Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

Na niektórych zdjęciach jakby jaśniały 😄

KOniec końców nie tylko azot w głowie miałem. Na trzecim zdjęciu od dołu liście z brzegów.. to przez odmianę czy lekkie braki..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green i tez dlatego je chce przelać woda bo może one nie jedzą bo maja za dużo w dupie heh 

@Mr.Green nie wiem sam dałem tetra flores 7ml/l PK13/14 1,5 ml/l Callmag 1.0ml/l EC 1.6 

i może dlatego tez nie jedzą i nie ma poprawy wiec stwierdziłem ze dwa razy sama woda podleje za drugim razem sprawdzę ec i pH wypływu i dopiero je zaleje 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Tak one wygladaja w swietle normalnym co sadzisz ? to sa te pierwsze bo tych z tylu nie chcialo mi sie juz targac

IMG_2021111.jpg

IMG_20202222.jpg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green to jest chyba taka odmiana bo ciagle dostaje ten fosfor i nic się nie poprawia 

minę w ziemi maja 2.4 EC ostatnio mierzyłem 

tak samo dostały Terra Vega 6 ml/l PK 13/14 po 1,6 ml/l CallMag 1.4 Canna Boost 3ml/l

raz dostały sama wodę ciagle je katuje nawozami 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja to już mam w dupie bo ciagle je karmie a one ciagle coś chcą jeszcze 4 tyg do końca wiec jedno karmienie MAX dwa i będą się same wysysać 

i tez ostatni raz kupiłem nasiona które są zmieszane genetycznie 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Kolega prędzej pisał że już ma dość tych odmian zmieszanych.Więc pytam jaką konkretnie by chciał posadzić..."niezmieszaną" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir  Strzelam że chodziło o to, żeby posadzić 6 takich samych odmian na raz, zamiast parę różnych w jednym namiocie. Raczej nie chodziło o 100% indice czy 100% sative:classic_biggrin: Wtedy by nawet automata nie odpalił, bo to gen z ruderalis bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...