Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Obawiam się że mógła zostać uszkodzona, myślałem że to jakiś kijek, i chciałem go lekko podnieść odgrzebałem ziemie i znalazłem o to ją. 😄 Trudno jak żyje to żyje jak nie to trudno. 

kieł.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy będzie będzie ona normalnie żyje chłopie ja ją właśnie uratowałem bo badyla z niej ściągnąłem. I rośnie liście już pokazała.

Nie jestem amatorem Zielony, fakt są lepsi ode mnie chociażby ty ale nie jestem amatorem roślinę potrafię wysadzić. 

Nie jestem amatorem Zielony, fakt są lepsi ode mnie chociażby ty ale nie jestem amatorem roślinę potrafię wysadzić. Macie mnie za leszcza ale jeszcze się zdziwicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Normalnych ludzi tak. Obchodzi mnie zdanie normalnych ludzi, nie oceniam odrazu z góry każdego. Jak widzicie potrafię wysadzilem kieła dosyć szybko i sprawnie.

Dzień: 1

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nikt spokojnie nie napinaj się bo pekniesz. Nie no żartuje wariacie luźna guma, nie coś będzie na pewno będzie bo jeszcze nie zdarzyło mi się nie wysadzić planta. Szwagier trochę za sobą ma doświadczenia nie dość dużo by robić takie uprawy jak Zielony i Udyr ale coś nie coś potrafię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Hehe no i git mordeczko, dzięki takim jak ty to forum tętni, pozytywną energią. Pozdro ryju

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier, ikona polskiej botaniki.
Ta FR będzie najlepsza ze wszystkich! biorę blanta, popcron i czekam na  rollercoaster śmiechu 😄  Będzie chyba miała największą liczbę stron na forum xD 

Ogólnie jak na ten dzień to zajebiście to wygląda ziomek!


@Szwagrom Śmiechy śmiechami, ale powodzenia byczku!:ganjamon:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Wiem mordeczko, tak tylko sobie żartowałem. A swoją drogą nie grzebałem patyk tylko podniosłem, i odziwo zobaczyłem biały korzonek do końca dnia już zamienił się w roślinę zaraz idę zobaczyć jak dzisiaj wygląda.  ^^

@MiraiiNikki Haha, za pewne tak mordko dzięki, Szwagier nie wie kiedy przestać pisać😂. I siemano tak wgl wstałem dopiero, więc idę zaraz joincika skręcić, to mój standard każdego dnia, i zaczynamy dzień. Pozdro ryju thcz thc płynie w moich żyłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Są zajebiste mordo, na pewno się sprawdzą. 👌

Czy u was też te rurki są tak pozakrzywiane i luźne jakiś lewy grow mi wcisnęli. 

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety stało się najgorsze, przyłapali mnie na uprawie musiałem zawinąć sprzęt wywieźć do ziomka a roślinę wyrzucić do śmietnika, nie udało się tym razem ale może uda się w przyszłości powodzenia mordeczki do zobaczenia wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...