Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Fotorelacja dobiegła końca zbyt długo by tłumaczyć dlaczego, wycofałem się z uprawy, roślina została wyrzucona do kosza. 

Fotorelacje można przenieść do kosza. 

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem growa, lampy i całego sprzętu pisać priv.

Dziękuję wszystkim za udzieloną mi pomoc, i pozdrawiam wszystkich serdecznie. 

Widzimy się w przyszłym roku na outdoorze. 

Do zobaczenia wkrótce. 😉

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard Grow Box jest nieszczelny szwy od suwaka prześwitują za bardzo to raz dwa, że zrezygnowałem bo w zbyt przypalowym miejscu uprawiałem, 3 dwóch policjantów mieszka nade mną nie chce się wjebać na przypał. Wczoraj wyjebalem planta i to jest koniec @Growerseed Nie tym razem przekonasz się że tym razem nie żartuje na razie koniec z uprawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy 

Mój szanowny mistrzu, wydaję mi się albo pH jest przyblokowane, końcówki liści są żółte, podniosłem lampę na wysokość 40cm, liście dziwnie jakby się skręcają i wyciągają ku górze. Jeśli przyjrzysz się dokładnie na zdj, to powinieneś zauważyć, jak myślisz co jest z nią nie tak na dzień dzisiejszy, zmienia też jakby barwę, ale nie wiem jak ci to opisać, tak jakby różowieje. Zauważyłem też że roślina tak jakby od ostatnich dni, wolniej się rozwija, albo mi się po prostu wydaję, pewnie gdyby nie ty, to bym tego dalej nie ciągnął, ale jestem prawie pewien że bez ciebie polegnę, o Wielki Szamanie i patronie wszystkich konopi. 

1.thumb.jpg.c898539a0d6ae2373dd5bb276b34705f.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dumel89 Nie, po prostu prawda jest taka że oddałem ja ziomkowi razem z growboxem, ale boi się wejść i wrzucić zdj, więc zrobiłem to za niego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Nie mam siatki, a groszem nie śmierdzę teraz, nie wiem jak to zrobić, bo chodzi ci o topping czy fim, myślałem żeby sobie rosła naturalnie. I ile zbiore tyle zbiore. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Topping tak ale ja chciałem FIM bo masz 4 szczyty a topping to tylko 1 szczyt więcej bo weź pod uwagę że główny ucinam dostaje dwa ale jeden jestem w plecy czyli tak jakby 1 tracę ale dostaje 2 nowe więc tylko 1 szczyt byłbym na + jeśli rozumiesz mnie o co chodzi bo gdyby rosła sobie naturalnie nie musiałbym ucinać tego głównego, a jak go utne to główny już odchodzi mi i zamiast tego głównego dostaje dwa szczyty. Więc 1 jestem - a dwa na + a sznurków właśnie nie mam bo tak to bym już dawno zrobił.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Rób jak chcesz, ale lepiej wyjdziesz na toppingu niż na braku jakiegokolwiek treningu, główny szczyt ci spuchnie, a wszystkie boczne odrosty będą małymi topkami. Ja bym robił trening na twoim miejscu, jak chcesz Fim to rób Fim, ale potrzeba trochę więcej precyzji przy cięciu szczytu. Nie wiem, jak możesz nie mieć w domu sznurka, ale ok niech ci będzie, że nie masz.

pppp.jpg

trening-fim.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Zrozum, że niektórzy tutaj sobie robią z ciebie bekę, widzą, że na ciebie działają pewne teksty, że się nakręcasz, wpadasz w paranoje , to ich bawi , więc ci robią wjazd na psychę i tylko o to w tym chodzi, aby kolejny raz zobaczyć, jak coś odpierniczasz i się z tego pośmiać, wyluzuj , uspokój się, olewaj i nie przejmuj się to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Arek1826 Nie ćpam niczego ziomek, jestem czysty, może ty masz problem z tym ale na pewno nie ja. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...