Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam, powracam do gry o to ja słynny Szwagier, w nowej odsłonie, z nowym wyposażeniem i ciut większym doświadczeniem w tej dziedzinie związanej z uprawą konopi indyjskich.

Zapraszam do oglądania, i udzielania mi cennych porad, za taką pomoc oczywiście wszystkim z góry dziękuję.

GrowBox: Royal Room, 120x40x40

Oświetlenie: Lampa LED 60w

Donica: Herbgarden Jungle Bag Square 14L - doniczka materiałowa 24x24x h 25 cm.

Nawozy: BioBizz Try Pack:

Bio Grow, Bio Bloom,
Top Max.

Ziemia: BioBizz - Light Mix.

Wentylacja: Póki co niema żadnej ale to z czasem się zmieni.

Zaznaczę tylko że w tej donicy zmieściło się 20l ziemi i jeszcze jest śmiało miejsce na 3-5l więc jest na prawdę świetna i ją polecam. A jest to donica 14l, jest na prawdę bardzo pojemna.

No i nasiono jak wiadomo jest od producenta Barney's Farm. 👌 Pozdro

namiot.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moze do donicy 14 litrowej zmiescic sie 20 litrow ziemi 😄 bo wtedy jest donica 20 litrowa 😄 to troche tak jakbys kupil coca-cole 1.5 litra i powiedzial ze wlales w nia 3 litry coli 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Na prawdę cały worek od biobizz wszedł w tą donice to co ziemi dali 14l ? Po prostu materiał jest elastyczny i się rozciągnął najwidoczniej. Wsypalem 20l i jeszcze jest miejsce powaga nie wkręcam cię.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i sezon szwagra się zaczął, a palenie już się prawie skończyło. 

😞

sezon.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Wiem ale spokojnie mordzia, już i tak się załącza tryb detoksu i oszczędniej palę bo i tak po mału mi się kończy palenie więc, teraz się będę skupiał na tym co mam, by znów za jakiś czas coś mieć. Będzie ciężko ale nie mam wyjścia.  

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Wiem ale często to jest silniejsze ode mnie czas najwyższy zmienić podejście, muszę stanowczo przestać jarać na jakiś czas bo się zwyczajnie przejarałem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...