Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

A od dziś purple się nadaje do palenia, też jakość niczego sobie, z lufy zajebisty posmak zostaje, czuć ze przy wolnym suszeniu jakby więcej smaku zostało mogło być naprawdę dobre, ale ja nie narzekam.

IMG_20231227_121700.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie wygląda na suche 😄 cukrowe listki dalej żywe 😛 w środku takiego topa na bank jest mokro 😛

Sam też takie paliłem 😄 początki takie są 🙂 zobaczysz że palenie z dnia na dzień będzie coraz lepsze 😛

Ładny topek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Grenu jestem w cugu, i nie może mi zabraknąć trawki do zaplanowanej przerwy, przy takich ilościach masz tygodniowe zejście wąchania nastrojów, zimne poty, bez senność.

Przerwę zawsze zaczynam na urlopie, tym razem lecę w ciepłe kraje, i więcej nie ścinam roślin w cugu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sample z 3 dni przed ścinka

Mięta, białe trichomy można powiedzieć 100% pojedyncze bursztyny. Moc odpowiednia, smak jak zapach mocno miętowy.

Screenshot_2023-12-28-10-32-49-567_com.miui.gallery.jpg

Tu zapach to jakby to nazwać jakiś rodzaj skuna, jak się powoli w boxie suszy łagodnieje zapach skuna na rzecz czegoś słodkiego, smak skunowaty+słodki, ta klepie mocno o 7 zajebałem wiadro to spałem do 10. Pozdro

Screenshot_2023-12-28-10-37-29-703_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przesuszone jaranie w miarę odratować? Zjebał mi się termostat 😤 mniejsze topy z wierzchu sucha, a łodyga dalej się gnie to 3 dni suszenia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...