Skocz do zawartości
Gość

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

To są fotki w biegu robione, na szybciocha. Też tam bursztyn niby widzę ale czasami te brzozowe włoski tak się odbijają, że można się pomylić.

Telefonem robię w powiększeniu 1.5-2 ale mam takie "oczko" z klipsem zakładane na telefon.... obiektyw za paręnaście PLN.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB nie klamiac widac bez mikroskopu trichomy na roslince , jedynie czy sa mleczne czy przezroczyste nie widac poki co ? tak myslalem ze cos z tel zwiazane raczej do starego LG nie dokupie takich rzeczy ? 

@Mr.Green te topy ktore kupuje , zadne z nich nie bylo po kiszeniu zadne , z worka jebie sianem smak ok moc poteznaaa , ale moj shinning silver haze jest w top 3 jezeli chodzi o moc 😄 😄 , co by nie wyszlo i tak jestem dumny z siebie , ze cos wyszlo z tego , jedynie wkurw rosnie wiekszy ile kasy poszlo w huj na darmo , a moglem sobie sam sadzic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green szkoda , ze musialem popelnic tyle bledow w zyciu przez moje uzaleznienie , a moglem uniknac w huj problemow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green moglem moglem , moglem byc w innym miejscu niz jestem , ludzie w szafkach daja rade 30x30 ,  chyba bedzie szybciej wymienic czego nie robilem zeby ogarnac temat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wczoraj zostałem poczęstowany własnym wyrobem koleszka trzymał do 40% mlecznych reszta przezroczystych i tak kopie i taki smak ze jest różnica  między osiedlem a własnym 

IMG_1934.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green to to ja wiem , ale kiedy zbiory ? za 3 tyg musze wyjezdzac a nie chce zostawiac komus mojej uprawy zeby dokonczyl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green a jak dlugo zajmie mi na wsce zrobienie miliona km ? 😄 w pieknej Polsce ? 😄 🙂😜 😛 , myslisz ze jeszcze wytrzymaja 3 4 tyg ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green to nie bede ryzykowal aby zaczely sie mleczaki robic w ciagu tygodnia zeby kosa byla za 3 tyg , moze z suszeniem sobie poradzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...