Skocz do zawartości
Alexi

[indoor] 1x mimosa x orange punch || 3x Lemon Shining Silver Haze || 1x Critical - 1m2 + coco + LED

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ziomek skrupulatnie ? :D Podchodzę zdroworozsądkowo. Alkohol nie przeszkadza w treningu i nie szkodzi, wystarczy pić z głową, czyli znać umiar. To tyczy się też zioła, jedni powiedzą, że nie można wziąć bucha nawet raz na rok, bo to zło, a inni rozsądni uznają, że można, ale nie tak by chodzić codziennie na haju. :D Jak zioło tak i alkohol jest dla ludzi, trzeba tylko umieć z tego korzystać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol w nawet małych dawkach ścina białko.Więc jak ćwiczysz dla dobrego wyglądu to @Mr.Green słusznie wątpliwość wypowiedział 🙂

Bez spiny.Czuje, że trenujesz dla formy bo o kalistenice gdzieś wspominałeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Bez przesady nawet zawodowi kulturyści piją alko, a ja nie jestem zawodowym sportowcem, by podporządkować w pełni życie treningowi i diecie, wyrzekając się wszystkiego, jak kulturysta pro pod zawody Mr. Olimpia. :D Jakbym obrał taki kurs to zioła też w takim wypadku nie powinienem tknąć, bo obniża poziom teścia i też związku z tym budowaniu mięśni nie służy, ale ja nie startuje w zawodach, aby tak rygorystycznie podchodzić do diety.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to tak bardziej czepliwie, żartobliwie napisałem 🙂@Andi ok ok.Ale to @Alexi nie "ktoś" :))znowu joke 🙂

Btw @Alexi przełączyłaś światło?!

W dniu 20/10/2023 o 13:59, Mr.Green napisał:

@WBB liście które zostają po kosie to co innego niż liście które obrywasz przy treningu. Roślina nie kwitnie póki co i nie produkuję THC więc na liściach nic nie ma. Później jak są oblepione szronem 

Tu niestety, bardzo niechętnie kurde, ale muszę się niezgodzić.Roślina produkuje od początku, już na wegu liście które w ciastkach "piorą skutecznie.Wiem bo sprawdzam to często.Produkuje THC-A, związek który podczas dekarboksylacji zamienia się w THC przez nas pożądane i klepie przez kwasy żołądkowe.Ja od pestki do kosy robie ze 2 razy ciastka, przy kosie 3 raz i za każdym razem zmiatają wszystkich których poczęstuje.Mało tego, nie robie kilku ciastek, po pierszym konkretnym goleniu załózmy 4 roślin zrobię 40 lub więcej sztuk.

Czyli za jedno grow mam ponad 100 ciastek, którymi na marginesie już żygam 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi Czemu nie odpowiadasz na pytajniki, przepraszam? Jak tam słoneczko? Jest już równonoc?

Aha u mnie za 2tygodnie pierwsza kosa a ja dopiero dziś poznałem wilgotność u siebie.I niestety dopiero od dziś zbijam osuszaczem.Plesni nie ma.Nie twierdze, że za duże RH nie jest problemem i nie szkodzi roślinom na flo, ale, że nie mam pleśni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zajęta byłam dosyć.

Noo przełączyłam znaczy zamiast o 5 to o 9 się włączyły światła, ale kurcze, bo one mają z 30 cm wysokości, jak je teraz przełącze to będą miały 70-90cm wysokości tak? Mój box ma wysokość 180cm, wolałabym jednak żeby były większe niż te 100cm, chyba dość duża jest wtedy różnica w plonie pomiędzy 100 a 140-150cm?? Szczególnie że będzie więcej czasu żeby wyrosło więcej topów..

Więc nie wiem czy nie przełączyć spowrotem jeszcze na kilka dni 🤣

Wiem że wszyscy mówią żeby przełączyć, ale też nie chce żeby były potem za małe 🤣 i tak ciężko mi podjąć decyzję ostateczną 🤣

 

IMG20231022162310.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi Zbyt banalnie do tego podchodzisz wg.mnie. Urosną tyle co piszesz jeśli dasz im co trzeba.Więc to nie jezt takie pewniak w sumie.Wszystko zależy od odmiany.Jeśli dana odmiana jest niska ro czemu miała by rosnąć i Ciebie wyższa.Jak dobrze poprowadzisz flo to stosunek wagi do wysokości będzie widoczny.Jak spiepszysz do zbierzesz mniej niż ktoś na mniejszej roślinie tej samej odmiany tylko lepiej poprowadzonej.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dzień na flo

 

Zamówiłam nowy pH meter, bo mi dotychczasowy pokazuje tylko 0000, także dzisiaj ph na oko 

IMG20231028144531.jpg

1698497165281.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinnam powycinać znowu liście na dole, żeby było więcej światła? Btw. co jaki czas robić to wycinanie?

Widzę już preflowery na razie tylko jedna roślinkę sprawdziłam.

Aha i kupiłam ten dehumidifier comfee 10l I naprawdę dobrze działa, chociaż jednak mogłam i tak wziąć mocniejszy. Zeszło mi w pokoju do 55% humidity po 2 dniach i z 70% w namiocie jak pokazuje mój czujnik (dziwne). Dzisiaj o 5 oproznilam znowu zbiornik z wodą, a później humidity się zaczęła podnosić, jak mnie nie było w domu aż sięglo 80% znowu w namiocie, bo zbiornik się zapełnił 🤣 Także jakieś wiaderko dodatkowe muszę podłączyć i chyba jednak na nastepny grow kupić mocniejszy 🤣

IMG20231030181025.jpg

Screenshot_2023-10-30-18-19-06-78_a3b3f7ff182fbca1933b088238f0f0da.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powycinać liście żeby światło miało więcej dostępu do topów na dole?? Czy na tym etapie raczej lepiej tego nie robić?

 

Jak widać ładnie już sobie kwitną, a mimosa nagle zaczęła rosnąć w kosmicznym tempie jak bambus 🤣

IMG20231104141557.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...