schowane w razie gdybym wstal rano i okazalo by sie, ze skonczyly sie bletki a stacja jeszcze zamknieta. Przez 11 lat tylko raz go uzylem😂 Zbieram sie do kupna vapka ale ich ceny skutecznie mnie odstraszaja😅

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka @Mr.Green U nas wiadra to klasyka, nie raz impreza kox się sypał, hajs przpierdalal, i jeb na rajska plaże wiadro xD A druga sprawa to w Holandii poznałem "kozaków" całe życie podobno palili, a zajeali pierwszy raz wiadro z amenzji, to nie było z kim gadać.

W smaku mi podchodzi wiadro wyczuwam słodycz, i terpeny najbardziej, a do tego zostaje mi posmak, żeby testować smak, i moc zawsze nabije wiadro, jestem poprostu fanem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Kurwa pamiętam jak mieszkałem w Utrecht i ziomki z pracy zaprosili mnie do siebie na palonko 😄 mówie ok wpadnę  😄 zachodzę a tam z 5 Rasta  dredy kurwa po jaja najarane jak kurwa w elektrociepłowni w Katowicach 😄   ( muza nakurwia mieli swój zespół reggae  graja spiewaja tancza  )  impreza w chuj ... No to mówię teraz poczujecie Polską moc   jak im kurwa naciągnąłem po dwa wiadra na łeb  to juz kurwa nie było Muzyki , śpiewu i tańca 😄 zgaśli jak pet na deszczu 😄 

A palili dziennie tyle blantów że kurwa szok  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 bo to jest to !!! Polska myśl techniczna 😄 zdolna opanować świat xD 

@Prepers też takich znałem 😄 co to za jaracze xD jeden miał ksywę zioło.. bo tyle jara.. a jak zajebał wiadro to z podłogi trzeba było typa zbierać 😄 bo się katapultował z tupolewa jak leszek 😄

@moonka wąsy są najlepsze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Resio666 @Growerseed @moonka Poczekujcie chwilę wjedzie w życie prawo to nie będę się pierdolil, znam naprawdę takie sztuczki będziecie w szoku bardziej konsumenckie, ale nawet kox jak trzeba to czyszcze, gwarantuję wam ciekawe tematy tutaj na forum czekam na luz na bani, mam ciekawe doświadczenia z całego świata jak będzie wszystko legal, chętnie się z wami podzielę. Mam pieniądze zwiedzam świat widziałem takie rzeczy, że napewno coś się znajdzie czego nie widzieliście, z żoną już jest luz, i plany są, wcielę je w życie 2024 będzie mój, chce się podzielić z kimś co na oczy widziałem, uprawa tak się nie znam, ale dalej mam kontakt z ludźmi Hasze,daby, różne kraje :)))

Dajcie mi chwilkę będzie ciekawie obiecuje nie zawiodę nie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Wariacie  też mam grube plany  ale jest jedno ale ( Musi wejsc legalizacja w PL )  wtedy polecimy wysoko 😄 mam cały biznes plan w jebanej głowie ( bo nie ma nic lepszego jak robienie czegoś co się kocha i jeszcze kurwa siano leci jak gil z nosa ) ❤️  mi pozostaje się modlic o legal no i żeby mój kontakt wysoko postawiony wczesniej nie umarł 😞  😄 kurwa bo sie wkurwie w chuj 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...