Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Szwagrom napisał:

 

@Cali_Bastard Haha mój ziomek to samo mówił że mnie pojebało z tymi tytkami ale jestem taki paranoik że boje się że się kiedyś sznur odwiąże to pierdolnie cały panel LED na roślinę dlatego żeby uspokoić swoje urojenia, dałem je na opaski zaciskowe ale jakby mało tego było, wentylator wyciągający czyli ten na wylocie spadł mi dzisiaj na panel LED i teraz chodzę ciągle i mam paranoje że mi się uszkodził panel LED ale nic mu chyba nie jest bo świeci. 

Musisz wszystko na łańcuchach powiesić albo linkach stalowych i spiąć pasami do ładunków jak na tirach 😂😂😂

polecam linki z blokowanym karabińczykiem takie jak do lamp ale nie te hujozy plastikowe tylko te mocniejsze. Ja na tym wszystko wieszam łącznie z turbiną 15kg i filtrem 12kg. 

F9909FB2-8D21-42AC-B6F0-8FF9C5091DD1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poprzycinam tylko końcówki wystające od opasek zaciskowych. Będzie to estetycznej wyglądało i łatwiej będzie je ściągać. 

@Cali_Bastard No ale ile to kasy by poszło na takie karabińczyki i po co jak na pasy sobie zaczepiłem i sobie obniżam podnoszę jak chcę a karabinczyka potem nie skróce opaski będę mógł nawet ściągnąć potem. Są optymalne i wytrzymałe. Moim zdaniem przeplacileś jak widzisz można to zrobić za 8 zł w niczym  mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard Ałe ja pierdole jakieś linki chodzić i szukać linek z karabinkami bo ty tak zrobiłeś nie są tanie linki z karabińczykami, na pewno nie tańsze niż paczka opasek zaciskowych po co mam kupować linki jak kurwa dostałem pasy w zestawie z growem i sobie pasy opuszczam i podnoszę też je mogę regulować jaka to jest różnica do czego ci zapne te linki do chuja. ? Jak średnica rurek jest większa niż ten karabińczyk po co sobie komplikować? 

@Cali_Bastard Pokaż mi jak masz to zaczepione. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa… dobra… Nie bylo tematu.

chodzilo mi żebyś se lampe na tym zawiesił zamiast tej trytko-instalacji ale jak mówisz ze drogo to dobra 🙂

wez se wyjutubuj to będziesz wiedział jak to używać i średnica rurki nie ma znaczenia.

ja tym filtr 2000m3/h obejmuje a ty o rurkach 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard Rozumiem że można to kupić w Grow-shopie, raczej ta. 

@Cali_Bastard Co mam na tym yt wpisać bo nie do końca rozumiem no widzę te linki są regulowane spoko opcja moje pasy które dostałem w zestawie z grow też są regulowane 

@Cali_Bastard Będę mieć hajs to może się w to wyposaże. 

@Cali_Bastard Póki jadę na tym co mam 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień: 6

dzień 6.jpg

Czy tak według was wygląda nowy radiator, ledam to jedna wielka ściema wciskają ludziom, używany sprzęt w dodatku zniszczony, więc radzę omijać szerokim łukiem.

radiator.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ZAREKLAMUJE po co ? Bo jak ja mówię że sprzedaje nowe buty to wysyłam nowe buty a nie używany zniszczony szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Mordzia jak sprzedaje od siebie cokolwiek innego to nie wkręcam ludzi rozumiesz tylko sprzedaje, uczciwie nowy produkt a jak ma wadę to o niej wspominam a oni nie wspomnieli i jak widzisz kolega też ma pogięte czyli wychodzi na to że są nieuczciwi wobec klientów i wciskają używany szmelc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Ba bo nie masz argumentów i masz ze sobą problem, bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie oceniam cię, nie znając cię ziomuś ^^ więc to ty masz problem ze sobą a nie ja. Nie zależy mi na pojedynczych osobach które tu nie zaglądają a komu zależy. ? Chyba tylko tobie, ja mam trudny charakter. Ale szacunek dla każdego kto na niego zasługuje mam, i ludzi z góry nie oceniam, pozdro ryju.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Ja mam bardzo dobry kontakt z rzeczywistością, może ty jesteś odklejony ale tego nie dostrzegasz mordko, a chłopa, to masz na wsi. 

@tmcx730 A co tu zauważać, to że nie masz racji, i z góry odrazu zakładasz że ktoś jest odklejony, nie znając go nawet, bo nie możesz się zrozumieć ze mną w tej jednej kwestii, ja mogę powiedzieć równie dobrze o tobie, że jesteś pedał a cię nie znam nawet. Zluzuj majteczki, za bardzo się napinasz, a nic tym nie osiągniesz, tylko sobie wrogów narobisz takim zachowaniem i podejściem, jesteś strasznie zapatrzony tylko w siebie, piszesz kto jaki to nie jest, a tak na prawdę nie dostrzegasz problemu w samym sobie. Naucz się szanować czyjeś zdanie i opinię, nie obrzucając go odrazu gównem bo myśli inaczej niż ty. Pozdro 😂✌️

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom a może ten led co kupiłeś to nie do końca był dobry wybór ?

Robiles jakiś research na jego temat? 
Nie wyglada mi jak coś co znam a coś tam na sprzęcie się chyba znam. Podaj model, cenę i gdzie i to kupiłeś to powiem ci czy szmelc czy nie, tylko nie wrzucaj wszystkiego do jednego wora bo to tak jakbys się przejechał seicento i powiedział ze wszystkie fury są po huju nie siedząc nawet nigdy w klasie premium😏

Dlatego @tmcx730 ci tak napisal wiec nie ma się co dziwić 😉


 

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard Ledam.pl panel LED 60w jak widzisz kolega wyżej też ma uszkodzony radiator czyli promujecie firmę która sprzedaje używany sprzęt, albo z uszkodzonych części to składa. Mnie osobiście się to nie podoba pomimo że to odgięte ząbki nie takiego czegoś oczekiwałem płacąc za to z góry.

@Cali_Bastard Trochę złe porównanie dałeś bo ja nie mówię że wszystkie fury są złe np. Seicento może być rozjebane i nie kupił bym go już drugi raz ponownie bo się na nim przejechałem, a mars hydro może być dobry bez żadnych uszkodzeń. 

@Cali_Bastard Nie interesuje mnie zdanie typa, który ubliża mi że jestem odklejony, nie znając mnie nawet, i nie wspominając najpierw o sobie jaki to on musi być odklejony. Że jak już się nie zgadza ktoś z nim w jednej kwestii, to odrazu z góry zakłada że jest odklejony. Brak szacunku dla jakiegokolwiek człowieka którego się nawet nie poznało, jest jednoznaczne. Że to on jest łeb i ma problem z akceptacją innych, może to pedał któremu zabierali kanapki w dzieciństwie, teraz błyszczy w internecie pisząc ludziom kto jest odklejony a kto nie. Przyjdź i powiedz mi to w twarz ryju. Powodzenia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...