Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers wygląda podejrzanie. Niby słabo i nie groźnie ale cukru nie brakuję. Mimo wątłej budowy widać że top ma coś w sobię. Widać że jest dojrzały bo włoski wszędzie ciemne.

Na ręce by lepiej ocenił niż że zdjęcia 😉

Domyślam się że zaraz mi napiszesz że to w ogóle nie jest jaranie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie jedyna miętową gorillka ta najwyzsza co przy lampie stała, nie wiedziałem że luźne topy też mogą być dobre, ale jak cały czas powtarzam nie oceniam już od dawna po wyglądzie.

Jest dobra nie mój smak, ale składa lepiej jak to żywiczne gelato, a narazie udało mi się z lufy spalić gorillke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mi było dane dobry towar jarać bo miałem dojścia do growerów ale jak motałem huj wie skąd to miałem huj wie jakie :D. Jeszcze był temat z Czech to on był na poziomie średnim nic dziwnego jak pchali to po 7zeta. Często zdarzały się tematy placebo niby coś klepło ale nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Niewiem nie pali mi się, im później zacznę tym dluzsza przerwa, myślę gdzieś 15/20 styczeń nasionka w doniczkach będą, a mam teraz jedną roślinkę w domu pod 300w taka prowizorka niewiem czy do końca ją potrzymam, bo rośnie wysoka, a to gratisowe nasiono było, tak sobie testuje advedanced nutriens co dostałem od żony, trochę źle wygląda, bo raz zapomniałem pH ustawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie lampy UV, korzystał ktoś z tego? Czytałem że produkcja żywicy, THC, i terpenów wzrasta do 50%, z racji nad produkcji żywicy przez system obronny rośliny przed promieniowaniem słonecznym, wierzyć w to? Czy raczej mało zauważalne efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers podobno dzialaja ale trzeba je uzywac z umiarem. Za duza ilosc uv zaszkodzi roslinom. Sam rowniez dan nimi myslalem ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka To w następnej relacji będziesz miał przyklad u mnie napewno dam znać czy różnica była zauważalna, a porównanie będzie w miarę adekwatne, bo dalej idą te same gorille cookies na nowej relacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers czytalem o tym trochę i w teorii ma coś pomagać. Tak jednak z tymi 50% to raczej fantazja. 

Jakie te lampy masz? 

 @moonka w tych nowych ledowych odpowiednikach żarówek UV też trzeba uważać? Czy są one może już bardziej łagodne dla roślin.. bo w końcu to LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Też zamówiłem będę miał te same warunki i ten sam gatunek te same nawozy też jestem ciekaw czy będzie działać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Też o tym czytałem owszem zwiekszają produkcje THC ale na pewno nie o 50 %   jak będzie 20 % / 30 % to juz będzie zajebiście 
 

Ja zamówiłem dodatkowo do lampy  Ledy czerwone  https://marshydro.eu/products/vg40r-red-led-grow-light/      aby polepszyć rozwój topów    😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie nada zamawiaj 4 sztuki na boki  / 4 sztuki na góre  😄 i będzie idealo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na boki tylko potrzebuje bo spr i po bokach mam 1/3 świała mniej jak podbije do równego to będę miał pomiędzy 800 a 1000 jednostek ppfd

To już wystarczy na więcej musiał bym mieć CO2 a na razie nie potrzeba

Znalazłem też takie coś 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! €65,99  36%OFF | 3 sztuk/partia LED do uprawy światła 60cm zintegrowana rurka 624 Led Full Spectrum fitolamp roślinny do hydroponików sadzonki warzyw szklarnia
https://a.aliexpress.com/_EIGPqSz

Są podobne na 120cm Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! €137,06 31%OFF | 5 sztuk/partia 120cm LED growl Light T8 Tube Bar lampa roślinna pełne spektrum hydroponiczna LED do uprawy warzyw w pomieszczeniach zielony namiot do uprawy

https://a.aliexpress.com/_EIjqadL

I te 2 lepiej pasowały by dlugoscia

Sa też takie lampy na Samsungach 301h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz tak nikt nie trafił wyniku wszystkie wyszły kozak, 1 miała trochę luźniejsze topy, ale zmiatają z planszy, 4 gorilliki niewiele się różnią smakiem wszystkie usypiają, a jedna jest mietowa jeszcze raz powtórzę.

Jakbym miał strzelać ile THC to bym napisał od 16 do może nawet ponad 22/23%, niemam jeszcze maszynki do mierzenia, ale już przy następnej ścince będę mierzył.

Co do wyniku to możecie strzelać, ale jest zaskakujący. Relacje zostawiam do otwarcia kolejnej czyli 15 styczen

@Mr.Green Zostaje wszystko mars hydro, namiot też dokupie, i od teraz jestem fanem 🤣🤣

Screenshot_2024-01-02-16-54-19-275_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-02-16-54-23-525_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-02-16-54-31-829_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2024-01-02-16-54-37-668_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Też się zastanawiam nad kupnem urządzenia do sprawdzania poziomu thc ale z ceną ich pojebało 🧐  więc poczekam może  im przejdzie 😄   no kurwa

Ale ziomek jak mówisz że zamiata jak wozna  w szkole to  musi być grubo ponad 20 %  auuuuuuuuuuuu

@mateo To co te na 301 ?  czy mix ? dwie na 301 i dwie inne ?  😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 no póki mi tolerancja nie wzrosła jest kocur, fiolet też doszedł, będę je mieszał może dłużej kopać będą, mam tyle towaru że chyba poczekam z następnym grow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...