Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Sznurek konopny jest spoko tylko faktycznie pracochłonne jakieś 2h . Do tego nitka żeby związać na rogach i ciepły klej 

16877893186023999586237703605195.jpg

16877894102483447855774428316021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy zamówiłem sobie sznurek elastyczny 50 m za  4 Euro wiec sobie zrobię taka siatkę samemu bo ja potrzebuje 7/7 oczko MAX 10/10 i tez chce mieć dwie żeby nie musiał podtrzymywać Topów 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/2/0

Dzisiaj podlalem rosliny po 900 ml wody o ph 6,4 z CallMagiem 2/ml/l

Warunki

Dzien 26C Rh 56%

Noc 21/22C Rh 55%

Czekam na pierwsze oznaki kwitnienia :)

IMG_1806.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako siatka jest krzywo zrobiona, widac brak katow 90 stopni i co za tym idzie, ziolo bedzie roslo w poziomie od teraz , tak mowi ciocia bunia 😄 hehehehehhee 😄 😄 a tak na powaznie moglbys z hurtem ruszyc 😄 😄 😄 😄 

@dziurawy albo chociaz jakiegos vloga 😄 😄  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy siatkę kupiłem w sklepie muszę ja zareklamować 😂😂 co za bubel mi sprzedali 

jak ucinałes liście to roślina się zestresowała ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako nie gadaj powaznie ??? kupiles ?? heheheh ?? 

ja na takim etapie liscie nie ucinalem ? tylko robilem topping ? potem juz jak byla potrzeba to praktycznie codziennie byl fryzjer , ogromna siatka lisci poszla w miasto do kosza ,  a teraz same opadaja ciezko je zobaczyc jak gdzies leza na innych lisiach trzeba uwazac , czemu pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja to już po Toppingach bo robiłem dwa bo nie mam czasu na trzeci i od 3 dni lecą już 12/12 i dzisiaj pozbyłem się liści wiatrakowych tak ok 8 z jednej rośliny i nie wiem czy one się nie zestresuje bo zielony mówił ze mogę je obciąć tylko nie wiedziałem ile mogę 

kupilem bo ten sznurek co zamówiłem to do dupy i zakupiłem do ochrony roślin z oczkami 10/10 

 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ja to cialem ile szlo na prawde duza siata samych lisci poszla , nie mam do czego sie dojebac u siebie ? jedynie ta w prawym gornym rogu widac ze siostra ma jakies zespol urazowy po wojnie ? ale czy to wietnam czy irak nie wiem , ale widac ze ma mniej topow niz siostry , jest nizsza , zadnego ec nie sprawdzam , z azotem tez dalem dupy , ph tez raz nalalem 7.5 duzo tego bylo a jak widac jebane nie chca sie poddac 😄 😛 

teraz jeden sznurek jeszcze zeby oczka zmieniejszyc i bedzie gitara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy oczka są dobre jeszcze jedna będę rozkładał jak urosną trochę a ta druga mam 8/8

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/4/0

Rosliny dostaly 2ml/l Rhizotonic 2ml/l CannaAzym 2ml/l CannaBoost ph 6,5

Ta siatka to na serio cos fajnego teraz moge stwierdzic jebac LST zero pierdolenia sie ze sznurkami itp za tydzien dwa rozloze jeszcze jedna siatke by zrobic ladna korone i zeby nie wyrosly jak u Kolegi Dziurawgo hihi:)

Stresowalem sie tymi lisciami ze ich tyle ucialem ale okazalo sie ze mega pomoglem roslina

IMG_1824.JPG

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB można wycinać delikatnie oczywiście pytałem się zielonego co i jak teraz nic im już nie robię tylko przekładam pozniej wytnę wszystko jak już zaczną kwitnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja następnego może dłużej pociągnę ale to za jakiś czas bo teraz mi starczy to będzie jak będzie 100 to będę mega zadowolony bo swoje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...