Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jasne, że nie całe życie.Uprawa to całe moje hobby 🙂 nie piję alkoholu więc w weekendowe wieczory się nudzę a kilkoma z roślinami ilość roboty jest ograniczona 🙂

A z jakiej firmy nasiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Zacząłem uprawiać zwykłe kwiatki doniczkowe i założyłem (nie śmiać się :)) akwarium.Wbrew pozorom oba zajęcia niełatwe, szczególnie to akwarium.Bo o kwiatkach jakieś pojęcie miałem, chociaż okazało się, że niewielkie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir spoko też mam akwarium w domu 😉 co prawda jest domeną mojej kobity i to jej rybki xD tak jednak mi też się udziela 🙂 ostatnio w zoologicznym przy wyborze rybek dostrzegłem wspaniała rybę która skradła moje serce ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Rybki rybkami, chociaż jak piszesz można się w zoologicznym zakręcić ciekawie, niesamowite jest jak to życie trzeba uruchomić 🙂 Laik pomyśli - lejesz wode, chwile czekasz i cyk rybkami do domu ale sprawa jest trudniejsza i to jest w tym fajne 🙂

@Mr.Green @Growerseed Takich stworów nie uznaje wokół siebie za długo...

I nie spamujmy gospodarzowi.

@Zielone krainy Jak tam planty?poka poka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Za dwa dni wrzucę nowe zdjęcia, dzisiaj jest 19 dzień wega, a rzucałem ostatnie zdjęcie w dniu 16 wega, to za krótki odstęp czasu.

@vego1989 To już Testera trzeba pytać, co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie idziemy na rekordy?:) joke.Też wolę konkrety niż gadkę o polityce 🙂

W sumie przez 3 dni może się dużo wydarzyć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Jak ktoś chce może rzucać zdjęcia codziennie, albo nawet kilka razy dziennie, ale nie sądzę, aby to było potrzebne. ;) Co do polityki to rynsztok, świnie u koryta , kwiczą, taplają się w błocie i własnych fekaliach i się nawzajem gryzą, bo nie chcą stracić dostępu do koryta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  o to chodzi w fotorelacjach by wrzucać dużo zdjęć, by później można było zrobić timelapse czy przeanalizować popełnione błędy, ale mam dla ciebie super wyzwanie. Zrób kiedyś fotorelację, która ma tylko dwa zdjęcia, kiełka i gotowego plonu. Jak to zrobisz zgarniesz 5 zł od Janusza 😄

Kurde, teraz patrzę nawet nie napisałeś jakiej ziemii używasz i jakie nawozy będą lane, w pierwszym poście fotorelki to był taki standard 😕

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz 5 zł to ja pierniczę kusisz kusisz , jak dorodna koza pasąca się na pastwisku imigranta islamskiego :D Mam dla ciebie propozycje , zachowaj 5 zł, a jak chcesz zobaczyć tylko kiełek i gotowy plon to najpierw odpal pierwszą stronę fotorelacji, a potem ostatnią, omiń wszystko inne i będziesz miał, co chciałeś. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Weź tą fotorelacje w końcu zakończ, bo roślinę miałeś ściętą w marcu 2022, teraz jest październik 2023, a ty dalej fotorelacje prowadzisz. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...