Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

@Monako też jestem ciekaw bo mi plecha wchodziła często pod koniec i zauważyłem że ona idzie przeważnie od gleby. Bodajże u mnie było to w wyniku wilgotności przez co gleba wolniej schneła

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa ja pierwszy raz tego używam mocno polecany przez sklepy i grawerów i to jest już rozrobione w butelce jak do mycia szyb mamy i tez dodam ze topy tak puchną po tym ze widać ze ma tez jakaś odżywkę w sobie 

 

CANNACURE to pierwszy produkt firmy CANNA, który kontroluje szkodniki. Jest przyjazny dla środowiska i wolny od toksyn. CANNACURE zapewnia zdrowsze rośliny, większe kwiaty i zwiększoną wydajność

CANNACURE może być stosowany od początku rozwoju aż do zbiorów i może być użyty zarówno do roślin jadalnych, jak i ozdobnych. W ten sposób unikniesz rozwoju szkodników bezpośrednio przed zbiorami

@Growerseed  ogólnie wilgotność mam 40/45 % ale jak podleje to skacze do 60% a teraz znów mocno podlalem by trochę wypłukać i podskoczyło z70% ziemie mam ładna nie ma żadnej plechy teraz wiatraki ciagle chodzą z wyciągiem wiec na 80% jestem przekonany ze nic im nie będzie ale zawsze jest ryzyko 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako zrób większy ruch powietrza, ja mam cały czas koło 70% i 22-24 stopnie, bo u mnie codziennie pada. Normalnie tropik, tytoń otwarty zostawiłem to jest gnój, tak wody z powietrza naciągną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa używam go co tydzień bo tak zaleca producent i roślina widać ze rośnie szybko i jak narazie pleśni nie widzę i oby tak dalej 

a powiedział mi o nim zielone krainy ze coś takiego istnieje po czym pytałem tez w sklepie powiedzieli ze dobry specyfik i naturalny a koszt to ok 45 zł a starcza prawie na cała uprawę 4 sezonów a ja kupiłem żeby robale jakieś mi się nie zaległy a okazało się ze tez do pleśni jest wiec używam 

@Glut78 słuchaj ja już mam dosyć tego kombinowania kupiłem dwa wiatraki mocniejszy wentylator mocniejszy filtr i tak gowno to daje jak jest roślina podlana to strasznie paruje i dlatego mam 60 % wilgotności ale to tylko przez noc jedna w dniu podlania pozniej opada w nocy do 50 % 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako  mi zostało jeszcze 9 automatów plus 4 sezony i tak myślę ile tego pójdzie🤔 zamówiłem litr na testy zobaczymy co to da bo w każdym krzaku jak dotąd mniejszą lub większą plecha znajdowałem jak trymowalem panny te co były już gotowe do ścinki 

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ok. Ja tylko outdoor dlatego mam problem z plecha😉 a ostatnie deszcze tylko dołożył do pieca 

@Monako  kurwa ja mam te sezony takie ok 2.5-3m wysokości... i mam wszystko od góry i dołu psikac😳 planowałem tylko kwiatostany psikac... 

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako to masz zajebiście, mi dzisiaj przyszedł osuszacz, to i u mnie się poprawi. Bo nie wiem gdzie namiot postawić. Na strychu wilgotność wzorowo, za to jak słonko przyświecić w eternit nieizolowany to jest 40+. Wentylator z dworu powietrze ciągnie to w namiocie 16-18, 32-33 stopnie. W piwnicy temperaturę mam 22-25 stopni, to wilgotność 68%-83%. A w pokoju kobita mi nie pozwala namiotu postawić, mówi że mam się cieszyć, że w ogóle mi pozwoliła. 
Ochujeć idzie🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa  lo Panie to będzie hajs wywalony bo pogoda spłuczkę zrobi wiec szkoda hajsu ogólnie to podziwiam was ze wam się chce na dworze robić bo jak widzę wasze topy a nasze z pod namiotu to dzień do nocy 

@Glut78 no jakbym miał 3 donice to bym nie miał problemu ale ze mam 4 to paruje za mocno przy 30C a tamto bym dwie podlewał innego dnia jedna innego dnia i by nie było lipy bo w pomieszczeniu mam 40/45 tam gdzie stoi namiot 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako już jest w drodze wiec i tak sprawdzę czy coś da... w tym sezonie pogoda dała w kość roślinom. Jak dla mnie z outdoorem mniej roboty fakt topy są mniej atrakcyjne ale w boxie 60x60 jaki obecnie posiadam nie wyprodukuje ponad kilograma suszu w 4 miesiące😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa niestety nie ma szans

@Zycienamaxa jak się chce mieć na outdorze  ładne szyszki to jest dokładnie tyle samo roboty tylko dostęp lepszy😅

jak się nie dopilnuje, nie porozmawia, nie po pieści to urosną jak mireckiemu😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 No właśnie. Też to jest obowiązek nie idzie nigdzie na dłużej wyjechać trzeba wszystko kontrolować... na outdoor tych problemów nie ma mój jedyny problem to pleśń i pogoda😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...