Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie prowadzisz już fotorelacji i nikt się od dawna w tym temacie nie wypowiada, to po co ma być otwarta?

d.jpg

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

21 dzień wega, poprawiłem trening LST i od razu obydwu roślinom zrobiłem Topping na głównych szczytach. Rozwijają się prawidłowo,  więc jestem zadowolony z obecnego stanu rzeczy. Jakieś 2-3 dni i przełączam je na kwitnienie.

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Jakieś 2-3 dni i przełączam je na kwitnienie.

To się ładnie zsynchronizowaliśmy.... ja swoje przełączę myślę w sobotę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Owszem przełączenie wyjdzie nam w tym samym terminie, będziemy się gonić kto szybciej do zbiorów doleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

24 dzień wega , dzisiaj przełączone 12/12 , włączyłem drugi panel Ledam 60 W. Czekam aż lekko polecą do góry , potem lekka defoliacja, uporządkuje wszystko i polecą na Scroga.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@vego1989 Tak , na mojej powierzchni potrzebne są dwa panele Ledam 60 W, jak chodzi o kwitnienie, a na wegu wystarcza jeden, aby się prawidłowo rozwijały, ale na kwitnieniu jeden jest za słaby na tej powierzchni 0,32 m2. Wychodzi to ekonomicznie , na wegu gdzie jest 18/6 ciągnie mi prądu, jak żarówka 60 W , a na kwitnieniu, gdy jest 12/12 to leci 120 W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Nawozy polecą, jak roślina pokaże zapotrzebowanie, nie ma sensu lać bez oznak, że czegoś potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Zdziwię cię kumpel, ale nie lałem ukorzeniacza i enzymów, bo mi się skończyły na poprzedniej uprawie , a nie chciałem iść ani do seedbanku ani do growshopu, więc lecą na samej wodzie i ładnie lecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nie, bo w maskach ludzie już nie bujają, a związku z tym , jako ninja akcja już nie przejdzie, więc uznałem, że mam to gdzieś i lecę na tym, co mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy na bank coś tam wycisnales z tych butelek.. albo gotowałes je na lekkim ogniu by oddały resztki koncentratu wzrostu.. Młodych futrzaków nabierzesz na te swoję bajeczki ale nie mnie starego wilka.. ja się nabrać nie dam.. tam już pewnie EC podjeżdża pod 3.0 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ziomek , nic nie dawałem po za wodą, jedynie mam takie podejrzenia, że ziemia, jaka jest z worka 50 l, pewnie była jakoś źle rozmieszana, bo uznaje, że jest mocniej nabita nawozami, ciemne są w cholerę, a dawałem jedynie wodę i oczywiście umiem podlewać, by szybko rozwijał się system korzeniowy przez skuteczne podlewanie, ale nie dałem żadnego nawozu , zupełnie nic, jak nie wierzysz, to szkoda, bo qrde nie ściemniam, bezsensu byłoby prowadzić fotorelacje i walić ściemę, że się nic nie leje , jakby się lało, zresztą wcześniej zawsze mówiłem, że daje ukorzeniacz i enzymy, więc po co miałbym walić ściemę, że nie daje, jakbym dawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...