Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@tmcx730 Zgadzam się z tobą ledam są dobrymi panelami, nie wiem czy nie jednymi z lepszych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom póki co patrze budżetowo 😄 jak na tym panelu wypali kilka growów to zainwestuje w SF. z tego co słyszałem niebo a ziemia w porównaniu do MH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 ja teraz to muszę zainwestować w filtr węglowy droga sprawa a jest mi to potrzebne. Growa też mi jakiegoś dziwnego przysłali jedna strona jakby się wygina słaby ten stelaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Też zajebisty ile ma wysokości i szerokości? Swój najlepszy przynajmniej stabilny ten mój to się buja dziwnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 No ta zawieszony jakiś jestem dużo jaram przez ostatnie dni muszę odpocząć bo mi korki wysiądą całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom haha ja mam detoxik od miesiąca i sztosik w chuj jednak ciągi nie służą. czekam na jaranko z tego mojego marnego outdoora i zainwestuje w vapka, nie ma co sie truć dymem 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730u mnie też się już kończy jaranie haha bym chciał to bym jaral w nieskończoność ale już się przejarałem i szczerze potrzebuje przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak sie pali srednie palenie a czesto tak bywa.. to po kilku gramach wysoka tolerancja  czynnych palaczy szybko pokonuje moc danego palenia..

..no chyba ze ktos siedzi np. W  Holandii albo ogolnie ma jakies kozackie kontakty i mota topowe palonko z najlepszych sortow to wtedy jest latwiej nie popasc w rutyne. Na ulicy zazwyczaj sa 3 rodzaje palenia. 

Super sort ktory ciezko ogarnac.

Sredni sort ktorego jest duzo i mimo ze to rozne odmiany to i tak koniec koncow wyglada , smakuje i klepie bardzo podobnie.

Slaby sort ktorego raczej nie warto palic.. bo szkoda kasy a i zdrowia na pewno.. 🙂

No i jestesmy my 🙂 fanatycy, milosnicy i wariaty ktorzy probuja tworzyc najlepsze topy o najlepszym smaku aromacie i mocy slonca jak i rozmiarach godnych King Konga 🙂

a przerwy sa wskazane 😄 bo po takim chociaz tygodniu lun dwoch to jak czlowiek zapali to zawsze inaczej smakuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster poki co palilem tylko swoje automaty lecz za kilka tygodni to sie zmieni 🙂

Patrzac na samych automatach to palenie z ulicy ciezko ma dorownac smakiem zapachem aromatem terpenami o wygladzie nie wspomne.. 🙂 samo to ze nigdy czlowiek nie prasuje swojego palenia tylko lezy w sloiku robi w wygladzie roznice.. Ale to tylko wyglad 😛

Nie powiem bo byly okresy gdzie byl dobry kontakt i ktos mial dobra swojska baczke 🙂 dobry Haze czy Skunk 🙂 ale takie kontakty czesto szybko znikaly 😄 medyczna kiedys tez ogarnialem po 170 za 10g to byl luks 🙂 Aurora z Kanady 🙂 ujj ze drogo 😄 ale byl qualitet

Jednak czesciej przewazal sredni sort z czech lub typowa masowka z Hiszpani gdzie o smaku i jakosci samych topow to nie srednio sie rozwodzic w temacie 🙂

Jak ktos ma latwy dostep do dobrej jakosci palenia i w cenie np. 10 eryka to ma lekkie zycie 🙂 bo wiekszosc sortu z ulicy po 6-8-10 euro jest zwyczajnie srednia.. czyli koniec koncow slaba..

A jak pale moje organiczne palonko to Ci powiem ze nigdy nie bylem tak szczesliwy.. chociaz nigdy nie dotrwalem tak na prawde do pelnego curringu takiego 4 tygodnie.. 😄 zazwyczaj to juz koncowka jest 😄

Jak dla mnie to co mi na razie wychodzi to wysoka polka i patrzac po sezonach ktore dochodza to tez nie powinno byc lipy 🙂 no bo gdzie mi ktos powie jak pojde po palonko ejj stary patrz.. mam np. Shoguna albo Gelato i to organiczne itp.. przez 22lata palenia nie spotkalem 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster a dobra? Czy bardziej taki sredniaczek? Ja tez mam po 8 do 10 ale to loteria jest.. raz jest nawet nawet a raz to szkoda brac.. o tym za 6 eryka to bez sensu pisac.. 

Odkad mam swoje to zadne z monterki mi nie podeszlo do gustu.. i moim zdaniem kiedys bylo wiecej dobrego towaru na ulicy a teraz to duzo sredniej jakosci i smieci sie wala po streecie 🙂 ale zapewne w roznych miejscach europy sytuacja moze byc zroznicowana 🙂

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...