Skocz do zawartości
Alexi

[indoor] 1x mimosa x orange punch || 3x Lemon Shining Silver Haze || 1x Critical - 1m2 + coco + LED

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu nic ciekawego się nie dzieje 😂

Tylko podlewam i liście obcinam od czasu do czasu.

IMG20231206134107.jpg

IMG20231207105929.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem zmuszony poprosić żonkę żeby popodlewała roślinki jak nie dam rady.Wyszło wtedy, że musiała to zrobić dwa razy.Nic nie zepsuła o co się obawiałem ale włosa zostawiła 🙂@Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam tymi włosami zbytnio nie przejmuje, nawet uwagi na nie nie zwróciłam 😂 ale może przydałoby się pozbierać, jakaś kupka by się pewnie zebrała 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, WymiataczMega said:

Lepsze włosy z głowy jak łonowe😜✌️

A co mówisz z autopsji? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi świruje. Lubię włosy ale na kobiecej głowie. Chociaż gdzie indziej też, ale oby nie przypominało kota 🐱. U siebie nie dopuszczam więcej jak 0,5cm. Tak więc nawet taki łoniak w blancie nie zaszkodzi. Cytując klasyka; co swoje to swoje 👊😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update!!! Mam jedną zła i dobra informacje

Mimosa się robi fioletowa, mimo że temp w nocy jest dość wysoka, ok 19 stopni 😄

Kładą się niektóre 🥹 Nie wiem jak je przytrzymać, żeby równo stały.. Ostatnio zbyt przesuszyłam i chyba to przez to..

IMG20231210131844.jpg

IMG20231210131853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że zrobiłam jeden błąd.. 

Jest sporo małych topkow na dole z których prawdopodobnie nic nie będzie, mogłam je wyciąć, wycielam ich trochę wcześniej, ale nie wszystkie.

Nie wiem czy jest sens teraz te mniejsze wycinać..

Poza tym jutro już podlewam z mniejszą dawka. Do tej pory było 3.5 ml (A+B) na litr. Jutro będę już lać 2.5, bo tak pokazuje tabelka. 

A te topki, które już były za ciezkie przywiązałam do siatki od scroga.

Zapach jest nieziemski, nie wiem która to odmiana, chyba critical, pachnie jak choinka, cudnie 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Alexi  Jeszcze jest sens, aby nie jadły doły tego, co może zjeść lepiej doświetlona góra, a doły możesz na coś przeznaczyć np. na masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...