Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mr.Green Też tak myślałem ale co kombinerkami tak normalnie. ? Myślisz że nie pęknie. 

@Mr.Green Teraz to już chyba sobie odpuszczę któregoś dnia spróbuję wyprostować te piny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Jeden pin na przodzie odgięty lekko , weź mały śrubokręt płaski i delikatnie go naprostuj, ale bardzo delikatnie, jak zrobisz to za mocno to całkiem złamiesz pin i będziesz wściekły tak, że ja pierniczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Albo kombinerkami jakimiś szczypcami, ale to bym musiał zdjęć panel na spokojnie przy stole, na trzeźwo zrobić bo na wariata na szybko to rozjebie to, i roślinka będzie miała przerwę w dostawie światła z pół godziny zależy ile mi się zejdzie chyba nic jej się nie stanie. 

@Zielone krainy na środku i przy śrubach dziwnie zagięty zaraz ci pokażę. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Nie , mały płaski śrubokręt, typu próbierka, potrzeba małego precyzyjnego narzędzia i wtedy wkładasz między piny delikatnie i odginasz powolutku i lekko na bok we właściwym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I w ten sposób jeszcze są tak pozaginane, malutkie kombinerki i naprostuje to może.

srodek.jpg

@Zielone krainy No tak tylko jak będę odginał jeden między dwoma to drugi się zagnie ale spróbuję zrobić tak jak mówisz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Zostaw to w spokoju tam między nimi jest śrubka , dlatego są skrzywione, jak to ściśniesz kombinerkami możesz złamać, naprostować możesz jedynie ten na przodzie .

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Dobra mordzia masz rację zostawię to wgl na razie, ten z przodu też kiedyś jak skończę uprawę to najwyżej się tym zajmę, i spróbuję odgiąć na spokojnie delikatnymi ruchami na razie skoro mówisz że w niczym to nie przeszkadza, to niech tak zostanie, bo i tak przewodzi ciepło, to chyba w niczym nie przeszkadza te kilka zagiętych pinów, A bez sensu teraz ściągać tą lampę i przeszkadzać roślinie, ale dziękuję ci mordeczko za zaangażowanie i za pomoc, cenie sobie twoje rady i na pewno z nich skorzystam. Pozdro 👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom No i to jest racjonalne podejście, nareszcie mówisz, jak ktoś , kto się uspokoił i myśli rozsądnie. Nie ma sprawy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Posadzki mordo, tynki cementowo-wapienne, i ogl wykończeniowka. 😆

@Mr.Green Hahah no każde zdjęcie za kratami nie wiem dlaczego od lamp pada taki cień. Robię zdjęcia w dzień gdy świeci światło. Może powinienem je robić w nocy jak już są zgaszone ale nie chce zakłócać ich snu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wszystkim prawie 😄

Glownie regipsy ze tak powiem na "wysokim poziomie" szkoly, koscioly, gabinety lekarskie, sklepy, piekarnie, hale i wszystko co powydziwiane i czego sredniacy nie dadza rady ogarnac.. 😉 dla Audi robilem salony samochodowe i parking Audi w Ingolstadt.. 44 tys metrow kwadratowych welny na parkingu  podwieszanej w konstrukcji typu OWA.. i rozne takie pierdy..

Do tego z nudow zeby sie nie przejadly regipsy to prywatnie tylko za jakis dobry hajsik.. tynki, elewacje, plytki, konstrukcje drewniane i remonty wszelkiej masci.. wylewke jak trzeba lub okna wstawic.. ale to w malych ilosciach i tylko privat 😉

Ogolnie budowlanka to moj zywiol 🙂 po szkole budowlanej i z zamilowania.. 

Moj szef tez jara ziolo.. bo moj szef to ja.. hehe 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdjęcie zrobione o godzinie 20:30

Jakiś mały postęp jest, albo mam wrażenie albo sezonówki rosną wolniej od automatów chociaż kiedyś miałem dwie easy sativy i rosły jak pojebane w przeciwieństwie do auto. Te jak na 7 dzień wyglądają słabo. Podejrzewam że po prostu taki fenotyp się trafił roślinie. 

wieczór .jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@TesterWiem mordeczko, pierwsze 3 dni ostrożnie jechałem z podlewaniem, bo bałem się że ja stracę, a teraz to jadę pół litra, rozlewam po całości, nie mogę też za blisko brzegu, bo mi wtedy woda się wylewa z tej donicy materiałowej, ale teraz przy następnym podlewaniu, znacznie dalej podleje, i już obficie po całości. Pozdro

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzień: 8

Liście zaczynają się wykręcać na boki podejrzewam że dzieje się tak dlatego, że mają za suche powietrze. Temperatura jest okej ale wilgotność jest 60% może się tak dziać gdy w nocy są off wiatraki, wtedy może być duszno w grow boxie. I roślina przez te kilka godzin odczuwa to i się wykręca na boki.

day8.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co jej jest? strasznie ją powykręcało i wykręca jeszcze bardziej. 

@Udyr

@Zielone krainy

Jak temu zaradzić help me! 

Dodałem dopiero teraz ręcznik do growa ale jest dosyć daleko od roślinki więc nie wiem czy to coś da macie jakis pomysł póki co nie jestem w stanie zakupić nawilżacza. 

 

1.jpg

2.jpg

recznik.jpg

Może dać lampę znacznie wyżej póki co utrzymuje ją na wysokości 35-37cm coś takiego. Może lampa jest za blisko i roślinki nie wyrabiają tego ciepła chociaż termometr jest na wysokości rośliny i wskazuje nie więcej niż 26 stopni to max, Macie jakiś pomysł jak temu zaradzić. ? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...