Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 3

Rosliny sobie jakos rosna na jednej pojawiaja sie czerwone lodygi od lisci czy to stres czy niedobor fosforu?

ta jedna jeszcze nie kwitnie widac ze rosnie ale jakby stanela z kwitnieciem

IMG_1880hhh.jpg

IMG_1881.JPG

IMG_1883.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako a łodyga szczytu całego czerwona, czy tylko ogonek liścia? I czy widać tą czerwień od góry w tym miejscu gdzie się zaczynają wszystkie "palce" liścia. Bo jak tylko ogonek, to sprawdź czy światło nie wali w niego, wtedy się czerwienią zawsze. Dopiero jak łodyga szczytu zacznie się czerwienić, to może to zwiastować problemy

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny tylko ogonek od liścia łodyga jest normalna i tez widać jak się palce zaczynaja ale liść jest okej 

mną ostatnim zdjęciu widać ta łodygę czerwona 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako sa ostro chore, jak maja czerwone lodygi , podlewaj coca cola light przez tydzien i zejdzie 🙂 na mnie zawsze mozesz liczyc 😄 heheehehehhhehhe ,  na temat koloru lodyg pisalem wam 5 x razy 🙂 moja opinie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy te czerwone łodygi to

od światła bądź od stresu bądź genetyka nie ma co się przejmować 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy pytałem zielonego bo tak naprawdę na 4  łodygi tak maja te które są przy lampie 

ja już mam świra od tego namiotu codziennie z czymś walczę teraz walczę z wilgocią bo skacze mi do 63% 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy nie unormuje się bo wyciąg mam są słaby a zaraz pleśń wejdzie jak nie ogr teraz musi być 50% najlepiej 45% 

inaczej wszystko pójdzie się jebac 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy dziurawy nie pamiętasz jak się przejmowales wszystkim jeszcze nie dawno :classic_biggrin:

Monako z wilgocią będzie problem według mnie, bo jest po prostu upalne lato, te rośliny będą Ci cały czas parować + więcej pić, przez co więcej podlewania, przez co więcej wilgoci

Jaką masz wilgotność powietrza poza namiotem? Bo mówiłeś że masz osuszacz ale za duży. Bo jak poza namiotem jest w miarę okej, to będzie trzeba wentyl zmienić na mocniejszy, dla spokoju to z 50% mocniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny bardzo dobrze pamietam pierwsza plamke na lisciu , teraz mam ich do zajebania na dole , ale wiem dlaczego i po co one tam sa ? duzo sie zmienilo od tamtej plamki 😄 wbij potem do mnie na relacje mam zajebisty temat do obgadania, ze wam wszystkim dupa opadnie 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny poza box mam 45% wyciąg jest za słaby i zakupiłem mocniejszy bo ja miałem obliczony na box 60/60 i jak ściągałem filtr to mam teraz dobra wilgotność ale znów trochę jebie ale to do jutra jutro nowy założę i mam nadzieje ze będzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mam szczelnie zamknięty jedynie jest okno pasywne otwarte zakupiłem osuszacz który nie daje rady wysuszyć powietrza w pomieszczeniu którym jest namiot  jedynie pomaga otworzenie drzwi i włączenie dużego wentylatora mieszkaniowego ale tak nie może być przez cały czas zakupiłem większy wentylator i tez nic nie pomógł już nie wiem co mam zrobić by się pozbyć wilgotności może większy namiot by pomógł ? Albo przełożenie jednej rośliny do innego namiotu ?

drugi problem to ze roślina stanęła w miejscu z kwitnieniem inne ładnie rosną się rozwijają a ta stoi badałem pH 6,2 EC 1.3 woda nie stoi widzę ze wypiła to co jej wolałem macie może jakieś sugestie ? Wszystkie inne rośliny wyglądają tak jak na ostatnim zdjęciu a ta jedna ciagle tak samo 

IMG_1909.jpeg

IMG_1908.jpeg

IMG_1907.jpeg

IMG_1905.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako Ja akurat mam ten mały luksus że namiot ma jeden zamek otwarty z góry na dół i jak co to wietrzę właśnie wiatrakiem. Po podlaniu zawsze skacze wilgotność. Póki co plechy nie będzie więc bez stresu a jak wystrzelą trochę w górę to wstaw dodatkowy wiatrak na niższy poziom ood podszycie żeby tam też była cyrkulacja powietrza. 

A gdzie trzymasz wilgotnościomierz?

Ogólnie szczelnie zamknięty box to ciężka sprawa przy nie idealnych warunkach które panują w pokoju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mam dwa wiatraki w środku na poziomie górnych szczytów a termometr jest ok 10 cm nad roślinami 

a może wyciąg dam na dół a góra bede wpuszczał ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...