Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@WBB  Tutaj raczej powodów w genetyce bym się nie dopatrywał, bo teoretycznie powinieneś mieć na tym polu przewagę nad moimi, gdyż masz nasiona od Barney's Farm , a ja mam tanie pestki od małej polskiej firmy, jakie są tańsze od twoich prawie trzykrotnie, więc lepsza genetyka powinna być po twojej stronie. Myślę że tu bardziej chodzi o system podlewania i karmienia w tym wypadku, bo pestka za 14 zł nie powinna być genetycznie lepsza niż pestka za 38 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no wiem.... tak tylko napisałem, że genetyka 🙂

Ja rok temu zmieniłem podlewanie na takie co kilka dni bo wcześniej nawet codziennie podlewalem jak mi się wydawało, że sucho.

Przy ostatniej uprawie miałem jako przystawkę automaty jeden od Barneya a drugi nie... i jakiejś znaczącej różnicy nie zauważyłem. Tylko taka, że ten Barney strasznie luźne topy miał. Ale one tam były traktowane te automaty jako drugi sort więc moz dlatego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Ja lecę cały czas podobnym systemem, jaki tylko dopracowuje, a no i byłem w growshopie po cukierki dla roślin, mimo że nie chciałem, ale zmusił mnie do tego filtr węglowy, jaki zaczął przepuszczać, bo zrobiłem na nim 3 uprawy i 4 już nie był w stanie udźwignąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Cukierki to tak w przenośni, kupiłem to co mi się skończyło czyli enzymy i ukorzeniacz od Canny, a do tego Plagron green sensation, więc za chwilę będę wprowadzał go do mieszanki w połączeniu z Plagron sugar royal. Jakieś minimalne szronienie na szczytach widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Pierr1947 Byłem w przebraniu muchomorka, jakie jest adekwatne do tej pory roku. Przemieszczałem się skrawkami zieleni metr po metrze, gdy nikogo w pobliżu nie było widać, a gdy tylko ktoś nadchodził zastygałem w bezruchu. W pewnym momencie, jakieś małe dziecko podbiegło do mnie i woła do swojej mamy: "mamo, mamo popatrz muchomorek", a jego mama na to: "nie ruszaj synku, to trujak! " Eh najadłem się wtedy strachu, że zaraz zostanę zdemaskowany, ale po słowach jego matki odetchnąłem z wielką ulgą. Pomyślałem oho mój kamuflaż działa i tak dalej metr po metrze dotarłem do growshopa, a następnie pełen obaw wślizgnąłem się niepostrzeżenie do środka. Szybko zebrałem potrzebny mi asortyment, rzuciłem talony na ladę i wybiegłem w pośpiechu, jakby się za mną paliło.  Szybko wskoczyłem na skrawek zieleni i obserwuje czy teren jest bezpieczny oraz czy nie puszczono za mną w pogoń psów tropiących. Na szczęście nic takiego się nie stało, więc tą samą metodą, metr po metrze dotarłem do mej kryjówki w lesie, w jakiej siedzę do dzisiaj, by zgubić ewentualne tropy. ;) Poniżej kostium, polecam na jesień, wypróbuj.

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście silną 😁😂

Jeden z moich ulubionych filmów BTW 😁

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

21 dni kwitnienia, czyli równe trzy tygodnie od pojawienia się prefolwerów. Idą bardzo zadawalająco w mojej ocenie. Z nawozów podaje zmiksowane ze sobą podstawki na wega i kwitnienie połączone z calmagiem w kombinacji z Plagron royal sugar, Canna cannanyzm, Canna rhizotonic, dodaje także nawóz na bazie wyciągu z pokrzyw, oraz powoli wprowadzam małe dawki Plagron green sensation.  

Położyłem na liściach kartkę z dzisiejszą datą, bo znaleźli się na forum tacy, którzy insynuują, że to nie jest aktualna uprawa i związku z tym kwestionują autentyczność fotorelacji.

 

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Co ty, ja niczego nie uprawiam to fake, nie widzisz, że to narysowane w programie paint ? Nawet nie równo mi się prefolwery narysowały, w prawdziwych roślinach masz wszystko równiutko. Nowicjusza na to nabiorę, ale eksperta nie, bo ekspert od razu pozna, że to ściema. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu mi pachniało fotomontażem 🙂 zbyt zielone te rośliny i rosną.To musi być fake 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Ekspert to ekspert, taki od razu wie o co chodzi, jeden rzut okiem i wszystko staje się dla niego jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze amator jestem.Przez chwile myślałem, że to Twoje planty 🙂

 

W tych czasach to co drugi to ekspert.Na wszystko jest jakiś ekspert obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...