Jump to content
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Recommended Posts

Posted (edited)

12 dzień wege

Temperatura / wilgotność dzień

23-24 stopni / 70-80%

Temperatura / wilgotność noc

18-20 stopni / 70-80%

7 dni przeleżały w inkubatorze i teraz zdjąłem pokrywkę bo miejsca brakowało 

Aktualnie są w ziemi BIOBIZZ LIGHTMIX, czekam aż wypełnią cały dół korzeniami myślę że jeszcze do 10dni. Pozniej idą do PLARGON BATMIX. Podlewane wodą i robione opryski z rizhotonic.

Nawozy z poprzedniej uprawy zestaw Canna

Trening będzie scrog i topping. Kupiłem fajną sztywną siatke z oczkami 5x5. Na tej powiechrzni będą 2 roślinki w doniczkach materiałowych 15 litrów. Na dnie doniczki robie 4cm drenaż z keramzytu. Wege niewiem ile będzie trwało ale chce mieć całą siatkę w topach. Chciałbym około 50 topów.

20210523_205528.jpg

20210523_205534.jpg

20210523_205539.jpg

20210523_205544.jpg

20210523_205602.jpg

Edited by Dobry_Człowiek!

Będę zaglądać na pewno, sam kiedyś chce spróbować scorga i topping tak że powodzonka 

unnamed (3).jpg

@Dobry_Człowiek!  Spore są jak na 12 dzień. 2 x takie jak moje albo jeszcze większe. Dobrze się przygotowałeś. Grubo się zapowiada. Masz teraz cel nie przechodzić na flo zanim nie osiągniesz 50 szczytów😝.

@point.99 az 2x wieksze to nie są. Pare dni różnicy dlatego tak jest. Na wege wszystko zmienia sie z dnia na dzień bardzo lubie ten okres. Wydaje mi sie ze to zasługa nasion. Testowałem juz nasionka od rqs, barneysfarm, dinafem i greenhouseseeds i jak dla mnie greenhouseseeds sa najlepsze. Nigdy nie mialem z nimi problemow z kielkowaniem i w późniejszych etapach. 

chce zapełnić całą powiechrznie topami. Bez scroga mialem około 30 topów z 4 roslinek i jeszcze bylo sporo miejsca, takze te 50 jest realne to zrobienia.

20210524_084636.jpg

@Dobry_Człowiek! na tej siatce 50 głównych szczytów to nie problem. Ja na swojej uprawie postaram się zalesić całą powierzchnie namiotu ale przez moje małe doświadczenie może być z tym problem. Co do nasion to będę musiał sprawdzić ten greenhouseseeds. Ja nasiona na następną uprawę kupię z dutch-passion nawet już zdecydowałem co za gatunek to będzie. Fajnie że zdecydowałeś się na scrog, jestem ciekaw jak to u ciebie wyjdzie. Mam nadzieję że wszystko będzie szło po twojej myśli i hodowla przejdzie bez większych problemów.

16 dzień wage

Temperatura i wilgotność bez zmian. 

Dzisiaj poszly do docelowych 15 litrów z ziemia plargon batmix. Na samym dole drenaż 5-6cm z keramzytu. Oby ich nie popaliło. Podlane po 250ml z  połową dawki rizhotonic pH 6.4

Wczesniej robione same opryski z rizhotonic.

Lampa na 60% 55cm od roślinek.

Z jedną mam jakieś problemy liscie ma jak sałata ale byla ładnie ukorzeniona. Narazie rośnie ,mam nadzieje ze odbije.

Ta jedna w małej doniczce taki mały test. Chce zobaczyć jak duża urosnie w takiej malej doniczce. 

20210527_161432.jpg

20210527_161445.jpg

20210527_161505.jpg

20210527_161455.jpg

20210527_162356.jpg

20210527_162359.jpg

Teraz, Dobry_Człowiek! napisał:

Ta jedna w małej doniczce taki mały test. Chce zobaczyć jak duża urosnie w takiej malej doniczce. 

Ile ma litrów?