Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Lemon Skunk - Green House Seeds / Lumatek Attis 200W / 60x80-0.48m2

Rekomendowane odpowiedzi

@Czarownica71 co ma tu Ec do znaczenia skoro podlewane są samą woda na zmiane z rizhotonic? Ta ziemia jest nawozona na 6 tygodni. Widziałem pare fotorelacji z tą ziemią i ludzie naprawdę nie nawozili jej przez 6 tygodni a czasmi i dłużej. Moim zdaniem rosliny nie potrzebują na tą chwilę odżywek. Jeżeli myslisz inaczej to prosze Cię zebys uzasadniła swoje zdanie i na jakiej podstawie myslisz ze je glodze. Zeby nie bylo, pisze na spokojnie bez zadnej spinki. Normalna rozmowa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dobry_Człowiek! napisał:

@Czarownica71 co ma tu Ec do znaczenia skoro podlewane są samą woda na zmiane z rizhotonic? Ta ziemia jest nawozona na 6 tygodni. Widziałem pare fotorelacji z tą ziemią i ludzie naprawdę nie nawozili jej przez 6 tygodni a czasmi i dłużej. Moim zdaniem rosliny nie potrzebują na tą chwilę odżywek. Jeżeli myslisz inaczej to prosze Cię zebys uzasadniła swoje zdanie i na jakiej podstawie myslisz ze je glodze. Zeby nie bylo, pisze na spokojnie bez zadnej spinki. Normalna rozmowa 🙂

 @Dobry_Człowiek!

U mnie to samo. Ja nie użyłem jeszcze ani razu, absolutnie żadnej odzywki. 

Ziemia batmix, z tą różnicą, że wymieszałem w stosunku 2/3 batmix na 1/3 canaterra Profi plus. Częściej mam wrażenie że za dużo nawozu tam jest. 

Poczekaj jeszcze jak ph dobre. Może światło daj mocniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog

@Dobry_Człowiek! Daj im coś na wega bo chyba jeszcze niedawaleś ?

Wyczytalem ze tylko rhizo z wodą na zmiane.

Tyle dni na wegu i bez odżywek przy treningach.... jeszcze rhizo lejesz ktore poprawia apetyt roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ginekolog One nie wskazują niedoborów, a lanie nawozow na siłe tylko pogorszy sprawę. Moim zdaniem to wina leży po stronie ziemi, która jest przeznaczona pod uprawy bio, a @Dobry_Człowiek! leje mineralne przez co takie coś może się dziać, ale są to tylko moje domysły, nie jestem tego pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym batmix em i organicznymi lub mineralnymi chodzi o to, ze

Producent zaleca lać organiczne po 4 tygodniu, gdyż zaczną działać po 2 tyg czyli wtedy jak batmix się w teorii wypłuka, a mineralnych zabrania lać wcześniej niż przed minimum 6 tyg bo są dostępne dla rośliny szybciej i dojdzie do zbyt wysokiego stężenia nawozów w medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 rizhotonic jest w 100% naturlany. Jest zrobiony z alg morskich. Poczytaj na stronie canny. I najlepiej lac go caly czas. A na flo po pół dawki.  Najpierw poczytaj pozniej pisz. Ale z tym batmixem masz racje. Będę musiał zakupić coz z plargona dedykowanego do tej ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 poczytaj sobie na stronie producenta a nie sprzedawcy ktory niewie co pisze.

I jeszcze medium uprawy gleba. A na stronie producenta jest napisane do wszystkiego.

RHIZOTONIC jest w 100% naturalny, zawiera wiele witamin, a co więcej wpływa na system korzeniowy i jest idealnym dodatkiem dla płodnego środowiska stworzonego przez hodowcę. RHIZOTONIC działa uspokajająco na rośliny i jest idealny do stosowania podczas transportu czy przesadzania. RHIZOTONIC pomaga również roślinom, kiedy są chore lub rozwijają się nieprawidłowo.

RHIZOTONIC może być stosowany z jakimkolwiek substratem. Nadaje się do uprawy w ziemi i kulturach wodnych. Często używa się go do spryskiwania liści, możemy go również stosować jako prosty środek zwiększający pH w zbiornikach z nawozem.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginekolog
W dniu 22/06/2021 o 18:32, Dobry_Człowiek! napisał:

 

20210622_172455.jpg

 

Skoro twierdzisz ze niema niedoborów to je przelewasz. Twierdzisz ze ich nie przelewasz ani nie przesuszasz to zostaje tylko zle ph.

Nie sledze Twojej fotorelacji wiec nie wiem co tam dokladnie sie działo

A skoro sie blokujesz na każdą propozycje z podaniem nawozu to nie dawaj. 

Moze wrózbita maciej pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...