Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 jak wyschnie to stestuje 😊😊

@WBB ogólnie to za dużo nie pale raz na miesiąc z 0.4 gr wiec starczy do kosy ostatecznej 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monako napisał:

ogólnie to za dużo nie pale raz na miesiąc z 0.4 gr wiec starczy do kosy ostatecznej 

Aaaa.... chyba, że tak 🙂

Mi się nigdy nie udało wysuszyć zanim zjarałem. Dlatego doszedłem ostatnio do wniosku, że tnę więcej żeby choć troszkę zdążyło wyschnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB kiedyś tez pewnie już bym suszył w mikrofali bo paliłem codziennie i to przez 12 lat ale od jakiegoś roku nie pale aż tak mocno nieraz dwa miechy potrafię nic nie palić jak nie ma z kim a znów jak zapale po takim czasie to jebniecie jest takie ze smiechawe mam z godz z byle czego a trzyma mnie z 5 godz a następnego dnia mam takiego kaca jontowego ze teraz zrozumiałem dlaczego kiedyś nie miałem smiechawy i tez niektóre palenie mnie nie trzaskalo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja jednego dnia zjaralem wszystko co miałem i już więcej nie kupowałem i zainwestowałem w namiot bo jak mam jarac 0.8 za 50 zł i jeszcze gowno wielkie to stwierdziłem ze swoje zapale 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to palę codziennie ale w tygodniu znikome ilości poniżej 0,5 na weekend pójdzie gram gdzieś. Wcześniej kiedyś za dobry czasów jak giet był za 30zł to się paliło co tydzień. Miałem dobre dojście wtedy potem się skończyło to dałem sobie spokój.Teraz jak mam tego w huj z własnej hodowli to ciężko sobie odmówić :D. Ale nie wyobrażam sobie wyjebanie teraz hajsu gdzie cena jest wyższa a jakość różna. Jak teraz obliczyłem to z własnej hodowli wychodzi około 5zł za gram 😄

Czasami robię przerwę 2 , 3 dni i stwierdzam że nie po to hodowałem przez 3 miesiące by teraz na to patrzeć xd. 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed No ja to kiedyś potrafiłem dobry załatwić po 13 zł i to poważnie pisze teraz a teraz żeby 10 wziąć to trzeba 25 jeśli masz dobre znajomosci a jak słabe to 35 nawet 40 sobie życzą  to taka własna to bym chyba musiał wsiąść 80 zł hah

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 nie wiem nawet dopiero w sobotę będę testował 

chyba jutro będzie ostatnie karmienie i już sama woda będzie leciała ale trohomy zobaczę 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 35 5 tygodni za mną 😉

Siema chłopaki mam prośbę możecie spojrzeć swoim okiem na trichomy bo nie wiem czy je karmić jeszcze czy dać ostatni raz i niech się pluskają ? @Udyr @Mr.Green @Zielone krainy @Bob drzewny @grolsch3 @CheMsKuN pierwsze 4 zdjecia Critical drugie 4 zdjecia Critical Trzecie 4 zdjecia ma1 i czwarte 4 zdjecia mac1

IMG_2160cr1.jpg

IMG_2161cr2.jpg

IMG_2162cr3.jpg

IMG_2163cr4.jpg

IMG_2164cr5.jpg

IMG_2165cr6.jpg

IMG_2166cr7.jpg

IMG_2167cr8.jpg

IMG_2168mc1.jpg

IMG_2169mc2.jpg

IMG_2170mc3.jpg

IMG_2171mc4.jpg

IMG_2172mc5.jpg

IMG_2173mc6.jpg

IMG_2174mc7.jpg

IMG_2175mc8.jpg

IMG_2179111.jpg

IMG_2178222.jpg

IMG_2177333.jpg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr dzisiaj wyschnąl mi ten topek i  jestem po 4 buszkach z kolega i stwierdziliśmy ze tak kopie ze jestem w szoku bo jak dobry skunik z ul sądziłem ze mnie trochę tylko klepnie bo uciąłem bocznego ale jestem zdziwiony smak tez mogę ocenić na bardzo dobry zapach ma niby MJ ale jednak brakuje Caringu  z teko topka z 7.2/3 gr zrobiło się 1.7gr 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...