Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Orange bud i Purple haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Uciąłem dwa topki z dołu na spróbowanie, pochodzą z Orange bud z 49 dnia kwitnienia, potem wrzucę je na szybkie suszenie do mikrofali. Powinny już przyjemnie klepać.

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie głód, ale chęć spróbowania tego, co uprawiam. Jak chodzi o ciebie to cię nie wyzywałem, ale jak coś tam ględziłeś do mnie od rzeczy,  to cię koalą nazwałem i to bardziej dla jaj, a nie by cię urazić. :classic_wink:

 

@WymiataczMega Prawdopodobnie będą nawozem jechały, bo nie są wyczyszczone, ale efekty poza smakowymi powinny być przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega  Jeszcze nie próbowałem, ale powinno klepać jak mocniejszy energetyk, bo trichomy mają mieszankę w kierunku na melko, ale przeźroczystych też jeszcze trochę jest.

@Mr.Green Głód to przymus, gdy jesteś głodny to nie jesz dla czystej przyjemności, ale głównie dla konieczności, a chęć spróbowania to czysta przyjemność, jak zjedzenie kawałka smacznego ciasta, a w czym nie chodzi o zaspokojenie głodu, ale poczucie przyjemności na języku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Rozumiem, że dla ciebie zaspokajanie głodu, a sprawianie sobie przyjemności smakowej to to samo, bo jak jesteś głodny to wpierniczysz 1 L lodów i połowę tortu i wszystko ci się zgadza, pogodziłeś zaspakajanie głodu ze zrobieniem sobie smakowej przyjemności. :D

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed  Nie ma co rzucać kamieniami, a u mnie to nie popcorn, bo jest wycięty do 4 tygodnia kwitnienia, ale wziąłem dolne części topa na spróbowanie, aby sobie zrobić przyjemność, tym bardziej, że roślina już jest na końcówce swego żywota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jakbyś tego nie nazwał to zezrec wiadro lodów to nie jest normalne 😄

i jakbyś tego nie nazwał to jak się chcę jarać to się i sample podkrada 😄

Ty wiesz swoję. Ja wiem swoję. Po co to zmieniać.. nie widzę sensu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Ziomek ja umiem żyć bez zioła, nie miałem z thc związku około półtora miesiąca, ale skoro mam roślinę Orange bud pod koniec jej żywota, bo teoretycznie ma orientacyjnie podaną przez producenta kosę na 8 tydzień kwitnienia, to został jej tydzień czasu. Owszem przytrzymam ją trochę dłużej, ale dlaczego miałbym jej nie spróbować? Mogę sobie tego odmówić, bo to nie jest głód w sensie, że muszę, a jedynie chęć spróbowania, czyli zobaczenia, co w trawie piszczy, jakie będzie działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mój stary też mówił że nie jest alkoholikiem tylko chciał nowej nalewki sprobowac od wujka jaka mu wyszła tym razem 😄

chuja ręką nie oszukasz.. mówi stare przysłowie jaskiniowców 😉

Już zostawmy to w spokoju 🙂 zajeb se sampla i bądź pozdrowiony panie Zielonka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ja nie jestem twoim starym, więc zróbmy, jak możemy kreskę między twoim starym, a mną. Ja niczego nie muszę, jak coś robię to, bo chce, jak bym chciał, to nie jarałbym wcale i nie pił ani kropli alkoholu, a jak cokolwiek z używek przyjmuje to staram się to robić rozsądnie i w takiej ilości, abym zachowywał pełną kontrolę nad umysłem i ciałem, bo nie lubię stanu braku kontroli, gdy nie wiem, co jest grane, a miałem taką sytuacje raz w życiu w liceum, gdy samymi piwami tak sią odciąłem od rzeczywistości, że urywał mi się film, budziłem się i odpływałem, rzygałem , kumple mnie nieśli, a ja nie wiedziałem, gdzie jestem. Od tego czasu nie przesadzam ani z alkoholem ani z niczym innym, zawsze pełna kontrola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy z pewnością nie jesteś moim starym 😄 nie dogadywali byśmy się tak dobrze gdybyś nim był 🙂

Zamówiłem sobię bongo grawitacyjne na święta 🙂

a czy Ty pisałeś już list do świętego Mikołaja? 

I nie pisz nic o kreskach.. bo @WBB się zaraz zleci z bratem 😄 tym bardziej że jest sobota 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Mamy spiny, ale z nich wychodzimy i raczej nikt nikomu źle nie życzy, bo ja tobie nie życzę niczego złego, może czasami coś napiszę, co ci się nie spodoba, ale tak widocznie musi być, bo nie jesteśmy tacy sami. Nie mam życzeń na święta, bo w zasadzie wszystko, co mi potrzebne to mam. Pestki jak już, gdy mowa o materialnych rzeczach, chce pestki od Anesia seeds, jakie chciałbym posadzić w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to skromny gość z Ciebie. 

Nie mam z tobą spiny. Bywasz upierdliwy to nie będę pozostawał dłużny. Jak dla mnie to daleka droga do spiny. 

Możesz próbować swoich zabaw psychologicznych tak jednak nie robi to na mnie za dużego wrażenia. Za wiele w życiu przeszedlem, za wielu ludzi poznalem różnej masci i w za wielu miejscach byłem bym miał się złościć z twojego powodu. 

Nie masz takiej mocy ziomek. 

Dwa że to tylko internet 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Mam moce zdolne poruszyć ziemią i niebem, ale wolę pokój, nie szukam wroga, a jak wróg mnie znajdzie, to zniszczę go doszczętnie, bo jestem, jak ogień, gdy ktoś rzuca mi wyzwanie to go spalę na popiół, gdy widzę w nim przeciwnika, ale szukam pokoju przede wszystkim, bo nie chce zła, lecz dobra, gdy ktoś też chce porozumienia to zazwyczaj się z nim dogaduje, a jak chce wojny to spotka go ogień trawiący.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jedyna wojna jaka między nami ma prawo istnieć to ta na topy 😎 i mimo że roznimy się rodzajem broni to bez strachu stawię Ci czoła i nie ulęknę się by spojrzeć bestii prosto w oczy 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...