Skocz do zawartości
Alexi

[indoor] 1x mimosa x orange punch || 3x Lemon Shining Silver Haze || 1x Critical - 1m2 + coco + LED

Rekomendowane odpowiedzi

@Resio666 więc jakaś rolę pełni 😄 proces suszenia 😛

@moonka każdy leci po swojemu. Na patyku dłużej schnie. Ja wiekszosc suszę na patyku a te mniejsze kawałki też na szybko bo one są po około 4 dniach zjadliwe, więc można już podpalać. 

Dno słoika też nie jest jakimś większym problemem 🙂 zawszę można nie palić kilka dni 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, widzę że zdania są podzielone, ja nie mam siatki, do suszenia, a nie chce już więcej wydawać. Dzisiaj mi przyszła lupa, zrobiłam kilka zdjęć i wszystko ścinam, ale bardzo długo schodzi to wycinanie liści itd. 

 

Szczerze... Nawet nie próbowałam, ostatnio wcale nie chce mi się spożywać tej rośliny 😂 Jak coś to dam znać jak działa.

Aaah no I muszę się zapytać, zostawić te małe topki, które nie doszły na krzakach żeby sobie doszły, czy te planty już umarły praktycznie?? 😄

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 dObra tylko muszę znaleźć inne miejsce na suszenie niż namiot XD a w namiocie już prawie miejsca nie ma na wieszaki hahah

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi te topki mozesz zostawic a nabiora jeszcze troche mocy. Kiedys ich nie scialem a resztki krzaka postawilem na podworku (nadal byl w ziemi). Po kilku dniach popcorn doszedl i mialem dodatkowe kilka gramow calkiem smacznej drobnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze nie wszystkie na zdj, trochę już otrymowalam co wcześniej scielam i ładnie się curuje w słoikach

 

zostawię sobie te małe topki + liście z trymu chyba będę sama vaporyzować, bo tam tyle trichomow na nich. Jak myślicie ile suchych może z tego wyjść? 😄

IMG20231230032209.jpg

I jeszcze jakieś zdj z nad lupy. Nie wiem, która to była roślinka, z tej mniejszej robiona, ale trochę przezroczysto wyszło 🤷 Niektóre topki miały nawet zbyt pomarańczowe trichomowy, a niektóre bardziej takie Mleczno przezroczyste.

 

Alee... Vaporyzowałam dzisiaj jakiegoś mniejszego topka z Lemon Sh. Silver Haze I jestem zadowolona.

IMG20231230172632.jpg

IMG20231229161846.jpg

 

IMG20231229161743.jpg

IMG20231229161822.jpg

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ponad 300gram +masa liści z trymowania 😄 Jest chyba Okk 😄

IMG20240107164216.jpg

Myślicie że mogę robić curing w zwykłych słoikach zakręconych czy muszą być takie zamykane z gumką?

AHA no i jeszcze te małe topki dochodzą, dopiero włączyłam światło, ale zobaczymy 😄 myślę że tam z 30g jeszcze bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alexi Jedne i drugie będą idealne   ważne żeby światło nie docierało do topsonów 🙂


No widzisz fajnie zawsze to coś 

@Alexi I gratulacje wyniku 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze ile dokładnie wyszło to napiszę za jakiś czas jak skończę wszystko trymować i ważyc, ale na tą chwilę jest 14 słoików każdy od 18 do 30 gram . Jeszcze z 3-4 słoiki będą

Edytowane przez Alexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...