Jump to content

MiraiiNikki

Members
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

MiraiiNikki last won the day on September 23

MiraiiNikki had the most liked content!

Community Reputation

285 Doskonała

2 Followers

About MiraiiNikki

 • Rank
  Zna się na rzeczy

Recent Profile Visitors

848 profile views
 1. @moonkagliwicee Potwierdzam słowa @Mr.Green To on mnie przekonał w zeszłym roku przy BioBizzie, aby spróbować BioTabsa ^^ Jak masz się już decydować, to kup cały komplet, a nie tylko tabletki. Aktualnie kończę FR na Biotabsach, zapraszam do zapoznania się z relacją. Baaa, dodatkowo do tego zestawu trzeba jeszcze zakupić CompostTea od BioTabsa, do napowietrzania i podlania przy kwicie, jeżeli chcesz fajny cukier na panienkach ^^ https://marihuanaforum.pl/topic/11813-60x60-2x-60w-ledam-1xtropicanna-banana-1x-blueberryfotoperiod-biotabs/?do=findComment&comment=135646
 2. MiraiiNikki

  IMG_3192.jpeg

  Dokładnie tak, jest to sposób dla tych co cierpią na nadwrażliwość żołądka. Nie mam pojęcia od czego jest to zależne, ale zawsze byłem nadwrażliwy na guziki, czy to grzyby. Walczyłem z odruchem wymiotnym przez 30-40 min, Jak się udało to była faza, ale w większości zawsze zwracam. A w przypadku grzybów, ta mieszanka moim zdaniem naprawdę sporo zmienia i działa w moim odczuciu. Dużo też o tym piszą na forach, gdzie ludzie sporo tego zażywają. "Lemon Tek to łatwa i szybka metoda na maksymalne wykorzystanie magicznych grzybów i trufli. Proces dodawania soku z cytryny do magicznych grzybów lub trufli powoduje psylocybinapsychoaktywny związek w grzybach, aby przekształcić się w psylocynę - czyli to, co sprawia, że jesteś na haju. Zwykle ta konwersja zachodzi z powodu kwasu w naszych żołądkach po spożyciu grzybów. W przypadku Lemon Tek ta część procesu jest jednak zlecana na zewnątrz, co oznacza, że po spożyciu mieszanki Lemon Tek wskakujesz do szybkiego pociągu do psychodelicznej błogości. "
 3. MiraiiNikki

  IMG_3192.jpeg

  Ja to ususzone blenduje. Z reguły 2.5-3.5g i wrzucam do 50ml soku z cytryny. Czekam około 20-30 min i pije. Bajeczka zawsze, taki wywar zwalcza odruchy wymiotne i jest przyjaźniejszy dla żołądka. Tak zwany Lemontek.
 4. MiraiiNikki

  IMG_3192.jpeg

  Lasir spizgany, For4 napisał xDDDD
 5. MiraiiNikki

  IMG_3192.jpeg

  Co sezon zbieram i suszę, z reguły mam po jakieś 10-13 g ususzonych. Więc to są jakieś 3-4 tripy w okresie zimowym ^^ Bardziej służą mi jako wyzwoliciel złych myśli, depresji, czy innego gówna. Podchodzę do grzybów bardziej terapeutycznie, niż 4fun i fazy. Za sobą mam 2 uprawy Golden Teacherów z boxa i serdzecznie polecam 🙂 Prosta sprawa, byle temperaturę, czystość i oświetlenie(a raczej zaciemnienie) utrzymywać odpowiednio. 150 zł, 2-3 tyg i voilà ^^ Dodatkowo zawsze towarzyszy mi ziomeczek, którego nazywam szamanem xD Gość siedzi i kontroluje mnie na trzeźwo, prowadzi mi tripa rozmowami, nastrojem, muzyką, zawsze wysłucha i nie puści dalej.
 6. @Mr.Green Wiem, wiem, tylko o dziwo Producent podawał 70-75 dni kwitnienia, a tu już mamy 80, a trichomy to w 30-40% mleko i to na szczycie, a reszta przeźroczysta... Do tego mini topki z niższych partii zaczynają brązowieć, w sensie włoski, a na szczycie to z 85% jest biała xd Nie wiem dziwnie jakoś.
 7. MiraiiNikki

  IMG_3192.jpeg

  Mam chyba z 6 spotów, na których zbieram od lat, pasą się tam krówki zazwyczaj i jak zawsze były, tak teraz nie ma :< @Lasir
 8. 42/14/79 Elo elo, aktualny stan Tropicanki bananki ^^ Jeszcze z tydzień lub dwa ją potrzymam. Pestki o których wspominałem powyżej już są na miejscu. w ciągu przyszłego tygodnia idą na talerzyk. Wrzuciłbym od razu, ale z racji tego że tropicanka jeszcze siedzi w Tipi, to nie wrzucam, ponieważ jeszcze mogę zauważyć obsrane ziemiórki, więc wolę nie ryzykować, żeby się w nowych roślinach nie zalęgły. Dojechał też Fish mix od BioBizza, z którego nie korzystałem przy poprzedniej uprawie. Leciałem tylko na tripacku: TopMax, Biobloom, BioGrow, więc teraz będzie na jednej Suzance dodatkowo Fish i pozostałe + do ziemi chcę dodać trochę mycrotrexu od BioTabsa. Edit: Te pestki co zamówiłem to niby mają być od pestki do ścięcia w ciągu 60-70 dni xDDD Zobaczymy jak w chuja walą ^^ Edit2: zastanawia mnie dlaczego w przypadku Tropicanki liście wiatrakowe ciemnieją na taki kolor, Do tej pory wszystkie liście mie z reguły jaśniały, a tu ciemnieją z czasem xd Kwestia genotypu, czy ocb? To wygląda jakby Azotu przedawkowała xD U @Cali_Bastard widziałem w sumie to samo, jeżeli chodzi o kolor wiatraków.
 9. MiraiiNikki

