Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam dzień 17 od wyjścia z ziemi 

Dziewczyna zdrowa ale rośnie jako tako dwa dni temu dostała litr wody o pH 6.2 z połową dawki root juice I zastanawiam się czy przy następnym podlaniu nie lać tyle wody by lekko wyleciała dołem bym miał pewność że cała doniczka ma dostęp do wody bo mam wrażenie że korzenie mogą już sięgać dna i nie mają dostępu do wody.

Jeżeli chodzi o LST to zastanawiam się czy błędem jest że robiłem przez ostatnie 3 dni delikatne poprawki i to mogło ciągle ją stresować co mogło spowodować spowolniony wzrost.

Jak na 17 dzień nie jest za mało rozwinięta?

 

IMG_20210509_090140.jpg

IMG_20210509_090153.jpg

@onyx

IMG_20210509_090205.jpg

IMG_20210509_090220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Lowrydera i powiem szczerze, że głowy nie urywa. Sporo muszę go spalić, żeby mnie uwalił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo właśnie na początku trzymałem 55cm od szczytów lampę a wczoraj zjechałem do 45 i myślę co by nadal nie obniżyć ale obawiam się że wtedy wyjdzie karłowaty karzeł xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 19

Temperatura 23-26°C wilgotność 60-70%

Dziewczyna rośnie sobie swoim tempem, naginam ją kiedy trzeba i dziś zauważyłem że pokazała płeć tak, że panowie mamy narodziny kolejnej kobiety co mnie bardzo cieszy, dziś wieczorem przed zgaszeniem świateł zaserwuję jej 2l wody z pH 6.2 oraz root juice 4ml na 2l zastanawia mnie tylko jak to zrobić kiedy liście i wgl obejmuje już prawie całą doniczkę a nie chce lać po liściach chyba że można? Pozdrawiam

IMG_20210511_084402_1.jpg

IMG_20210511_084350.jpg

IMG_20210511_084317.jpg

IMG_20210511_084334_1.jpg

IMG_20210511_084224.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx podniesz delikatnie liście, przy samej lodyce jak nie podlejesz to i tak znajdzie ta wodę.

Szkoda, że tak szybko zaczęła kwitnąć, ale kwiatek zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piccolo zachciało mi się wersji fast to mam xd, podnieść liście do podlania czy ogólnie troszkę luźniej to LST? I jak długo jeszcze naginać czy dać już jej spokój?

 

To już czas by przejść na 12/12?

Jaki procent wilgotności od teraz utrzymywać poniżej 50%?

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, onyx napisał:

@Piccolo zachciało mi się wersji fast to mam xd, podnieść liście do podlania czy ogólnie troszkę luźniej to LST? I jak długo jeszcze naginać czy dać już jej spokój?

 

To już czas by przejść na 12/12?

Jaki procent wilgotności od teraz utrzymywać poniżej 50%?

Ale to jest automat, to mu nie zmieniasz czasu świecenia. Świeć 18/6 albo nawet 20/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron czyli od początku do końca naświetlać 18/6, w sumie spoko info, teraz pozostaje mi się dowiedzieć czy już wywalić nawilżacz i czy obniżyć panel 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzień 21

Po 3 dniach od zauważenia włosków  odrosty strasznie zaczęły gęstnieć i na tyle gęsto się zrobiło że część odrostów nie ma dostępu światła więc wyginam liście wiatrakowe jak tylko mogę co by odrosty miały dostęp, nie chce niczego wycinać co mogło by opóźniać wzrost a jeśli chodzi o warunki to utrzymuje około 60-70% wilgotności a temp 25-29°C a wysokość lampy od szczytu to 50cm

IMG_20210513_150127.jpg

IMG_20210513_150205.jpg

IMG_20210513_150325.jpg

IMG_20210513_150305.jpg

Edytowane przez onyx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...