Jump to content

Niemedyczny_Użytkownik

Members
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Bardzo dobra

2 Followers

About Niemedyczny_Użytkownik

 • Rank
  nic nie wie, nic nie powie

Recent Profile Visitors

1,711 profile views
 1. @Zielone krainy K to potassium więc dlatego K 🤣 czy ty sie czytasz przed wysłaniem posta? xDDD Dlatego K bo ten łaciński potas to nie żadne po łacinie potassium tylko łacińskie kalium i stąd pierwsza litera to K, tak jak np. wodór ma H od łacińskiego hydrogenium, a hel ma He od helium.
 2. @Udyr pomyśl geniuszu skąd w tablicy Mendejelewa litery P przy fosforze i K przy potasie. Powiem ci: od nazw łacińskich tych pierwiastków: phosphorus i kalium. I nie kompromituj się już więcej, bo mialem o tobie do tej pory lepsze zdanie.
 3. @Udyr sprawdz sobie łacinskie nazwy i nie marudź.
 4. Lekcje z chemii się opuszczało? P to phosphorus czyli fosfor, a K to kalium czyli potas.
 5. To nie są 2 tygodnie do zbioru tylko dłużej. A nawożenie zwłaszcza azotem i tak przerwij bo ma go nadmiar co widać po ciemnozielonych i wygiętych w dół lisciach.
 6. @ShadowShaman raz na 7-10 dni starczy. Najlepiej na przemian dwoma różnymi środkami żeby sie grzyb nie uodpornil.
 7. Te wszystkie Cal-magi w cenie ponad 40zl za liter to zwykla saletra wapniowa ewentualnie saletra wapniowo-magnezowa czyli jeszcze innymi slowy azotan wapnia albo azotan wapnia + azotan magnezu. Cal-mag jest idealny dla tych dla których najważniejsza jest ładna naklejka sugerująca ze to jakis super hiper duper nawóz z growshopu specjalnie dla konopi bo można kroić takich frajerów na niezłą kaske, bo azotan wapnia jest tani jak barszcz xDDDDD Kupi sie to samo u polskiego producenta za 1/4 tej ceny albo jeszcze taniej. A jeśli ktos chce bez azotu nawóz wapniowy to polecam Insol Wap, ma 14% wapnia w składzie i 0% azotu a kosztuje 17zl za litr.
 8. @balca1 potrzymaj jeszcze troche. Warto tak ryzykowac przypalem z roslinami na parapecie? Jakis ciekawski moze je wypatrzec na parapecie i zaliczysz wtope przez pare niewielkich konopi. Boxa mozna zrobic nawet z grubego kartonu, zainstalowac pare "zarowek" ledowych i bedzie mniejszy przypal + wieksze plony. Taka ma rada.
 9. No tak, po całości, ale nie musisz sie jakos spinać bo akurat te substancje i tak sie rozchodza po dotarciu do wewnatrz po calej roslinie
 10. @Greend1 producent nie podaje w jakiej ilości więc jest to prawdopodobnie nieistotne przy tego typu preparacie. To podobnie jak rozrabia się drożdze gdy piecze ciasto - mało istotne w jakiej ilości je rozrobisz, nieważne czy w 100ml czy 200ml i dodasz do reszty, ważne by ostatecznie ilosc uzytych składników, w tym płynów w przepisie sie zgadzala. Tak i tutaj - rozrób w takiej ilości wody którą zużyjesz na podlanie rośliny.
 11. @ShadowShaman Amistar 250 SC, Signum 33 WG. Za małe opakowanie 20g czy tam 20ml zaplacisz 15-20 ziko i spokojnie starczy.
×
×
 • Create New...