Skocz do zawartości
Alexi

[indoor] 1x mimosa x orange punch || 3x Lemon Shining Silver Haze || 1x Critical - 1m2 + coco + LED

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Alexi  Wytnij liście, ale rób to etapami, nie wszystkie na raz, bo przyhamujesz rośliny. Lekki fryzjer jak najbardziej, by się im przydał, bo jest za gęsto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy No to fryzjer zrobiony 😄, za jakiś czas znowu zrobię.

 

Moje pytanie brzmi teraz... Czy warto dołączyć jeszcze jedna lampę 100w? Zauważyłam że na bokach namiotu jest trochę mniej światła niż w centrum, więc dodałam tego Nela i przesunęłam dalej Marsa, zrobiło sie troche bardziej to światło równomiernie, ale nie wiem czy to będzie aż tak znaczące dla plonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Alexi  Raczej zbyteczne bo masz z tego, co czytałem Mars hydro fc-e 3000, ale jak ci jakoś nie zwiększa znacząco temperatury w namiocie niepotrzebnie to możesz dodać, ale raczej nie teraz, bo teraz to nie ma zbytnio sensu, jak już to na zaawansowanym kwitnieniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Jak widać już sobie ładnie kwitną, większe raczej już nie urosną. Liście na dole zaczeły masowo odpadać, a niektóre się takie sflaczałe zrobiły, ale nie wiem czy to moja wina, czy poprostu też zaczynają być im zbędne, wygladają jak od przelania trochę, chociaż właśnie 2 dni nie podlewałam.

IMG20231111153334.jpg

 

IMG20231111170000.jpg

No i jeszcze pytanie, czy powinnam te małe topki na dole wyciąć? Bo pobierają energię z tych wyższych? Słyszałam że się tak powinno robić.

IMG_20231111_170145.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Alexi Tak wytnij to, co na dole, by nie pobierało składników z ziemi, ale by roślina skupiła się na budowaniu topów na górze i to na nie przeznaczała energie i składniki odżywcze. Jeszcze jedna rzecz to zwisające liście, wyglądam na to, że lekko przesuszyłaś rośliny.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Alexi  Masz liście na dole, jak wierzba płacząca, czyli zwisające w dół, powinny normalnie być rozłożone, by zbierać energię świetlną, a one opadają , więc masz przesuszenie, musisz wyczuć roślinę, może trzeba lać po mniej, ale częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że straszne to podlewanie, tak mi się nie chce już tego codziennie robić 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie żeby skrócić ten namiot i postawić drugi nad tym? W namiocie jest jeszcze masa miejsca + nad nim i spokojnie 2 plantacje możnaby było robić.

 

Tylko jak to zrobić najlepiej? Może jakaś deskę poprostu postawić na górze.. tylko żeby się to wszystko nie zawaliło 😂17000747046302800338947566230809.jpg

No i  pytanie chciałabym jakiś fajny fiolet następnym razem posadzić, tylko jakie pestki polecacie?

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi Powiem ci  może być ciężko żeby aktualna konstrukcja boxa wytrzymała nacisk drugiego boxa na górze .....  Teoretycznie i praktycznie da się to zrobić ale trzeba chyba zrobić mocniejszy stelaż .. No chyba że posadzisz tam ze 4 automaty   i będziesz sie modlić żeby po podlaniu wszystko nie jebło 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi musiala bys bardzo wzmocnic stelaz zeby utrzymal dodatkowe kilogramy. Duzo roboty a i tak nie wiadomo czy wytrzyma

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Alexi napisał:

Mały update

IMG20231123134013.jpg

To który tydzień juz?

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za+/- 2 ,wcześniej źle liczyłem bo nie wiedziałem jak to robić i oceniać 😅jeszcze kilka rzeczy muszę ogarnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...