Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Hahaha u mnie będą drzwi otwarte jakby pyklo, trawka za darmo dla członków 

@Mr.Green Ewentualnie jakaś ściepka na nawozy, wejdą wszystkie przepisy to się odrazu ujawniam, żona jak zajarala swiezutkie nasze bio z tydzień temu sampla to przeszły problemy, i na mikołaja nawozy dostalem🥰 Poczytaj o cannabis clubach normalnie się ujawnię na forum za pół roku, i będę nagrywał przebudowy pomieszczeń, bilard zrobimy, już mamy jacuzzi, itp. itd . A zaraz jeszcze restauracja, jak przepisy się zgraja to wszystko będzie w jednym miejscu 🙂

Więc jak się zapiszesz do takiego clubu u mnie, i nie będzie problemu z meldunkiem, to może zdarzyć się tak że wyladujesz u mnie na zadupiu, jarajac bucha do obiadu, i bilarda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi tyle 🤣🤣🤣

Do świąt może wytrzyma jak będę oszczędzał, i żonę ograniczał 

Screenshot_2023-12-21-19-31-14-598_com.miui.gallery.jpg

Plan jest potrzymać minimum do świąt purple tak 25/26 27 to byłaby gitarka, i znów leci herbdryer, a 4 gorilllki zostają da się to zrobić w jednym terminie 2 będą mleczne na moje oko, i 2 taki lekko późny bursztyn, więc może 1.01.2024 skosze 4, i je wysusze powoli. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ścialem jedną xd 🤣🤣🤣 5 zostało purple jest gotowa mógłbym ją dzisiaj nawet ściąć, ale czekam jeszcze chwilkę, 2 gorilllki full mleko l, i 2 też już zaczyna milky wa, plan jest ściąć 2 bursztyn, 2 mleko w jednym terminie.

Pierwsza która ścialem była mleczna, i też mi siedzi przy tylu drzewkach fajnie coś pokombinować z trichomami, szczególnie że pod lampą od cb zalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mam ultoke byku 🤣🤣 Najgorsze jest że pozamawialem nasiona jak pod uprawę komercyjną, jakiej nie chce robić w sensie 10 gorillek 5 wedding cheescake, a wolałbym mixy, albo powybierac po 1 roslince, dla różnorodności jak ta sama odmiana X4 ma 4x inna fazę 🤣 Mi to tam leży, wysokie THC, i różnorodność 

Ja tam zostaje przy fast budach narazie, jest tu tyle odmian do spróbowania 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jest w planach może uda mi się jedną wjebac, problem ze mam nasiona których nie chce zmarnować 

Wygląda majestatycznie ten róż, a w uprawie kieruje się wyglądem tez

@Mr.Green ja jak ash chce je mieć wszystkie! xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Dla mnie jaranie z outa w takim klimacie kilka półek niżej jak spod lampy, mam dojście do małej szklarenki tego nie idzie palić często, pozatym outdoor nielegalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z namiotu też nie raz nie dało się palić. Nie widzę związku.

Outdoor lepsze planty ponoć a i lato rozpieszcza z pogodą jeżeli chodzi o uprawę automatów pod gołym niebem.

Nie musisz sadzić na swojej posesji. Jebnij gdzieś niedaleko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Po co się ostatni tydzień wodę leje, skoro bio bizz nie wpływa w żaden sposób na smak? Całą tabele biobizz ponad skalę przed ścinka dostała, a tak się prezentuje kawałek co do pracy wzialem

Screenshot_2023-12-21-21-01-36-913_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja tam nie narzekam na automaty z outa. Czy to ze szklarni czy bez🙂 sadze kulka w odstepie powoedzmy miesiaca i mam kilka miesiecy swieze fajne jaranie. Dzieki temu w sezonie nie wydaje prawie wogole na ziolo i moj diler bardzo mnie za to nie lubi i boli go przez to dupa🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wygląda elegancko. Jak z kofika 😛

Musisz szerzej popatrzeć na Bio. Nie jako na same nawozy a na to że dobre Bio to życie w ziemi.

Ogolnie jak to bywa, świat jest podzielony. Część uważa że rośliny trzeba płukać tak czy siak a część że po Bio nie trzeba. Biotabs też tak stanowi, że płukać nie trzeba. Jak karmisz roślinę i orsestabiess np. Tydzień przed kosą to to nie wiele da tak na prawdę bo mimo że nie wlales nawozu to on ciągle jest w ziemi i to w dość sporej ilości. Mikroorganizmy pracują i nagle nie przestaną więc roślina i tak ciągle pobiera skladniki, aż do samej kosy. Więc bez sensu jest próbą jakiegokolwiek przerwania tego procesu.

Po Bio nie ma takiego posmaku jak po mineralnych bo to naturalne składniki. 

Samo plukanie wzięło się od mineralnych nawozow by pomóc roślinie się oczyścić po koksowaniu i poprawić smak i jakosc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Czyli według ciebie mogę nawozić do usranej śmierci, ale z tego co wnioskuje tylko baran by łał do końca, bo szkoda nawozu skoro to wszystko tam se pracuje nadal, to jak się pojawiają pierwsze bursztyny lać sama wodę, i tak dojdą do bursztynu bez względu na liście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciachlem dziś purple wydaje mi się wynik zaskoczy również i was, jakbym miał takich 6 to loo panie. 

O ścięcie roślinki poprosiła mnie żona, przyjeżdża rodzina na święta, a u nas prawie każdy lubić zapalić.

Topy są ogromne wielkości dłoni, a wynik ciężko będzie wam odgadnąć ja się jeblem o w chuj, podpowiem że twarde i zbite jak kamień dosłownie.

Screenshot_2023-12-22-11-51-29-575_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-22-11-51-20-507_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-22-11-51-10-403_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wszystko zależy jak karmisz i w jakim stanie są przed kosa. U Ciebie się bardzo mocno wyjadly więc jakiejkolwiek płukanie nie ma sensu. Przecież rośliny nie przepluczesz woda jak z węża 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...