Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

@Monako mi juz plakac sie chce, heehhehe jak pomysle ze bede musial je zjarac , przywiazalem sie juz do nich 😄 😄 😄 a ja musze to przemyslec ? czy lepiej robic wega 30 dni i ogien na bloom czy lepiej dluzej poczekac i wiecej zebrac?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy a co to jest bloom ? no niestety cos sie zaczyna cos sie konczy

Dzien 30/6/0

Warunki

Dzien 26C Rh 65%

Noc 22/23C Rh 70%

Zakupilem duzy osuszacz ktory we wtorek bedzie bo nie daje rady zbic wilgotnosci jak narazie przed plecha bronie sie CannaCure plus wentylator chodzi pokojowy duzy

 

Pytanie do was czy juz sie zaczyna Kwitnienie ?

IMG_1836.JPG

IMG_1837.JPG

IMG_1838.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako ojoooojojojojojojojooj ojjojojojoooj ktos nie czyta wiedzy naukowej 😛 😛 bloom = kwitnienie 😄 

a poza tym na h... ci wiedziec czy juz kwitna ?? i tak musisz czekac pol roku ? 🙂 

co do wilgotnosci na miekko ,zarzuc drugi mieszak i bedzie gitt ?? 

@dziurawy juz zaczynaja kwitnac ? pojawily sie stygmaty ? bo pre flowery juz sa widzee ? a sa juz nizej miedzy lodygami wloski ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy pierwsze słyszę bloom flo to tak 

wiatrak drugi nic nie daje jeszcze ja podbija za mocna wilgotność jest w pomieszczeniu i dlatego bez osuszacza nic się nie zaradzi 

ja potrzebuje czy kwitnie czy nie bo nawozy stosuje do harmonogramu nie leje jak mi pasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako powiem ci , ze ja lalem nawozy na kwitnienie tydzien przed przelaczeniem lampy na 12/12 

no ale sam widzisz czy sa wloski juz na lodygach ? ja nie widze bo masz zdjecia z gory obczaj tutaj :

https://2fast4buds.com/pl/news/jak-powiedziec-kiedy-automatycznie-kwitna 

wiem wiem to automat , ale jeden huj, oznaki sa takie same kwtnienia przeczytaj sobie 

@Monako a co do wilgotnosci ,napisal bym ci co u mnie sie dzialo z wilgotnoscia to bys z krzesla spadl 😛  aa jak widac wszystko jest ok 🙂 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy ja zapodałem Callmag sam teraz zapodałem Rhizotonic CannaAzym i CannaBoost teraz zapodam sama wodę a pozniej delikatnie floresa zapodam 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako nie wiem jaki masz cal mag ? jakiej firmy ? ale rhizotonic ma azot flores ma azot , nie wiem czemu ale ktos mi mowil zebym nie podawal floresa i mam dwie butelki pelne, a floresa nie podaje teraz bo ma azot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja mam callmag z biobizz ale znów flores ma nie tylko azot i dlatego chce go dac małymi dawkami a pozniej pk13/14 w jednym Tyg i chyba będzie płukanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy teraz tylko Boost pk jeden tydzień się daje a płukanie to 2 tyg przed ścinka z nawozów 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy No jeszcze do ścinki ale moje odmiany są 7 tyg Ty miałeś tak naprawdę wegetacji 55 dni licząc z indukcja ja mam 37 dni licząc z indukcja 

a ja tez się skupiłem żeby w ziemi były nawozy żeby im

nie brakowało np PK

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako trzymal bym dluzej ale nie wyrobie sie  juz, prosze boga zebym wyrobil sie w danym terminie ,chociaz scinke zrobic a moze jak bog pozwoli to ogarne wszystko az do sloikow ,ale jak bedzie sie okaze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 30/8/0

Podlewam sama wode z enzymami 2ml/l Ph 6.5

Warunki

26C Rh 56% Dzien

22C Rh 60% Noc

Lampa oddalona z 40 na 47cm chce zeby troche podrosly i na dzien podwyzszylem :)

IMG_18477.JPG

IMG_1849.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...