Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@UKTHC lampa na wege cały czas 60%. Po przełączeniu na flo 80% i jakos 3 tygodnie po przełączeniu na 100%. W tej chwili lampa 50cm od siatki.

Ja jednodniową roślinkę wsadziłem dzisiaj pod tego Attisa na 80% 50cm i zastanawiam się czy jej nie zaszkodzę jeśli Ty starsze na 60% trzymałeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 dzień wege.

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Naliczylem 25 glownych szczytów. Resztę wypełnią odrosty. Myślę ze spokojnie osiągnę swoje minimum 50 szczytów. Przy tym treningu zauważyłem że trzeba dość często usuwać liście które zasłaniają odrosty. Próbowałem je wyginac w inne strony ale moim zdaniem lepiej usunąć. Odrosty dostały więcej światła i pną sie ku siatce. Mysle ze przytrzymam je jeszcze maksymalnie do końca miesiąca i przełączam na flo.

tepmartura w dzień wacha sie miedzy 25 a 28 stopni i wilgotność między 60 a 70%. W nocy temperatura 20 a 22 stopnie wilgotność od 70 do 80%.

Podlewane wodą na zmianę z rizhotonic Ph około 6.3

20210619_162842.jpg

20210619_162827.jpg

20210619_162818.jpg

20210619_162810.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuję przy moim 3 podejściu spróbować scroga.. Teraz przy następnej uprawie, chcę spróbować wyeliminować błędy, które zrobiłem, ale jechać podobnym cyklem. Muszę tylko baczniej operować lampą i wilgocią.. 

Jestem ciekaw teraz jak Ci to pójdzie 🙂 zasiadam i oglądam 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 tydzień wege.

Niewiem czy dobrze zrobiłem ale nic tak mnie nie wyprowadza z równowagi jak ten trening. Przez tą siatkę panny są zamulone. Non stop zestresowane. Liscie cały czas oklapniete. Nie przelewałem a ni nie przesuszylem. Usunąłem dzisiaj większość liści zrobiłem toping na jednej pannie na wszystkich szczytach. Pod koniec miesiąca przlaczam na flo co ma byc to będzie. Ogolnie jestem mega nie zadowolony z efektów i tego jak panny sie prowadzą.

20210622_172438.jpg

20210622_172455.jpg

20210622_172500.jpg

20210622_172506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner topping i liście poszły dzisiaj. Od ponad tygodnia liście oklapniete i nic sie nie ruszyło. Dlatego postanowiłem tak to dzisiaj zrobić. Na żywo nie wygląda to aż tak tragicznie jak na zdjęciach. Cos tam z dołu wyrasta moze dojdzie do siatki do końca miesiąca. Ale i tak nie jestem zadwolony na ta chwilę z efektów. Może jak zacznie kwitnąć będzie lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! mnie też robienie "ekranu" bardzo irytowało i po pierwszym podejściu dałem sobie spokój. Dużo siedzenia,  rośliny się ociągają i generalnie drażniący klimat przez 30-40 dni w boxie. Typ uprawy nie dla mnie ale życzę wytrwałości bo odpłaca :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...