Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green to top tak żywica zlany podobno ściągnięte z kali , i jest taka możliwość, i duże prawdopodobieństwo, szczerze to kładziesz obok mojego purpla, i różnicy niema, a nawet w smaku, i mocy moje lepsze🤣🤣 Wczoraj z ziomkiem mieliśmy rozkmine co pali jak ja, w sensie pali wiadro, i się zastanawia czy go kleplo, nie widzę zbytnio różnicy.

Mój towar przetestowany jest już mocno jakbym tak poziom trzymał, to ciężko by było zapalić cos lepszego, bo zdarza się lepszy towar, ale to już zależy od gustu bym nie miał takiego ciśnienia to za miecha miałbym takie Delicje mmmm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie wiele wiecej😉 fakt, na zdjeciu w worku nie wyglada ciekawie ale topy sa fajne zbite, smakuja bardzo przyjemnie ziemisto i zamiata odpowiednio. Wlasnie ide jarac to zrobie zdjecie topa poza workiem😉

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers lepszego zdjecia w tym oswietleniu nie zrobie. Kosztowalo 3€ za gieta jak dla mnie. Normalnie typ sprzedaje to po 7€

20231231_104325.jpg

@Mr.Green juz nie pamietam kiedy płacilem 12.5€ za grama😂😅🙈 przez ostatnie lata srednio place ziomkowi 6-7€ przy 5gramach tak zeby wilk byl syty i owca cala. Gdy chce cos lepszego to dzwonie do marokanca. 6gramow za 50€ ale zmiata z planszy i zazwyczaj jest wybor w odmianach. W kazdym razie obecne dolato jest kozakiem jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ja w nl dalej mam namiar na "Escobar" kox, i trawka rejon Haga 

Łów qualitet 1e przy 100

Medium chyba 3.50e

Top qualitety latają po 4/6e 

Ceny od stówy

Koxu w nl nie polecam to flex jest próbowałem go czyścić 🤣🤣 wychodził jakis mutant

@Mr.Green w Polsce normalna cena jest 25 po tyle biorą +/- dilerzy przy 100, w hurcie jest zdecydowanie taniej

To co widzisz na ulicach ta nowa moda na nie kopki to kombinowany towar z dark netu warte naprawdę grosze, ale tu może być różnie, najlepszy hajs robią z tego przebitki po kilka set % z 3 ręki 

Dlatego ocenianie po wyglądzie odeszło w niepamięć, już widzialem takie czary, że sprayem psikasz ładnego topa, i pięknie pachnie, no i kopie, tylko szczelnie owinąć folią musisz, a łeb tego nie wyczuje, chyba że z wiadra jakbyś dezodorant wciągał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka to za 12.5 było gorsze od tego. Się rozpadało i połowa to był miał 😄 Niestety im dalej na południe w stronę Szwajcarii tym drożej i ciężej o  dobry materiał.

Ostatnimi laty przy coronie i po to lipa ogólnie 🙂 dobrze że człowiek swoje leci bo jak patrzę na to gówno z ulicy to aż szkoda gadać..

Ostatnio było za 15 dobre. Pachniało już owocami. Wiśnie 🙂

Nie było jednak za mocne.. może 12-15 max % i po trzech wąsach już mało co klepalo 😄 i do tego typ polaczek przyciął w chuja.. nie dość że fajfy po 75 to jeszcze walone w chuja..

raz 4.5 to jeszcze przeszło.. ale potem dwa fajfy dla ziomka a tam 4.2 i 4.0 no to już nie wytrzymałem i poszedł pocisk.. i pierdole już nic nikomu nie motam 😄 potem muszę dokładać ze swojego a jak spróbują mojego to chcą go więcej 😄 a ja mało mam 🙂

 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Byku Szwajcarię mam całą oblatana 🙂 zurich dobra trawa jest, basel, granica z de jest aż gorąca, a towar sądzę że mają najlepsze w eu, ale z ceny chujki nie schodza, to samo z koxem uważam że Szwajcaria to najdroższy kraj jeżeli chodzi o dragi, ale qualitet mają tip top tam 🙂

Mieszkałem tam 2 lata blisko zurichu :)) Zajebiste życie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no powiem Ci że nie widziałem wszystkich towarów świata ale po lekkim doświadczeniu z uprawą to jak patrzę na topa to już wiem kto go tak zjebał 😄 i jak ktoś mi mówi że dobre jest i nawet spoko to mu mówię że chyba dobrego jarania nie widział 😄

Jakbym miał powierzchnie 2x2m to bym kosił 2kg co kwartał i pchał to setami po tałzenie co przy klocku daje dyche 🙂 więc 2 dychy co kwartał 😄 w skali roku osiem dyszek.. i wyjebane 😄

@Prepers ja w Austrii bardziej urzędowalem kiedyś i tam e górach coś zamotac to był koszmar.. a jak już coś dało radę to jak za komuny.. za tydzień albo i dwa.. masakra 😄

Teraz to na ulicy mega dużo syfu lata.. towar zszedł na psy. "U nas" obecnie wiele kanałów upadło.. kilku typa co motali większe paczki to znikło.. Ci co zostali to biorą jakieś syfy.. 

Widac różnicę na przestrzeni lat że towar jest o wiele gorszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...