Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green centralnie jebles się o 2g, liczę że na drzewku tyle było, ale z 10 sampli poszła, będzie 70+ na sucho, spokojnie ja można byłoby na 100 wycisnąć miała mało światła, i pierwsza planta za bardzo panikowalem w niektórych momentach.

Mars hydro 300w na max 4 rośliny do pełnego potencjału, a ja debil się tyle razy o światło pytałem, a to parę dni i widać co jest pięć 🤣

Ogólnie polecam tą lampę na max 1m2 jest naprawdę zajebista, na 120x120 jest problem z odbijanien światła kombinowałem dostawiając rośliny do rogu, i lewej strony to widać że boki z lewej po tygodniu lepiej się rozwinęły jak z prawej, przez właśnie chyba tą folie co odbija światło, to są tylko moje teorie, i obserwacja, ale osobiście rekomenduje 90x90 i 4 rośliny tak świeci że się wszystkie 4 na światełko złapią.

Lampa idzie do ziomka do dalszego użytku, a ja zostaję przy marsach hydro, ale najlepszych, i najnowszych modelach.

 

A zapomnialbym kali kali !!🤣🔥

Najgorszy top więcej popcornu niema, purple poszedł wzorowo dam znać jak wyschnie sample bez smaku, ale moc była 

IMG_20231222_184158.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wyliczenie -80% ale wyjdzie więcej chyba, przesuszona ścialem jak mówiłeś, poszedłem podlać, a Gorillka wgniata w fotel na mlecznych, patrzę 10% bursztynu może nawet więcej 2x wody dostała , i przesuszona to tnę. 

Więcej wyjdzie bo z mojego trymu o herb dryera, i gorilli znikło 75% niewiem jak teraz podczas curringu, bo jest taka dobra że już jej niemam prawie jak pisałem 10/10 polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Oj grenu grenu, dajesz azot do samego końca jak ja w tej plancie, a nie wiesz po co się tydzień organike pluka:)?

Poczytaj o toksyczności azotu, leje się sama wodę nie żeby wydobyć smak, a żeby wyzarla się z azotu , i innych szkodliwych związków, ale przede wszystkim azot, a i powiem też ciekawostkę chlorofil jest zdrowy, można go jako suplement przyjmować 🤣

W życiu każdego palacza ważne są przerwy, ja nie lubię się ograniczać, więc wypale wszystko do max lutego, i pauza do następnej ścinki z jaraniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu już moje habazie, te idą do ścinki miały już kilka terminów, nie mają dużo bursztynu, ale kilka razy już miałem sama wodę lać, i się zaczęły wyzerac, dziwnie nie chcą bursztynowe robić, ale mają full mleko i klepią mocno, ta wysoka miała dużo popcornu na dole jest miętowa, mocno, klepie ogólnie wyszło najmniej, ale zadowolony z niej jestem, bo poprostu jak komuś dam spróbować wiem że jest 95% szans że nie palił czegoś takiego, kiedyś w koffie wziąłem jakąś słaba trawkę mint miało w nazwie możliwe że kush mint, tylko to miało cień podobieństwa do tej.

Screenshot_2023-12-23-08-57-22-576_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-23-08-57-32-785_com.miui.gallery.jpg

A tu łapcie mojego ziomeczka, młodego poznałem za granicą na robocie dopiero się rozwijał, dobra morda 🔥:) I nuta w klimacie naszego forum.

Młody podtext Fest wisnia Bakajoko, erwues 

Na własny użytek

"Ja bracie chce być wolny tu...."

IMG_20231223_090130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers a gdzie ja napisałem że leje do samego końca 😄

napisalem Ci że jak tydzien wcześniej przestaniesz lać odżywki to nie wiele zmieni bo ta ziemia i tak jest nabita np. Azotem.

Sam wyrzucalen raz swoją ziemię w terenie to w miejscu gdzie to zrobiłem to jest cały czas zielony krzew i jest już dwa lata nabity azotem :D wszystko obok zolknie a mały krzaczek zielony :D 

Jak roślina już się uformowała i ostatnie 2 tygodnie po prostu dochodzi i zaczyna się wyjadać to nie ma sensu jej koksowac jezeli była dobrze prowadzona. 

Nawet w BioTabsie można przesadzić i nabić rośliny zbyt mocno. Sam dałem raz 3 tabsy na 25 litrów ziemi i było widać że było za dużo :D 

Z drugiej strony jak teraz popatrzec na moją uprawę to widać jak kluczowa jest genetyka. Co sam zauważyłeś u siebie. Jedna przeżarła już tabsa a inna go ssie powoli xD 

Najważniejsze to wbić się idealnie w ilość i moment. Nawet w organice. Sama roślina jest pazerna i zezre wszystko co jej zapodasz. Tak i niejadki się trafiają :D 

To wszystko jest bardziej złożone niż jedno stwierdzenie. Nic nie działa tak że raz coś dasz i wszystko się samo się zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green spoko teraz lepiej byczku, dzięki 🤣

Więcej trucizny se nie zrobię, te mam wyjedzone, i jest gitarka 🙂

@Mr.Green Co do karmienia mam swoją teorię też do tego, próbowałem na jednej od 3 tyg teraz, i wyjebalo ja pięknie zaraz pójdę to ci fotkę zrobię.

W mojej teorii nie leje wszystkich nawozow na raz jak zaleca bio bizz, tylko co podlanie i łącze grow/bloom, i podlewam bez cal magu, bo czytałem że to sól, czekam do następnego podlania łącze heaven/top max/ cal-mag, ale olewam tabele i leje dużo tego pisało 4ml w tabeli, ale to witaminy, i enzymy tego leje dużo chyba do około 6ml teraz dochodzę na litr, a teraz ten nie jadek prosperuje na największą roślinę, a nawozu mu leje ponad tabele, i to sporo nawet liście ładnie z faza kwitnienie powoli żółkną, i nie zaobserwowałem więcej z nią problemów.

Podsumowując chuj mnie co na internecie pisze, była to obserwacja, ale karmienia, i swojej teorii przecież na jednej nie wypracuje, w następnej spróbuję 2 tak karmić żeby rozkręcić do takich dawek, że jak pojawi się mleko to zostawiam 2 tyg do wyzarcia się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers najwa to odnaleźć swój sposob który Cię zadowoli. 

Ja też się ucze i próbuje. To wszystko wymaga czasu i na efekty trzeba czekać 🙂

Pierwsza uprawę miałem super a druga zjebalem 😄 bo wziąłem do siebie to co mi pisali na tym forume hehe 😄

No i moja też w tym wina. Oczywiście 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wariacie nie pisz tak 😄 ( bo nikt nie bedzie brał do siebie tego co piszą ) i dupa cipa lipa 😞  😄 😄  przestaniemy być sobie potrzebni 😄 hahaha  

 

oczywiście żarcik na luzie BYku 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...