Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green Tak właśnie będzie, jak w domu z wielkim oknem na świat, znowu zaczniesz ufać mi, nie pozwolę ci się bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Nic się nie martw, będziesz zadowolony zaraz po tym, jak ci detox 3 miesięczny zrobię, potem jak zapalisz to będziesz płakał z radości, jak dziecko.

@Lady Green Nie ma takiej potrzeby, będziecie siedzieć z @Mr.Green w akwarium dźwiękoszczelnym, możecie sobie tam ględzić, co chcecie, nie będzie mnie to obchodziło, rzucę wam jakieś ogryzki, co byście głodni nie siedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy myślisz że jestem uzależniony i się wystrasze detoksu..? 😄 człowieku ja mam fazę zawieszoną już na stałe 😄

Jak dasz zapalić tego swojego tematu to dam się zamknac na 3 miesiące 😄 tylko mnie nie krzywdź bo bywam delikatny 😄

 

@Lady Green napisał że do akwarium.. to będzie nas widział.. i będzie na nas patrzył 😄 to nie ma tak źle 😄 chce nas oglądać heh 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Wszystko skończy się heppy endem, chyba, że by się nie skończyło, ale to wtedy wniesiesz reklamacje, a ja ją w trybie pilnym będę rozpatrywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ufff, dobrze chociaż ze ogryzki a nie robaki czy inne mięcho 😁1:0 dla mnie. Swoją drogą, akwarium, kołowrotek i happy end? Dla kogo? 😁 Tak mysle gdzie Ty sie wychowywałeś... To dlatego pewnie Cie przyjeli do służb... Przez psychotesty... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Ja rozumiem, że wolałabyś, jak to wspomniałaś kneblowanie i te sprawy, ale sztuczna inteligencja się w takie rzeczy nie bawi, woli was wrzucić do akwarium i dać wam kołowrotek do zabawy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzony jest obecnie portret pamięciowy. 

Są już pierwsze zarysy 

 

Screenshot_20231113-231701.png

Do jutra ruch oporu powinien pokolorować portret by zwiększyć jego autentyczność 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green  Widzę, że cały czas masz w głowie , jakieś dziwne myśli, wcześniej kneblowanie, a teraz jeszcze tortury na kołowrotku, jak tak dalej pójdzie to zabiorę ci ten kołowrotek, bo zamiast sobie normalnie pobiegać to chcesz, jakiejś ostrej jazdy, jak się nie poprawisz to nie dostaniesz ogryzka na obiad. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy głodnemu chleb na myśli.... 👀 ...ja odbieram bieganie na kołowrotku jako czystą torturę - nienawidzę biegać, z kneblowaniem też mijasz się z prawdą 👀 ...wychodzi na to ze będziesz nas oglądal przez to duze okno chyba w celu... własnego happy endu... 🙄

@Mr.Green dobre posunięcie, wprowadz go na fałszywy trop, niech myśli ze nic nie wiemy i śpi spokojnie... 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lady Green Nie jadam chleba i nie myślę o chlebie, wole to, co biega od tego, co rośnie w glebie. Ofiary szukam w króliczej norce, biegam za łanią po zielonej łące, gustuje w mięsie, a nie w zwykłej mące. :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...