  IMG_3192.jpeg

  O Ty dziaduuuu, ja chodzę już od tygodnia i szukam. Ale pogoda w PL nie dopisuje aktualnie grzybom :<
 10. @Mr.Green Jak narazie bardzo, chociaż nie mam jeszcze porównania do mineralnych, bo nie korzystałem ^^ Pyszniutka ta Blueberry, i fajnie klepie. Z dnia na dzień coraz lepsza ^^ Tropicana Bannana jeszcze rośnie, nie wygląda jakby chciała ścinki w najbliższych dniach xP Zamówiłem dziś nowe pestki. Ruszam od razu z kolejnym projektem. W ruch idą 3 automaty. Ultraviolet Auto - 1 Nasiono od Samsara i 2 x Santa Marta Haze Auto od SEED STOCKERS. Z czego Ultraviolet i 1 Santa Marta będą rosły na BioTabsie, a druga Martynka będzie na BioBizzie. Ciekaw jestem wyników tego eksperymentu porównawczego ^^
 11. Witam Ziomeczków :3 42/14/67 24.09.2023, 11:42 Tegoż pięknego poranka została ścięta Blueberry. Miałem wytrzymać dłużej ale trening silnej woli nie wypalił ^^ Niemniej 70% mleko, 30% bursztyn. 4 Dni suszenia, a dziś lądują do słoiczka, który będzie systematycznie otwierany kilka razy dziennie. Sama faja pachnie słodko, porównałbym ten zapach do zapachu i smaku budyniu malinowego, polanego jagodowym sokiem Paola i zakończony świeżym pędem sosny ^^ dym i smak bez curingu słodko ziemisty, mało drapiący w gardło, a gilgoczący w nosie. Gdzieniegdzie barwy fioletu na topie. Moc na tę chwilę: 7/10 czuć ją fizycznie, a na głowie relax i spokój. Waga: 70.5g suchego(myślę, że jeszcze schudnie z 3-4g) + 9g dobrej jakości popcornu i listków z trymu. Tropicana Banana jeszcze rośnie. Dam jej jeszcze z 10 dni.
 12. @Hulk Moim zdaniem Jak Ph po odstaniu będzie oscylować maksymalnie przy poziomie 7.0 - 7.1, to jeszcze bym lał. Wiadomo, że dążymy do 6.0-7.0, gdzie średnia, czyli 6.5 będzie najbardziej odpowiednia. Jeżeli będzie większa niż to 7.1, to bym jednak zaczął już zbijać. W razie Wu, możesz poeksperymentować z sokiem z cytryny. Rozkminić ile kropel zbije Ph w danej ilości wody. Zawsze jest to zamiennik dla różnych specyfików dedykowanych stricte do kontroli Ph.
 13. @Hulk Jeżeli nie chcesz się zbytni z tym bawić i zamartwiać, to zmień ziemię z AllMixa na light mixa i kup zestaw BioTabs jako jedzenie i nie musisz mierzyć Ph i Ec. Nie będziesz się wtedy niczym przejmować. Po prostu systematycznie podlewasz. Ot co, cała filozofia. Demineralizowana woda nie posiada żadnych wartości w sobie. Ziemia All Mix zacznie się wyjadać po 3-4 tygodniach, więc akurat jak będzie wchodzić na kwitnienie z reguły. Powodzenia potem z taką wodą i uzupełnianiu jej składnikami na kwitnięciu. Dodatkowo są to koszta. Po co Ci to... xd Ja za to czytałem tutaj multum razy, aby strzec się od przeróżnych wód ze sklepów. Kupisz jakąś wodę ze sklepu i poblokujesz sobie rośliny bez odpowiedniej wiedzy w zakresie zapotrzebowania odpowiedniego jedzonka w odpowiednim czasie. BioTabs receptą na wszystko xd
 14. @Hulk Zbyt wysokie Ph, na pewno w jakiś sposób wpłynie na wchłanialność składników przez roślinę. A potem kmina, czy nadmiar, czy niedobór, co zrobić. Dojdą jeszcze nie daj boże jakieś inne stresy i mamy - parę gieta z rośliny ^^ Lepiej sobie tego zaoszczędzić, niż potem kombinować. Lepiej zapobiegać jak zwalczać.
 15. @Hulk Ewentualnie proponuję się zastanowić nad zestawem BioTabs. Tam się nie musisz martwić o Ph wody 😉 Przygotowujesz ziemię z tym zestawem i do samego końca lejesz samą wodę, nie martwiąc się przy tym o Ph i Ec. Dodatkowo dokupić Compost Tea od nich na kwitnięcie i baja. Wodę leję odstaną, ale powodem jest to, żeby nabrała temperatury pokojowej bo mam tylko zimną w roomie, a korzenie nie lubią zimnej wody + dodatkowo przy takim odstaniu paruje chlor, którego organika nie lubi. A takie topki mi na tym rosną aktualnie ^^ Nie ma chyba prostszego sposobu na smaczną uprawę. Tylko niestety jest trochę drogawy.
×
×
 • Create New...