Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Zielone krainy No po prostu przyłapali co wam będę tłumaczył. Za dużo by tu opowiadać. Wrócę wkrótce

@Kibic Haha paranoik na pewno czas najwyższy się oddać na leczenie ale nie pójdę. Wyjebane mam 😄

@Udyr Jaki masz namiot ? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

@Zielone krainy nie złapali mnie niebiescy tylko rodzina 😄 sąsiad przyuważył światło podjebal mnie do rodziny i kazali mi z tym zawijać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy To nie tak mordo, jego syn mnie podjebal bo widział jak na strychu się całą noc światło paliło poszła na strych siora namiot znalazła a ona jest zacofana nie wie że MJ jest nieszkodliwe. Dla nich wszystkich to narkotyki i nic więcej chore społeczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  To na cholerę tam światło włączyłeś? Trzeba było w nocy nie świecić, trzymać zamknięty namiot, by światło nie uciekało. W Polsce jest jeszcze pod tym względem komunistyczne prawo i świadomość, jak u ruskich wódka dobra, a marihuana zła, głupi podział i narzucanie innym , co im wolno, a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ja babce powiedziałem na początku, że moje roślinki to pomidorki, ale głupia nie jest😀 po miesiącu powiedziałem, że to bakando i stwierdziła żebym sobie robił co chce byle bez przypału no i bajka, a Tobie współczuje, ale wszyscy wiemy, że wrócisz silniejszy niż kiedykolwiek💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Nie można myśleć w ten sposób że jak ktoś z rodziny sobie czegoś nie życzy to już masz się od nich wyprowadzać. Nie tędy droga, konopie to nie całe życie bracie. Zrozum to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ja rozumiem bardzo duzo rzeczy 😉

To po co sadzic na przypal skoro nie mozesz..? Bez sensu sobie zycie komplikowac.

Nie chodzi mi o to zeby sie obrazac i sie odcinac od rodziny. Wyorowadzka to nie krok w tyl lub jakis powod do zgrzytu. To normalna kolej rzeczy jezeli chcesz robic w zyciu ktorych nie mozesz robic w domu rodzinnym. U mnie rodzice po rozwodzie.. stary mnie wkurwial.. to jak skonczylem 18 lat.. torb na ramie i wyjazd z Polski. Swoj kwadrat to swoje krolestwo i swoje zasady. Chcesz dobrze podupcyc to nie dupcysz po cichaczu bo ktos uslyszy itp tylko dupcysz na swoim jak jebany KingKong w jaskini 😄 chcesz sadzic to sadzisz.. swoj kwadrat to zaleta jakich malo 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Greenmam swój kwadrat sam ciężko za niego płace i nie mieszkam z rodzicami. 

Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego siostra mieszka pod moim dachem. Nie twój interes kolego więc bez sensu żebym ci tłumaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...