Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB No wiem właśnie mam nadzieje ze ja ściągnę z 160/200 z tych 4  ale jak będzie mniej to kit z tym następna będzie lepsza 😊😊 już trochę wiem jak to wszystko wyglada od a do z i już nie popełnię tych błędów co popełniłem a mało ich nie było 😂😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako no robić na pewno robią😁 znam swoje, świeże, jeszcze niedojrzałe. Mają moc. Ale te jeszcze nabiorą. Każdy napisze, inaczej, może podobnie. Ja to bym zajebał podwójną gdzie trzeba dawkę, ale ostatnią. Myślę że za 3 tyg maks to będziesz kosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 stwierdziłem ze dzisiaj je podleje z NPK plus stymulator i już sama woda bo na serio dobrze tupie tym bardziej ze ja 4 buch z jonta ściągnąłem a przez dwa tyg jak będę płakał to jeszcze dojdzie ze będzie kanapa przyklejona 

@Growerseed No właśnie tez tak myśle ze po caringu będzie dopiero jazda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja to uciąłem najniższego po czym wysechl w 4 dni caringu 24h i skręciłem a tez uciąłem w Pon czyli tydzień temu wiec myśle ze te 3 tyg dużo im tez dały a znów nie chce mocnego aż tak żebym nic po nim nie robił 

a u Ciebie jak twój wyszedł ile tam w końcu wyszło ? Bo coś uratowałeś ? 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Monako napisał:

a u Ciebie jak twój wyszedł ile tam w końcu wyszło ? Bo coś uratowałeś ? 

Zaraz się muszę zebrać i lecieć wszystko już w pojemniki zapakować. W ciągu kilku godzin powinienem podać wyniki.

Uratowałem dużo, prawie wszystko. Brat jak zobaczył te spleśniałe to tylko zapytał czy to normalnie smakuje bo on to pogoni bo wygląda normalnie. Jebłem dwa dymy kontrolne z tego zaatakowanego i smak jest normalny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Pleśni bym nie palił.Pleśń to grzyb, grzyb w płucach to RAK. Ale w masło jak najbardziej.Poobcinać co się kompletnie nie nadaje i odrazu dekarbo albo do zamrażarnika.

20 godzin temu, Monako napisał:

@WBB No wiem właśnie mam nadzieje ze ja ściągnę z 160/200 z tych 4  ale jak będzie mniej to kit z tym następna będzie lepsza 😊😊 już trochę wiem jak to wszystko wyglada od a do z i już nie popełnię tych błędów co popełniłem a mało ich nie było 😂😂 

Wiesz od a do z jesli kolejna uprawa byłaby identyczna do tej.Posadzisz inne odmiany i "od a do z" znika jak kamień w wodę.

Za kazdym razem powtarzam sobie : "nie popełnij tych samych błedów". No i czasami jestem zdziwiony bo one się popelniają same 🙂 Grunt to rozwój, obserwacja i ciągłe poszukiwanie informacji.

Myślę, że bedziesz szybko dobrym rolnikiem patrzac na Twoje planty, ale spodziewaj się niespodziewanego w szafie 😉

Dodam, że tym razem miałem najlepszy start, przemyślane nawożenie, piękną wegetację, najwyższe i najzdrowsze planty od czasu jak zacząłem uprawiać a niestety zbiór był najmniejszy jaki miałem.Moc moich plantów powala ale z iloscią slabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny moja kobita to się śmieje, że Pudzian nie był tak sterydami nabity jak moje dziewczyny teraz jak kwitną🤣😂. Bo nawet jak „czystą” wodą podlewam to ma 1000 EC🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Glut78 moja ma 0.3 Ec pożywki waliłem do 2.3 EC heh i tutaj mamy objaw i teraz plikami je 

Ale znów mi podskoczyło RH do 68 % dzisiaj znów jadę psiknął Canna Cure bo obawiam się ze w końcu pleśń wejdzie 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako używałeś już canna cur? Psikasz cała roślinę wraz z topami? Nie zostawi jakiegoś syfu na topach?  Rozrabiasz to jakoś?

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...