Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa to jak ktoś nie ma "ręki" całkowicie to ukorzeniacz nie pomoże.

Teraz, Mr.Green napisał:

@Lasir masz takie podejrzebia co do wody? Sam się nad tym zastanawiałem. Jakaś metoda uzdatniania wody czy po prostu jakaś specjalną wodę..? 

Poprostu czysta 🙂 u mnie w kranie jest 30ppm.

Ja mogę lać kranówę odrazu z kranu bez odstania bez kontroli ph.

W kranie 6.5 podczas rutynowych kontroli.

Ph 6.5

Już się wody nie chloruje przeważnie, słyszałem o ozonowaniu za to.

A co do specjalnej wody to owszem używam.Deszczówka lub woda z wymiany w akwarium 🙂 piszę poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Panie policjancie odmawiam składania zeznań , jak chodzi o moje znaki szczególne. :D Ja policje lubię, niech sobie działają, ale z dala ode mnie :D Pozdrawiam całą policje, panowie świetną robotę robicie, gdy tylko nie odwalacie, jakieś niepotrzebnej chały i nie węszycie tam, gdzie ja jestem. :D

@Lasir Ma sens , ale to działa na poziomie kilku procent efektywności, więc nie robi to wielkiej różnicy, ale jedynie minimalną, choć nie powiem, że nie robi nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Samo logicznie to, co piszesz jest bezsensu, bo zła ziemia to zła podstawa, a to podstawa jest najważniejsza, jaka daje prawie 100% efektywności, jak w przypadku diety i treningu, gdzie 95 % to dobra dieta i dobry trening , a suple dodatkowe to 5 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobra dieta.Na starej zjebanej siłowni też formę zrobisz jak wiesz co i jak robić 🙂 .Wg.mnie ,nie wiem jak te enzymy ale ukorzeniacz to nie jest suplement w jego znaczeniu.Suplement jak masz jałową ziemię ale to jest, niee wiem jak to nazwać bo korbkę mam już dobrą, poprawiacz warunków.W kwesti "normalnych" roślin ukorzeniacz zapobiega gniciu korzenia, zabija drobnoustroje itd. Ziemia plagronu tego nie potrzebuje, producent gwarantuje, ze w ziemii ziemiórek nie będzie itp, że pewna mikoryza się znajduje itd 🙂

I nie porównuj do supli z siłki bo musiałbyś do sterydów porównywać.Cannabis na dziko wymaga mniej nawozów( pierwiastków) bo mniejszy kwiatostan musi wybudować.My chcemy masę.Przypominam, że miałeś ponad dwie stówy na roślinie w szafie 🙂 heloł 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobiłem się jak huj dzisiejszym dniem nietypowo.Mam pojebanych znajomych 🙂 Ale uzmysłowiłem sobie jak napisać pewną myśl, którą Ty rozumiesz bo już gadaliśmy o tym, ja też rozumiem wiadomo 🙂 ale nie każdy ją kuma i tego jestem pewien.Napisze to tu bo w sumie korbę mam jak huj i nie wiem gdzie jestem 🙂 .Mianowicie:   Nie ważne jakich nawozów i innych gadzetów używasz, nie masz podejścia to palisz jakieś gówno, ryzykując to samo co jakbyś miał podejście.Daj mi w dobrym momencie miód, zdziałam więcej niż taki ktoś wtedy.Ale o co mi chodzi: wszyscy szukają złotego środka dzięki któremu zamkną wagę a nikt nie pyta o reakcje chemiczne i jak je wykonać.Chcesz posłać potas z korzenia do szczytu.Nie pytaj o firmę potasu tylko czym to zrobić.Chcesz pozbyć się "azotu" 100l wody wlejesz na doniczkę a i tak nie wiadomo co te liscie takie ciemne.Amoniak to też azot.Są azotany, azotyny w ziemii, jest ich rozkład itd. Nikt o grzybach nie wspomina.Mimoryza to podstawa zielonego świata 🙂 Dobra huj i tak tego nikt nie przeczyta w całości.Musiałbym się na YT nagrać byłoby łatwiej o dystrybucje zdań 🙂 nikogo nie próbuję obrazić i nikogo nie mam na myśli.Stwierdzam postępującą ignorancję a Was ludzie wszyskich razem i z osobna bardzo szanuję i nie jest to teraz żadnym żartem z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir twoje nocne przemyślenia nie pójdą na marne 🙂 zaciekawiło mnie to z tą woda i myślę że wymaga to eksperymentu porównawczego 🙂

Jakie 3 warianty H2O byś proponował w sensie 3 rośliny i każda podlewana inna woda od początku do końca. Reszta parametrów ta sama i może coś by się z tego wykluło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir szanuje co napisałeś i w mniejszym bądź większym stopniu dotyczy to większości. Proste, że nie każdy rodzi się geniuszem. Ważne, by starać się rozumieć a reszta kiedyś nadejdzie. Grunt, by czarne nie nazywać białe.:rollit: co da samych procesów zachodzących w roślinie pomaga dyskusja ze sztuczną inteligencją. Wiem, że teraz narzucili ograniczenia np. NA GPT A jeszcze niedawno działało jak lampa alladyna. XD Grunt, to mieć otwarty umysł i trzymać się zdała od paranoi.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

2 Dzień kwitnienia, zamontowałem dzisiaj siatkę, odpiąłem rośliny od ziemi, by poszły do góry. Dostały dzisiaj pierwszy raz nawozy ec 1,95, ph 6,4.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie interesują mnie wybory, polityka dla mnie to psy, jakie na siebie szczekają i świnie, jakie siedzą przy korycie, by się tuczyć i być, jak najbardziej upasane, nie chce mieć z tym nic wspólnego. O co się konkretnie martwisz ziomku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...